فوتبالی |
۱ هفته پیش

آمار عجیب شاگردان نکونام پیش از دیدار برابر پرسپولیس فولادآر نا، بهشت رقبا فوتبالی

آمار عجیب شاگردان نکونام پیش از دیدار برابر پرسپولیس / فولادآرِنا، بهشت رقبا

آمار عجیب شاگردان نکونام پیش از دیدار برابر پرسپولیس / فولادآرِنا، بهشت رقبا

پایگاه خبری فوتبالی -فولاد خوزستاندر لیگ بیست و دوم تنها یک پیروزی خانگی داشته و جزو بدترین میزبان‌های این فصل از لیگ برتر فوتبال بوده است.

به گزارش فوتبالی، یکی از جذاب‌ترین دیدارهای هفته‌ی هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه بین تیم‌های فولاد خوزستان وپرسپولیستهران برگزار خواهد شد. شاگردان یحیی گل‌محمدی با ۳۵ امتیاز صدرنشین هستند و تیم تحت هدایت جواد نکونام با ۲۱ امتیاز تیم هفتم جدول به حساب می‌آید.

فولاد در لیگ بیست و دوم نمایش بسیار ضعیفی داشته و با وجود اینکه از لحاظ نفری در ابتدای فصل تقویت شدند، حالا بعد از گذشت بیش از نیمی از بازی‌ها، فاصله‌شان با صدر جدول ۱۴ و با قعر جدول ۱۲ امتیاز است. یکی از علل ناکامی تیم نکونام نمایش ضعیف در دیدارهای خانگی بوده است.

فولاد که در گذشته با سرمربی مشهور خود به یک تیم قدرتمند در بازی‌های خانگی معروف شده بود، در این فصل با کسب ۹ امتیاز از ۲۴ امتیاز دیدارهای خانگی، فقط ازنفت مسجدسلیمانو صنعت نفت عملکرد بهتری داشته‌اند. فولاد در فولادآره‌نا تنهاتراکتوررا در هفته‌ی سوم شکست داد و در هفت مسابقه‌ی دیگر ۶ تساوی و یک باخت عایدش شد. ۶ گل زده و ۶ گل خورده ماحصل دیدارهای فولاد در ورزشگاه خودی بوده است.

خوزستانی‌ها باید این هفته به مصاف تیمی بروند که در دیدارهای خارج از خانه بهترین تیم لیگ بوده است. پرسپولیس در این فصل پنج برد و سه تساوی داشته و باختی را متحمل نشده است. بیش از نیمی از امتیازات تیم یحیی در این فصل مربوط به دیدارهای خارج از خانه بوده است و حال باید دید بازی روز جمعه با چه نتیجه‌ای تمام می‌شود.

6963#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...