ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

توصیه به ملی پوش انگلیسی: از آزمون یاد بگیر ورزش سه

کد خبر : 1873396 |11 اسفند 1401 ساعت 10:24 |14K بازدید |2دیدگاه

توصیه به ملی‌پوش انگلیسی: از آزمون یاد بگیر!

ستاره انگلیسی لورکوزن به کلی در ترکیب این تیم محو شده است.

توصیه به ملی‌پوش انگلیسی: از آزمون یاد بگیر!

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال لورکوزن این روزها در شرایطی فرم مطلوبی پیدا کرده و در لیگ اروپا و بوندسلیگا اوضاع رو به سامانی پیدا کرده که هواداران این تیم با یک موضوع کنار نیامده و آن افت محسوس کالوم هادسون اودوی، وینگر انگلیسی قرض گرفته شده از چلسی است.

ستاره مستعد و ملی‌پوش لورکوزن، هنوز در بوندسلیگا فروغ لازم را نداشته و دقایق بازی کردنش طی هفته‌های آخیر حاکی از ناراضی بودن ژابی آلونسو از اوست.

هرچند فعال نکردن بند بازگشت اودوی در پنجره زمستانی توسط چلسی هواداران لورکوزن را خوشحال کرد اما این بازیکن در سال ۲۰۲۳ تنها از پاتریک شیک و بالعربی بیشتر در ترکیب این تیم بازی کرده که دلیل آن هم مصدومیت این دو بازیکن بوده است.

1807471

اودوی در سیزده بازی این فصل با لباس لورکوزن در بوندسلیگا تنها یک پاس گل ثبت کرده و هرگز موفق به گلزنی نشده است.

آماری که تاثیرگذاری پایین او در این تیم آلمانی را بر خلاف آمارهای فردی ایده‌آل نظیر‌ میزان دقت پاس و موفقیت در دوئل‌های فردی نشان می‌دهد.

کیکر، نشریه معروف آلمانی، در همین رابطه به انتشار مطلبی پرداخته و در آن، الگوبرداری اودوی از آزمون به عنوان نمونه‌ای موفق را پیشنهاد کرده است.

سردار آزموننیز به واسطه مصدومیت بخش زیادی از فصل را از دست داد اما با تمرکز روی بازگشت و درخشش در ترکیب لورکوزن، دوباره به فرم مطلوب خود بازگشت تا جایی که حتی می‌تواند از حضورش در ترکیب ثابت آلونسو اطمینان داشته باشد.

اودوی نیز می‌تواند با الگوبرداری از آماده‌سازی ذهنی آزمون برای بازگشت به شرایط ایده‌آل، به عملکردی پایدار در لورکوزن دست یابد.

بایرلورکوزنبایرلورکوزن
سردار آزمونسردار آزمون
بوندسلیگا آلمانبوندسلیگا آلمان
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بایرلورکوزنبایرلورکوزن

مشاهده برنامه و نتایج بایرلورکوزن، بازی بعدی بایرلورکوزن و ویدئو خلاصه بازی های بایرلورکوزن#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...