خبرآنلاین |
۳ هفته پیش

مراتع پلدختر کوهدشت طعمه حریق شد خبرآنلاین

مراتع پلدختر و کوهدشت طعمه حریق شد

مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: برخی مراتع مناطق تیلکش پلدختر و سرکَن کوهدشت دچار آتش‌سوزی شد.

به گزارشخبرآنلاین، پیام عالیخانی چگنی اظهار کرد: به محض اطلاع از طریق سامانه پایش و گزارشات مردمی، بلافاصله نیروها در محل حاضر شده اند و در حال اطفای حریق هستند.

ایرنا در خبری نوشت:وی افزود: از مردم تقاضا می شود برای آینده خود و فرزندانشان نکات ایمنی را رعایت کنند و مواظب جنگل ها باشند از طرفی اداره کل منابع طبیعی هم بخشی از این قضیه است و انتظار می رود طبق قانون، همه دستگاه های کشوری و لشگری پای کار باشند.

وی بیان کرد: از مقامات قضایی درخواست می شود با عاملان عمدی آتش سوزی ها برخورد قاطع و سنگینی داشته باشند تا درس عبرتی برای سایر متخلفانی باشد که امنیت ملی را به سخره گرفته اند.

امسال بیش از یک هزار و ۲۰۰ هکتار جنگل و مرتع لرستان طعمه حریق شده است.

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همواره غذاها و سفره‌های نذری در بین مردم جایگاه ویژه‌ای داشته و این فرهنگ در تمامی جوامع سنتی کم و بیش جلوه‌گر است. اما در ایران و در برخی از شهرها، نذری بسیار رایج طی سه، چهار دهه‌ی اخیر و حتی قبل‌تر از آن وجود داشته و تا حدودی تا زمان حال وجود دارد.

دیروز

نیم قرن پیش تلاش‌هایی برای کنترل اعتیاد در کشور آغاز شده بود.

17 ساعت پیش

مرد ۳۵‌ساله‌ای در انجمن ضدپیری آنلاین، نامی برای خود کسب کرد. او با وجود داشتن ۳۵ سال سن، ظاهرش مانند نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ ساله است و این شرایط را ناشی از سبک زندگی سالم و رژیم غذایی متعادل خود می‌داند.

11 ساعت پیش

زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۴/۶ ریشتر، منطقه سالند در استان خوزستان را تکان داد.

21 ساعت پیش

۴۰ سال پیش دادستانی فروش سیگار در پیاده روها را عمل مجرمانه توصیف کرد.

18 ساعت پیش

اعضای منتقد زاکانی درآخرین جلسه شورای شهر قبل از تعطیلات عزاداری حسینی توانستند مواضع خود در مورد شهردار تهران بیان کنند. ماجرا زمانی از کنترل خارج شد که فیلمی در شبکه‌های مجازی در مورد خرید و فروش منصب در شهرداری تهران منتشر شد. همین مساله باعث شد تا برخی از اعضای شورای شهر در مقابل آن واکنش نشان دهند.

23 ساعت پیش

گل مالی یکی از قدیمی ترین رسوم مردم لرستان در عزاداری های ماه محرم است آنها در غم از دست دادن عزیزانشان همین آیین را اجرا می‌کنند آیینی که به عنوان میراث ناملموس رواج دارد.

21 ساعت پیش

عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی می‌گوید:  تب دنگی در ۸۰ درصد موارد خطرناک نیست.

9 ساعت پیش

نیم قرن پیش تلاش‌هایی برای کنترل اعتیاد در کشور آغاز شده بود.

17 ساعت پیش

بیشتر...