خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

آخرین طلای کشتی آزاد جهان به بحرین رسید ایسنا

آخرین طلای کشتی آزاد جهان به بحرین رسید!

احمد تاج الدینوف آخرین مدال طلای مسابقات جهانی کشتی آزاد را برای بحرین بدست آورد.

به گزارش ایسنا، رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۲۳ جهان در بلگراد صربستان به پایان رسید که در آخرین فینال برگزار شده، احمد تاج الدینوف کشتی‌گیر روسی الاصل بحرین موفق شد در دیدار پایانی وزن ۹۷ کیلوگرم ماگومدخان ماگومدوف از آذربایجان را شکست دهد و بر سکوی قهرمانی جهان بایستد.

تاج الدینوف در این مسابقات دو اسطوره ۹۷ کیلوگرم جهان یعنی عبدالرشید سعدالله‌یف و کایل اسنایدر را شکست داد و شگفتی‌ساز شد.

اسنایدر آمریکایی به دلیل حاضر نشدن سعدالله‌یف به مدال برنز ۹۷ کیلوگرم رسید و گیوی ماچاراشویلی از گرجستان هم دیگر برنز این وزن را گرفت.

همچنین فینال وزن ۶۵ کیلوگرم بین اسماعیل موسکایف از مجارستان و سباستین ریورا از پورتوریکو برگزار شد که کشتی‌گیر روسی‌الاصل مجارستان به مدال طلا رسید.

در این وزن شامیل ممدوف از روسیه با پیروزی بر رحمان عموزاد به مدال برنز ۶۵ کیلوگرم رسید و دیگر برنز این وزن نصیب وازگن توانیان از ارمنستان شد.

این خبر تکمیل می‌شود...#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مایکل کریزو که نسبت به فصول قبل آمادگی بهتری دارد، امیدوار است که این اقدامات در نهایت در بزرگترین صحنه ورزش به ثمر برسد.

13 دقیقه پیش

روز نهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

روایت رهبر انقلاب از خدماتی که بانوان در قسمت پشتیبانی از رزمندگان و شست‌وشوی لباسهای خونی رزمندگان در دوران دفاع مقدس انجام میدادند در نماهنگی با عنوان «حوض خون» منتشر شد.

نیم ساعت پیش

دو منبع مطلع اعلام کردند که تویوتا موتور قصد دارد سومین کارخانه خودروسازی را در هند بسازد و ظرفیت تولید را در این کشور برای اولین‌بار در بیش از یک دهه افزایش دهد زیرا مشارکت آن با سوزوکی موتور باعث افزایش حجم داخلی شده است.

1 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک به مصاف اوکراین رفت و در یک بازی پر انتقاد شکست خورد.

نیم ساعت پیش

روزنامه اعتماد در گزارشی با تیتر «مرد هزار چهره» به بازخوانی پرونده‌هایی با ردی از نام سعید مرتضوی پرداخته است.

نیم ساعت پیش

نمایشگاه دائمی «در لباس سربازی» در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در معرض دید عموم علاقمندان فرهنگ جهاد و مقاومت قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پنج‌شنبه (۶ مهر) اعلام کرد «هکرهای چینی به حدود ۶۰ هزار ایمیل وزارت خارجه آمریکا دسترسی پیدا کرده‌اند». «مایکروسافت»، اعلام کرده که در این حملاتِ هک مخفیانه، از نرم‌افزار ایمیل این شرکت سوء‌استفاده شده است. روابط آمریکا و چین از چند ماه قبل با تنش‌های بی‌سابقه‌ای مواجه شده است که سرنگونی بالن جاسوسی چین در خاک آمریکا، به افزایش این تنش دامن زده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...