خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

کشف انبار کارتخوان های قاچاق در غرب تهران ایسنا

کشف انبار کارتخوان‌های قاچاق در غرب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۰۰ دستگاه کارتخوان قاچاق در غرب تهران خبر داد.

سرهنگ مهدی افشاری در گفت‌وگو با ایسنادرباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی، موفق به کشف محل فروش دستگاه‌های کارتخوان قاچاق در محدوده غرب تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار ماموران قرار گرفت و آنان در جریان تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که تعداد زیادی دستگاه کارتخوان قاچاق در دفتری در میدان دهکده المپیک دپو شده و درحال فروش است.

افشاری افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی اقدام به هماهنگی با مقام قضایی کرده و مجوزها لازم را نیز دریافت کردند. در ادامه نیز در محل این ساختمان حاضر شده و در جریان بازرسی از آن مشاهده کردند که محل مذکور یک ساختمان مسکونی است که مقادیری دستگاه کارتخوان قاچاق در آن دپو شده و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.

وی با بیان اینکه از محل این دفتر تعداد ۷۲۳ دستگاه کارتخوان به مارک‌های pax و newland که محصول کشور چین بود، کشف و ضبط شد، گفت: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از یک میلیارد تومان اعلام کردند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

2 ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

2 ساعت پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

2 ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

2 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

2 ساعت پیش

نمایندگی ایران در سازمان ملل نوشت رژیم صهیونیستی باید تنبیه می‌شد و این اتفاق به وقوع پیوست.

2 ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

2 ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

2 ساعت پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...