ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

سه شیرها هو شدند: از سرخوشی تا ناامیدی در روز ورزش سه

کد خبر : 1855578 |05 آذر 1401 ساعت 01:10 |60.9K بازدید |0دیدگاه

سه‌شیرها هو شدند: از سرخوشی تا ناامیدی در 4 روز

بازیکنان انگلیس بعد از تساوی بدون گل مقابل آمریکا در حالی زمین چمن استادیوم البیت را ترک ‌کردند که از سوی هواداران انگلیسی هو شدند.

سه‌شیرها هو شدند: از سرخوشی تا ناامیدی در 4 روز

به گزارش "ورزش سه"،تیم ملی انگلیسکه بعد از پیروزی پرگل مقابل ایران در بازی اول هوادارانش را به شدت امیدوار کرده بود امشب در مقابل آمریکا حتی سایه‌ای از یک مدعی قهرمانی نبود و با تساوی 0-0 متوقف شد.

رسانه‌های انگلیسی در پایان بازی از "نفرین آمریکا" صحبت کردند چرا که سه‌شیرها با احتساب بازی امشب در سه جام جهانی با آمریکا بازی کرده‌اند ولی هرگز موفق به پیروزی نشده‌اند. این رسانه‌ها می‌گویند بازی امشب زنگ خطری برای ساوت‌گیت و شاگردانش بود که باید به آن با دقت و وسواس توجه شود.

اینکه حس و حال هواداران انگلیس که بعد از پیروزی مقابل ایران در بازی اول به شدت امیدوار و سرخوشانه بود بعد از بازی امشب ناگهان تغییری صدوهشتاد درجه‌ای کرد که در نوع خود جالب توجه است.

انگلیسی‌ها از بازی ضعیف تیم ملی‌شان مقابل آمریکا آنقدر ناراحت بودند که بعد از به صدا درآمدن سوت پایان و زمانی که بازیکنان انگلیسی در حال ترک زمین چمن و ورود به تونل ورزشگاه بودند یکصدا آنها را هو کردند.

این در حالی است که انگلیس با این تساوی شانس زیادی برای صعود از گروهش دارد. آنها در صورتی که در بازی سوم گروهی مقابل ولز شکستی سنگین نداشته باشند صعودشان قطعی خواهد بود.

تیم ملی ایران
تیم ملی انگلیس
تیم ملی آمریکا
تیم ملی ولز
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...