ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

رختکن به امید تکرار این عکس این جشن ورزش سه

کد خبر : 1856063 |07 آذر 1401 ساعت 13:46 |6.5K بازدید |0دیدگاه

برای اولین صعود لحظه‌شماری می‌کنیم

رختکن _ به امید تکرار این عکس و این جشن

بازیکنان و طرفداران تیم ملی فوتبال برای تکرار جشن پیروزی در جام جهانی لحظه شماری می‌کنند.

 رختکن _ به امید تکرار این عکس و این جشن

به گزارش "ورزش سه"،تیم ملی ایرانبعد از برد مقابل ولز حالا در نزدیک‌ترین حالت برای رقم زدن اولین صعود به دور حذفی جام جهانی قرار گرفته است؛ شاگردان کارلوس کی‌روش در صورتی که ولز مقابل انگلیس برنده نشود، با یک تساوی مقابل آمریکا می‌توانند 4 امتیازی شوند و جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را به دست آورند.

اتفاقات بازی با ولز و جشن اعضای تیم ملی آنقدر جذاب و شیرین بود و حالا همه منتظر تکرار آن موضوعات هستند. اعضای تیم ملی قبل از ترک رختکن ورزشگاه احمد بن علی دوحه روی تخته وایت‌برد نوشتند: «شما را در بازی بعد می‌بینیم. از طرف تیم ملی.» از سوی عکسی که همه اعضای تیم ملی بعد از برپایی جشن داخل رختکن گرفتند هم یکی از نکات قابل توجه دیدار با ولزبود.

حالا در فاصله 24 ساعت تا مسابقه ایران و آمریکا همه امیدوار به تکرار اتفاقات شیرین مسابقه قبل هستند. تیم ملی در روزها و ساعات گذشته با روحیه بالا تمرینات و مسائل فنی را جلو برده و احتمالا امروز بعد از آخرین تمرین آماده ترین حالت ممکن را برای مسابقه با آمریکا از بازیکنان خواهیم دید. تیمی که قصد تاریخ سازی دارد و همه تلاش خود را برای کسب موفقیت در بازی سوم جام جهانی و صعود از دور گروهی به کار خواهد گرفت.

در چنین فضایی ما نیز مثل همه اعضای تیم ملی و طرفداران ایران امیدوار به تکرار جشن عصر جمعه و برداشته شدن دوباره عکس بعد از پیروزی هستیم.

تیم ملی ایران
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...