راهبرد معاصر |
6 روز پیش

زمان تصویب طرح استخدام کارکنان دولت در مجلس مشخص شد راهبرد معاصر

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت قطعاً یکشنبه در صحن مجلس شورای اسلامی تصویب و طی یک الی دو ماه آینده قانون آن ابلاغ می‌شود.

به گزارش راهبرد معاصر،جبار کوچکی‌نژاد از اقدام دولت و مجلس برای تصویب طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت خبر داد و اظهار داشت: ۸۰۰ هزار نفر از کارکنان دولت که ۲۵ هزار نفر آنان در گیلان هستند در قالب نیرو‌های شرکتی، قراردادی، حجمی، کار معین، طرحی و پروژه‌ای مشغول به کار هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از این نیرو‌ها باسابقه بوده و حتی بالای ۲۰ سال سابقه دارند، اما با این وجود امنیت شغلی نداشتند تصریح کرد: از این رو دولت به دنبال راهکاری برای تعیین تکلیف این نیرو‌ها در دستگاه‌های دولتی بود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس از موافقت مجلس با بررسی خارج از نوبت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت خبر داد و افزود: فوریت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت روز چهارشنبه یکم تیرماه در مجلس تصویب شد و روز یکشنبه این طرح در صحن مجلس بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه قطعاً این طرح با آرای بالای نمایندگان تصویب می‌شود گفت: با تصویب این طرح و تبدیل آن به قانون مراحل استخدام نیرو‌ها طی می‌شود که در مرحله نخست به شکل قرارداد کار معین، به کارکنان کد استخدامی تعلق می‌گیرد و پس از آن دولت مقدمات استخدام آنان را فراهم می‌کند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه این اقدام بزرگی است که دولت نیز آن را وعده داده بود اظهار داشت: البته پیشنهاداتی هم داریم مبنی بر اینکه نیرو‌هایی که در بخش نهضت سواد آموزی باقی‌ماندند و نیاز به حمایت دارند نیز همراه با کارکنان دولت ساماندهی و استخدام شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح مذکور در یکشنبه ۵ تیرماه خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت قطعاً یکشنبه در صحن مجلس شورای اسلامی تصویب می‌شود و پس از آن مراحل شورای نگهبان را طی می‌کند.

کوچکی‌نژاد گفت: با توجه به اینکه دولت نیز موافق طرح ساماندهی استخدام کارکنان است احتمالاً طی یک الی دو ماه آینده قانون آن به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود تا همه نیرو‌های حجمی، قراردادی، شرکتی، کار معین، طرحی، پروژه‌ای و مشاوره‌ای با سابقه ۲ سال و بیشتر استخدام شوند./تسنیم#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتقادات سعید عبدولی و پیشنهاد عبدالله روا برای این کشتی گیر را ببینید.

5 ساعت پیش

روایت عبدالله روا از درگیری علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی و پولادگر، معاونت وزارت ورزش بر سر بودجه اختصاص یافته به کشتی را ببینید.

5 ساعت پیش

کنایه برنامه ویدیوچک به ماجرای انتقال وینگرجوان استقلال به پرسپولیس و بازگشت دوباره به استقلال را ببینید.

4 ساعت پیش

از نگاه روانشناسان رویا‌ها محصول عملکرد بخش ناخودآگاه ذهن ما هستند و می‌توانند انعکاسی از عمیق‌ترین نیازها، ترس‌ها و خواسته‌های ما باشند؛ احساساتی که شاید ما در حالت هشیاری چندان توجه و آگاهی‌ای نسبت به آن‌ها نداشته باشیم یا حتی آن‌ها را انکار کنیم.

4 ساعت پیش

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

5 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

5 ساعت پیش

آیتم طنز برنامه ویدیوچک در انتقاد از مستند پوگبا و مقایسه آن با فیلم های ایرانی را ببینید.

5 ساعت پیش

بازیکن فصل گذشته استقلال به طور رسمی به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست.

5 ساعت پیش

بیشتر افراد دست‌کم یک‌بار در زندگی خود درد و فشار سینوس را تجربه کرده‌اند و البته در بیشتر مواقع بدون مصرف هیچ داروی تجویزی بهبود یافته‌اند.

5 ساعت پیش

بیشتر...