روایتی از پارک نامناسب خودرو ها ایجاد ترافیک در بندرماهشهر فیلم all tv logo

شهروندخبرنگار خوزستان؛
روایتی از پارک نامناسب خودرو‌ها و ایجاد ترافیک در بندرماهشهر + فیلم
شهروند خبرنگارشهروند خبرنگار

این روز‌ها ساکنان خیابان وصال در بندر ماهشهر استان خوزستان از پارک کردن نامناسب خودروها در این خیابان گلایه مندند. با وجود اینکه این خیابان تابلوی راهنمایی و رانندگی دارد و خیابان عریضی است، اما پارک بی رویه خودروها ایجاد ترافیک سنگین می کند، این موضوع با وجود گرمای هوا رانندگان را کلافه کرده است.
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلمی خواستار رسیدگی به این موضوع شد.

متن پیام شهروندحبرنگار

سلام و وقت بخیر ما ساکن خیابان وصال در بندر ماهشهر هستیم با وجود اینکه این خیابان یک طرفه است و تابلوی راهنمایی و رانندگی دارد، اما رانندگان به طور نامناسبی در این خیابان خودرو‌های خود را پارک می‌کنند. این موضوع موجب شده تا تردد برای شهروندان در این خیابان با وجود گرمای هوا و رطوبت بالای هوا دشوار شود.

منبع: شهروندخبرنگار - بندر ماهشهر


بیشتر بخوانید:

تصرف پیاده‌رو به وسیله خودرو و موتورسیکلت در پایتخت + فیلم


برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید

باشگاه خبرنگاران جوانشهروند خبرنگارشهروند خبرنگار#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پنج‌شنبه (۶ مهر) اعلام کرد «هکرهای چینی به حدود ۶۰ هزار ایمیل وزارت خارجه آمریکا دسترسی پیدا کرده‌اند». «مایکروسافت»، اعلام کرده که در این حملاتِ هک مخفیانه، از نرم‌افزار ایمیل این شرکت سوء‌استفاده شده است. روابط آمریکا و چین از چند ماه قبل با تنش‌های بی‌سابقه‌ای مواجه شده است که سرنگونی بالن جاسوسی چین در خاک آمریکا، به افزایش این تنش دامن زده است.

1 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک به مصاف اوکراین رفت و در یک بازی پر انتقاد شکست خورد.

نیم ساعت پیش

روزنامه اعتماد در گزارشی با تیتر «مرد هزار چهره» به بازخوانی پرونده‌هایی با ردی از نام سعید مرتضوی پرداخته است.

نیم ساعت پیش

فیلم پرش از ارتفاع بسیار بلند با موتور سیکلت را ببینید.

نیم ساعت پیش

مایکل کریزو که نسبت به فصول قبل آمادگی بهتری دارد، امیدوار است که این اقدامات در نهایت در بزرگترین صحنه ورزش به ثمر برسد.

14 دقیقه پیش

دو منبع مطلع اعلام کردند که تویوتا موتور قصد دارد سومین کارخانه خودروسازی را در هند بسازد و ظرفیت تولید را در این کشور برای اولین‌بار در بیش از یک دهه افزایش دهد زیرا مشارکت آن با سوزوکی موتور باعث افزایش حجم داخلی شده است.

1 ساعت پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

نیم ساعت پیش

ایلنا نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:باتوجه شرایط اخیری که در کشور به وجود آمده است و هجوم زیاد مهاجران که بعضاً هم به صورت غیرقانونی وارد کشور ما می‌شوند، نگرانی‌هایی را برای مردم ما به وجود آورده که نگرانی‌های به حقی هم هست.

نیم ساعت پیش

روز نهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

بیشتر...