خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

حضور بانوان به همراه فرزندان در روز قدس، روحیه مجاهدت در جامعه را تقویت می کند ایسنا

حضور بانوان به همراه فرزندان در روز قدس، روحیه مجاهدت در جامعه را تقویت می‌کند

ایسنا/هرمزگانمسئول امور بانوان و خانواده دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: حضور بانوان به همراه فرزندان خود در راهپیمایی روز قدس، روحیه مجاهدت در جامعه را تقویت می‌کند

نرجس بیگلری امروز (شانزدهم فروردین ماه) در جمع اصحاب رسانه با اشاره به در پیش بودن روز قدس، اظهار کرد: روزی در تقویم جهان اسلام تحت عنوان روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین نقش بسته است و این روز را می‌توان روز بیداری جهان اسلام نیز دانست.

وی با اشاره به حمایت‌های تاریخی بانوان ایران و استان هرمزگان از مردم و مادران مظلوم غزه، خاطرنشان کرد: بانوان ایران و استان هرمزگان همواره با حضور خود در صحنه‌های مختلف، حمایت خود را از مادران و کودکان مظلوم فسطینی اعلام کرده‌اند.

مادران مظلوم غزه نظاره‌گر ذره ذره آب شدن فرزندان هستند

مسئول امور بانوان و خانواده دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان تصریح کرد: در این سرزمین غصب شده مادرانی هستند که در تلاش‌ هستند که جگرگوشه‌شان آسیب نبیند؛ اما نمی توانند. چراکه هیچ جای امنی برای آنها درغزه باقی نمانده است و حال آن که گرسنگی و تشنگی هم امان نمی دهد و ذره ذره آب شدن وجود مظلومانه فرزندانشان را نظاره گرند و کاری ازدست‌شان برنمی‌آید.

مادران ایرانی برای تقویت روحیه مجاهدت و ظلم‌ستیزی کودکان، با فرزندان خود در راهپیمایی غزه شرکت کنند

بیگلری، با اشاره به اهمیت تقویت روز قدس در جامعه و حضور گسترده مردم در راهپیمایی عظیم، تشریح کرد: مادران ایرانی با همراه کردن کودکان خود در این‌گونه فعالیت‌های اجتماعی روحیه مجاهدت و ظلم ستیزی و دفاع از جبهه حق و مبارزه با جبهه کفرو ظلم را ازکودکی در درون‌شان تقویت و نهادینه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: اسرائیل غاصب و کودک کش و جنایتکار دیگر به نقطه جنون وانزوا و در برابر ایمان واراده مجاهدان مقاومت به سقوط نزدیک شده‌اند .

مسئول امور بانوان و خانواده دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان تشریح کرد: بانوان هرمزگانی همراه با فرزندان خود به رسم مهربانی و همدردی با دل‌های پر درد مادران مظلوم و داغدیده غزه و فلسطین در روز قدس حضور خواهند داشت تا با فریادهای بلند خود، حماسه حضور دیگری را خلق کنند وصدای مظلومان این سرزمین مقدس باشند .

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آیین تعویض پرچم گنبد حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در سالروز وفات این حضرت، عصر سه‌شنبه (۴ اردیبهشت) توسط خادمان حرم و با حضور زائران و مجاوران آشهر ری برگزار شد.

نیم ساعت پیش

تیم فوتبال العین امارات با عبور از سد الهلال عربستان جواز حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان 24-2023 را به دست آورد.

نیم ساعت پیش

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) به دولت عراق درباره ادامه حملات علیه نیروهایش هشدار داد و تهدید کرد «پاسخ خواهد داد».

نیم ساعت پیش

یک نویسنده اسرائیلی اعلام کرد، رویکردی که نتانیاهو در پیش گرفته منجر به نابودی اسرائیل خواهد شد.

نیم ساعت پیش

کارشناس فوتسال ژاپن در مورد حذف مدافع عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا از این رقابت‌ها، سامورایی آبی را به یک کشتیِ در حال غرق شدن تشبیه کرد.

نیم ساعت پیش

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: «من در مورد راه‌های ارتباط خود با ایران اظهار نظر نمی‌کنم اما باید بگویم ما در حال مذاکره مستقیم با ایران در نیویورک یا هر جای دیگری در مورد برجام نیستیم.»

نیم ساعت پیش

دبیر اجرایی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در نشست خبری گفت: حضور استان‌ها و‌ مشارکت آنها در اجرای برنامه‌های فرهنگی امسال بیش از گذشته است و‌ کمتر استانی است که در برنامه‌های رضوی حضور نداشته باشند.

نیم ساعت پیش

مربی پیشین پرسپولیس با جدایی از کادر فنی تیم‌ملی تا حل شدن مشکل گل‌محمدی، هدایت تراکتور را برعهده گرفت.

نیم ساعت پیش

استاندار سمنان معتقد است رشد ۴ برابری درخواست های مردمی نشان اعتماد به دولت مردمی است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...