خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

دعوت حزب تمدن اسلامی برای راهپیمایی روز جهانی قدس ایسنا

دعوت حزب تمدن اسلامی برای راهپیمایی روز جهانی قدس

حزب تمدن اسلامی در بیانیه ای از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بیست و پنجم رمضان امسال آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس یادگار گرانقدر حضرت امام خمینی رضوان اله علیه است.
برگزاری راهپیمایی قدس امسال در حساس‌ترین زمان خود در حالی انجام می‌شود که بیش از شش ماه است ملت مظلوم فلسطین و غزه‌ قهرمان در شدیدترین سرکوب و جنایت و نسل‌کشی و کودک‌کشی از سوی رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی قرار دارد.

کشتار بیش از سی و سه هزار انسان بی‌گناه به ویژه کودک و بیمار و تخریب هزاران خانه و بیمارستان و مسجد و مدرسه جنایتی است که تاکنون در هیچ کجای عالم سابقه نداشته و امروز قلب هیچ ملتی از ملت‌های عالم نیست که جریحه‌دار و داغدار این همه ظلم و جنایت نباشد.

امروز پیروزی ملت مظلوم فلسطین و لبنان بر همه جهانیان آشکار شده و رژیم غاصب قدس بی‌آبروتر از هر زمان، روزهای پایانی عمر ننگین خود را طی می‌کند. غم بزرگ دیگری که امسال قلوب عزادار ملت بزرگ ایران را در سوگ مولا و مقتدایشان حضرت امیرالمومنین علیه السلام داغدارتر کرده است، شهادت مظلومانه تعدادی از سرداران رشید اسلام و مدافعان حرم در سرکنسولگری ایران در دمشق با حمله ددمنشانه صهیونیست‌هاست. و همچنان که در پیام رهبر حکیم انقلاب حضرت آیت‌اله خامنه‌ای مدظله العالی آمده است به حول و قوه‌ی الهی صهیونیست‌ها را از این کارشان پشیمان خواهیم کرد.

حزب تمدن اسلامی ضمن دعوت از عموم امت اسلامی برای راهپیمایی روز ۱۷ فروردین، آزادی قدس شریف و همه مظلومان عالم را از خدای بزرگ مسألت دارد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با گذشت چند روز از بالاگرفتن تنش‌ها در منطقه، طلا همچنان جایگاه‌ خود را به عنوان پناهگاه امن، حفظ کرده‌است.

2 ساعت پیش

چهره ملی پوشان اوران ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد آمریکا در المپیک پاریس مشخص شد.

1 ساعت پیش

«صنم مطلق‌زاده» دانشمند ایرانی «دانشگاه هلسینکی»، مدل‌های هواشناسی را برای نظارت بر حرکات ماهواره‌های حاضر در مدار زمین به کار می‌گیرد تا جابه‌جا شدن آنها را نشان دهد و بررسی‌های صورت‌گرفته با آنها را اصلاح کند.

1 ساعت پیش

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

نیم ساعت پیش

تا به امروز در کتاب‌های زیست‌شناسی به این نکته اشاره می‌شد که فقط باکتری‌ها این توانایی را دارند که نیتروژن را از جو گرفته و آن را برای زندگی قابل استفاده کنند. برخی گیاهان مانند حبوبات که قابلیت تثبیت نیتروژن را دارند، این کار را با نگهداری باکتری‌های همزیست در گره‌های ریشه‌هایشان انجام می‌دهند. اما کشف اخیر دانشمندان، از داستان دیگری حکایت دارد.

1 ساعت پیش

جواد نکونام، سرمربی استقلال برای یک هوادار استوری خاصی منتشر کرد.

2 ساعت پیش

در پی جنایت صهیونیست ها در یورش به اردوگاه نور شمس در طولکرم و به شهادت رساندن 14 فلسطینی جنبش حماس خواستار اعتصاب عمومی در روز یکشنبه در کرانه باختری شد.

1 ساعت پیش

بیشترین افزایش درآمد در این دوره مربوط به پروازهای دبی به ریاض بوده که درآمدها نسبت به سال گذشته ۴۱۶ درصد افزایش یافته است. این پرواز دو ساعته، مسیری بسیار پرسود بین مراکز مالی بزرگ و یکی از شلوغ ترین مسیرهای خاورمیانه است.

2 ساعت پیش

قهوه به شما کمک می‌کند تا هوشیاری بیشتری داشته باشید و بدون اتلاف انرژی، تمرکز خود را بالا ببرید و این یک علامت خوب از خوردن قهوه است.

1 ساعت پیش

بیشتر...