حضور مردم در هر صحنه ای منشا تحول است all tv logo

استاندار هرمزگان:
حضور مردم در هر صحنه‌ای منشأ تحول است
هرمزگانبندرعباس

مهدی دوستی استاندار هرمزگان درنشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان، پیام رهبر معظم انقلاب در شعار انتخابی سال را پیشرفت توأم با عدالت عنوان کرد.

وی گفت: رویکرد ویژه و نوین مدنظر رهبر معظم انقلاب تربیت نسل جوان برای اندیشیدن به هدف‌های بزرگ و رسیدن به آن ‌هاست.

وی حضور مردم در هر صحنه‌ای را منشأ تحول دانست و افزود: نمونه بارز مدیریت و اجرای موفق مردمی، پیاده روی بزرگ اربعین است که الگوی مناسب مشارکت مردم در پروژه‌های بزرگ است.

استاندار هرمزگان گفت: اصلی ترین وظیفه دولت بعنوان حامی، هادی و ناظر ایجاد بستر مناسب برای مشارکت مردم در حوزه تولید و سرمایه‌گذاری است که نمونه دیگری از این بسترسازی عرضه سهام واحد بریکت سازی صبافولاد در بورس است که علاوه بر صندوق های سرمایه گذاری مشارکت ۷۲هزار نفر از مردم را درپی داشته است.

دوستی توسعه واحد‌های تولیدی موجود را روش مناسبی از ایجاد فرصت برای مشارکت مردم برشمرد و گفت: خلق بازار و تأمین انرژی مورد نیاز بنگاه‌های کوچک همچنین رفع مشکلات نرم افزاری موجود ناشی از عدم پایداری قوانین و سیاست‌ها در مسیر کاهش آسیب‌ها‌ی تولید و صادرات ضرورت دارد.

استاندار هرمزگان نخستین لبیک سپاه و روحانیت به تحقق شعار سال را جلوه ای دیگر از همراهی دو رکن حافظ نظام برشمرد.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان هم در این نشست گفت: سرفصل جهش تولید با مشارکت مردم، اقتصاد مقاومتی است و در این مسیر شناخت اولویت های نظام مسئله تولید، تعریف مشوق‌ها و توجه به سرمایه اجتماعی اهمیت بسیاری دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعبادی‌زاده افزود: تشکیل ستاد تحقق شعار با دستورالعمل و گزارش منظم می تواند دغدغه اقتصادی رهبر معظم انقلاب را مرتفع کند.

باشگاه خبرنگاران جوانهرمزگانبندرعباس#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

نیم ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

یک ربع پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

یک ربع پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

یک ربع پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

نیم ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

یک ربع پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

نیم ساعت پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

یک ربع پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

یک ربع پیش

بیشتر...