حضور آگاهانه مردم در انتخابات تیری بر قلب بدخواهان نظام اسلامی است all tv logo

حضور آگاهانه مردم در انتخابات تیری بر قلب بدخواهان نظام اسلامی است
چهارمحال و بختیاریشهرکرد

محسن حسین‌میرزایی در دوازدهمین جلسه ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: حضور پرشور و آگاهانه مردم درعرصه انتخابات، توطئه‌های دشمن را خنثی و تیری بر قلب و دل بدخواهان نظام اسلامی است و ملاک عمل برگزارکنندگان امر انتخابات، اجرای مُر قانون است.

وی افزود: رقابت، امنیت، سلامت و مشارکت پرشور و با نشاط مردم در انتخابات، از راهبرد‌های مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که باید زمینه عملیاتی کردن آن‌ها فراهم شود.


بیشتر بخوانید

  • نتیجه نهایی صحت سنجی پیش ثبت‌نام مجلس تا ۲۶ شهریور اعلام می‌شود + فیلم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برگزارکنندگان انتخابات امین مردم هستند، اضافه کرد: با توجه به اهمیت امر حضور مردم در پای صندوق‌های رای، باید با هرگونه تخلف برخورد و همچنین با پاسخ به مطالبات مردم، زمینه هرگونه گلایه‌مندی در شهرستان‌ها، بخش‌ها، شهر‌ها و روستا‌ها برطرف شود.

وی ادامه داد: نارضایتی‌ها، مانعی برسر راه افزایش مشارکت است به همین دلیل باید با همراهی و همکاری همه دلسوزان نظام زمینه نارضایتی‌ها برطرف شود.

حسین میرزایی گفت: بی‌طرفی مطلق برگزارکنندگان در امر انتخابات، ضمن تقویت اعتماد مردم موجب افزایش مشارکت نیز می‌شود.

وی افزود: فرمانداران و بخشداران تلاش کنند از تبلیغات پیش از موعد قانونی برخی داوطلبان احتمالی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیشگیری کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان اضافه کرد: استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات له و علیه کسی خلاف شرع، قانون، اخلاق است و فرمانداران باید پیشگیری لازم را در این خصوص داشته باشند.

حسین میرزایی با تاکید بر انتخاب افراد مجرب و آشنا به قانون انتخابات در شعبه‌های رای‌گیری خطاب به فرمانداران گفت: با توجه به اهمیت بحث ارتباطات در امر انتخابات؛ فرمانداران در زمینه برخی مشکلات شعبه‌های رای‌گیری با مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات استان ارتباط مستمر داشته باشند و نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.
وی گفت: انتخابات فرصتی است برای تبیین آرا و اندیشه بنیانگذارانقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب و نیز انتخابات باید منجر به وحدت و انسجام بین مردم و تقویت نظام اسلامی شود و باید گفتمان دینی و انقلابی به گفتمان اصلی و غالب در جامعه تبدیل شود.
حسین‌میرزایی بر ضرورت ایجاد بستر سالم، آرام، قانونمند و شفاف برای انتخابات و پیشگیری از هر فعل و قولی که موجب ملتهب شدن فضا شود، تاکید کرد.
وی، نظام اسلامی، ولایت و رهبری و آرمان‌های شهدا را به عنوان خط قرمز عنوان کرد.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزارت دفاع ترکیه از کشته شدن پنج عضو حزب کارگران کردستان (پ ک ک) در حمله هوایی به مناطق شمالی عراق خبر داد.

نیم ساعت پیش

بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در چهار ماه گرم سال ۱۴۰۲ و با مدیریت مصرف برق در بخش صنایع کشور ۳۰۰ واحد صنعتی بزرگ و انرژی‌بر، نسبت به سال گذشته ۵.۵ درصد و در مقایسه با سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۹.۶ درصد رشد مصرف برق را تجربه کردند که تاثیر مستقیمی در رشد تولید دارد.

2 دقیقه پیش

این روزها که فصل مدارس شروع شده برای فرزندان دانش آموزتان میتوانید یک دسر خوشمزه درست کنید تا خستگی مدرسه از تن شان بیرون آید.

12 دقیقه پیش

به مناسبت آغاز سال تحصیلی، هزار و ۵۵۰ بسته نوشت افزار میان دانش آموزان بی بضاعت شهرستان سیریک توزیع شد.

یک ربع پیش

رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه از صلح و سازش سالانه ۵۰۰ تا ۷۵۰ مورد از پروندهای قصاص در کشور خبر داد.

12 دقیقه پیش

معاون مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور طالبان اعلام کرد در ۶ ماه نخست امسال ۳ هزار و ۸۴۷ نفر به اتهام قاچاق مواد مخدر دستگیرشدند.

نیم ساعت پیش

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا گفت که پیوستن اوکراین به ناتو هیچ سودی برای واشنگتن نداشته و بار دیگری برای واشنگتن خواهد بود.

10 دقیقه پیش

یک رسانه آمریکایی با تاکید بر اینکه اوکراین در ضد حمله خود علیه روسیه به نتایج مورد انتظار خود دست نیافته است، گزارش داد، کی‌یف در جریان نبرد در زاپوریژیا متحمل خسارات زرهی سنگینی شده است.

یک ربع پیش

بچه‌ها‌ی عزیز، در تصویر زیر ۶ تفاوت وجود دارد! با کمی دقت، آن‌ها را پیدا کنید.

نیم ساعت پیش

بیشتر...