خبر 24 |
۱ هفته پیش

تجاوزات اسرائیل با زوال آن پایان می یابد خبر24

تجاوزات اسرائیل با زوال آن پایان می‌یابد
به گزارشخبر24، «محمود الزهار» از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز پنجشنبه تأکید کرد که ادامه تجاوزات وحشیانه رژیم اشغالگر به بیت المقدس و اماکن مقدس آن، شعله ور کردن نبرد بزرگی خواهد بود که با زوال این رژیم پایان خواهد یافت و شمشیر قدس تا آن زمان از غلاف کشیده باقی خواهد ماند.

محمود الزهار در نشست خبری درباره تحولات مربوط به مسجد الاقصی ادامه داد: رژیم اشغالگر مسئولیت کامل عواقب تعرض به مسجدالاقصی و سوق دادن کل منطقه به سوی یک جنگ علنی دینی را به عهده دارد. تحولات اخیر بیت المقدس و مسجد الاقصی و شتاب گرفتن تجاوزات و توطئه‌ها برای صهیونیست سازی آن، تعرض آشکار به جایگاه دینی و اسلامی این شهر و مسجد است.

الزهار از همه مردم فلسطین در کرانه باختری، قدس اشغالی و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ خواست برای دفاع از مسجد الاقصی در برابر هتک حرمت و توطئه صهیونیست سازی آن به ویژه در دوران موسوم به اعیاد یهودیان در مسجد الاقصی حضور یابند و از آن پاسداری کنند.

این عضو ارشد جنبش حماس از تشکیلات خودگردان فلسطین و همچنین اردن و سایر کشورهای عربی خواست به وظیفه خود عمل کرده و برای محافظت از و دفاع از قدس و مسجد الاقصی در مقابل جنایات و تجاوزات رژیم صهیونیستی وارد عمل شوند.

الزهار از جامعه بین‌المللی و نهادها و سازمان‌های بین‌المللی نیز خواست تا اقدامات لازم را برای جلوگیری از تخلفات جدی این رژیم انجام دهند و بدون محدودیت و قید و شرط به تمامی اقدامات تحریک‌آمیز و خصمانه صهیونیست‌ها در محوطه الاقصی پایان دهند.

وی همچنین بر تعهد مطلق حماس و ملت فلسطین به دفاع از حقوق و مقدسات خود با هر وسیله ممکن تأکید کرد و افزود: این تخلفات رژیم اشغالگر بدون پاسخ نخواهد ماند و ما درباره تداوم و تشدید تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه بیت المقدس و مسجد الاقصی هشدار می‌دهیم.

محمود الزهار در پایان گفت: مسجد الاقصی نه تنها برای فلسطینیان بلکه برای بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون مسلمان در سراسر جهان از جایگاه دینی ویژه ای برخوردار است و بخش جدایی ناپذیر باورهای دینی و اصول ثابت ملی ما به شمار می‌رود که در بزنگاه‌های سرنوشت ساز امت، نقش تصحیح کننده راه و بازگرداننده آن به مسیر صحیح را ایفا کرده است.

منبع: مهر


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رسانه های محلی پاکستان امروز اعلام کردند که حکم بازداشت «عمران خان» نخست وزیر پیشین این کشور صادر شده است.

9 ساعت پیش

حقایق باورنکردنی سازمان اموال تملیکی قرار است به‌زودی تعداد قابل‌توجهی بنز، ب‌ام‌دبلیو، پورشه، تویوتا، لکسوس، کیا، هیونداری و... که از پنج سال پیش در گمرک خاک می‌خورده‌اند را در قالب برگزاری مزایده بفروشند. در قرارداد ذکر شده این خودرو‌ها با موتور خاموش واگذار خواهند شد.

9 ساعت پیش

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و گل‌گهر در شرایطی با برتری آبی‌های تهران به پایان رسید که شاگردان ساپینتو در وقت‌های اضافه صاحب یک پنالتی جنجالی شدند و به پیروزی رسیدند.

9 ساعت پیش

برای مصرف‌کننده‌ عادی یک راه بیشتر برای شناسایی عسل وجود ندارد؛ آن هم استفاده از حواس است. رنگ و غلظت عسل نمی‌تواند عاملی تعیین‌کننده برای شناسایی کیفیت این محصول باشد چراکه غلظت و رنگ عسل بسته به شرایط اقلیمی تولید آن متفاوت است اما عسل طبیعی، عطر و طعم گل‌ها را دارد.

9 ساعت پیش

همواره در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز ۱۰ مهرماه از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد. تفال به حافظ ۱۰ مهرماه را بخوانید.

9 ساعت پیش

بر اساس بررسی‌های انجام شده از قیمت برخی محصولات ایران‌خودرو و سایپا در بازار آزاد، بازار خودرو در نیمه نخست سال ۱۴۰۱ به طور میانگین رشد ۹/۶ درصدی را تجربه کرده است.

9 ساعت پیش

آشوب‌گران که امروز هم در تهران شروع به تخریب اموال عمومی کردند در یکی از موارد نرده‌های خط اتوبوس‌های شرکت واحد را از جا کندند و به عنوان ابزاری برای منع تردد در شهر استفاده کردند. این رفتار مشابه در روزهای گذشته برای خط BRT در نارمک هم اتفاق افتاد.

9 ساعت پیش

طبق اعلام مدیرعامل شرکت ایران خودرو، دو محصول پرطرفدار این شرکت یعنی سمند و پژو ۴۰۵ و تا روزهای آینده با پایان تولید همراه خواهند شد.

9 ساعت پیش

روسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه ضرورت شناخت و تبیین توطئه‌های ایران‌ستیزان و دشمنان انقلاب اسلامی را از سوی رسانه‌ها و نخبگان مورد تاکید قرار دادند.

9 ساعت پیش

بیشتر...