ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

دیدار روسای فدراسیون ووشو ورزش های دانشگاهی ورزش سه

کد خبر : 1872978 |09 اسفند 1401 ساعت 10:00 |301 بازدید |0دیدگاه

دیدار رؤسای فدراسیون ووشو و ورزش‌های دانشگاهی

رؤسای دو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و ووشو در خصوص نحوه اعزام تیم دانشجویان به مسابقات یونیورسیاد، دیدار و گفت‌وگو کردند.

دیدار رؤسای فدراسیون ووشو و ورزش‌های دانشگاهی

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به منظور هماهنگی‌های لازم در خصوص حضور تیم ملی ووشو دانشجویان در مسابقات سی‌ و‌ یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان، هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو دیدار و گفت‌وگو کردند.

بنابراین گزارش در این دیدار که دکتر خواجوی دبیر کل، اوجاقی رئیس انجمن ووشو و کریمی رئیس اداره مسابقات فدراسیون دانشگاهی حضور داشتند، بشیریان ضمن تشکر از حمایت‌های صدیقی از تیم‌های ووشو دانشجویان گفت: امیدواریم تا با شرکت دانشجویان در این رقابت‌ها توجه بیشتر دانشجویان به این رشته فراهم و در دانشگاه‌ها فعال‌تر شود.

بشیریان گفت: خوشبختانه تیم‌های ووشود دانشجویان در رقابت‌های یونیورسیاد چین تایپه و مسابقات جهانی که اعزام شده بودند نتایج قابل قبولی را کسب کرده و امیدوارم با حمایت‌های فدراسیون در این دوره هم شاهد موفقیت تیم ووشو در یونیورسیاد باشیم.

در ادامه صدیقی رئیس فدراسیون ووشو ضمن تشکر از فدراسیون دانشگاهی برای حضور تیم ملی ووشو دانشجویان برای حضور در یونیورسیاد گفت: این فدراسیون آمادگی خود را در خصوص برگزاری اردوها و مسابقات انتخابی به منظور تشکیل یک تیم قدرتمند اعلام می‌دارد و امیدوارم با همکاری دو فدراسیون، یک تیم منسجم به این رقابت‌ها اعزام شود و نتایج خوبی به دست بیاوریم.

در این نشست در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی، اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی به یونیورسیاد، بحث و تبادل نظر و مقرر شد اولین مسابقه انتخابی تیم ملی دانشجویان دختر و پسر در دو بخش تالو و ساندا تا پایان سال جاری برگزار شود.

سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 6 لغایت 17 مرداد ماه سال آینده در شهرچنگدو کشور چین برگزار می‌شود.

ووشوووشو
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...