خبر 24 |
۲ هفته پیش

حمله پهپادی اسرائیل به خبرنگاران در نوار غزه خبر24

حمله پهپادی اسرائیل به خبرنگاران در نوار غزه
به گزارشخبر24، منابع فلسطینی، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه)،‌ از حمله پهپادی اسرائیل به گروهی از خبرنگاران در منطقه «میراج» در جنوب نوار غزه خبر دادند.

شبکه «الجزیره» همزمان با انتشار این گزارش در رسانه‌های فلسطینی خبر داد د یکی از خبرنگاران این شبکه به نام «اسماعیل ابو عمر» و عکاسی به نام «احمد مطر» به‌شدت در این حمله مجروح شده است.

الجزیره در عین حال اضافه کرد نیروهای امدادی بلافاصله خبرنگاران مجروح را به بیمارستان «الاوروبی» در نوار غزه منتقل کرده‌اند.

این حمله در حالی انجام شده است که رژیم اسرائیل به‌تازگی، ساختمان مستقل مربوط به خانه مطبوعات در غرب شهر غزه هدف قرار و آن را منهدم کرد.

ارتش اسرائیل از تاریخ هفتم اکتبر (پانزدهم مهرماه) تاکنون بیش از ۱۲۰ خبرنگار فلسطینی و اعضای خانواده‌های آنان را به شهادت رسانده‌ است.

«ناصر ابوبکر» رئیس اتحادیه روزنامه‌نگاران فلسطین، امروز سه‌شنبه، خبر داد نیروهای اسرائیلی ۱۰ درصد از خبرنگاران مستقر در غزه را با هدف «ممانعت از انتقال حقیقت درباره آنچه در غزه می‌گذرد» به شهادت رسانده است.

منبع: فارس


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مجسمه‌های «اوشابتی» که به اعتقاد مصریان باستان قرار است در دنیای پس از مرگ برای متوفی کار کنند و پرتره‌های مومیایی که چهره متوفی‌ها را به تصویر کشیده‌اند، از جمله اشیائی به شمار می‌روند که به طور مدوام در مقبره‌ها و گورهای مصریان باستان کشف شده‌اند.

یک ربع پیش

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار در دستور کار قرار گرفتن طرح ساماندهی نیروهای غیررسمی آموزش و پرورش شد.

یک ربع پیش

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به شرایط مساعد جوجه‌ریزی و مازاد تولید مرغ گرم، نیازی به عرضه مرغ منجمد در بازار نیست.

9 دقیقه پیش

بارش برف در نیمه اسفند ماه شهرستان بویین میاندشت را سفید پوش کرد.

9 دقیقه پیش

به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر انقلاب سه اصله نهال کاشتند.

یک ربع پیش

۵۳ ماهواره با موشک «فالکون ۹» شرکت «اسپیس‌ایکس» به فضا پرتاب شدند.

یک ربع پیش

سرپرست پلیس‌راه استان کرمانشاه با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح راه‌های استان، گفت: این بارش‌ها بیشتر به صورت باران بوده و در برخی از محور‌ها به‌ویژه گردنه‌ها، بیدسرخ، خسروآباد، مله‌ماس، سرمیل و قلاجه در حدی بارش برف هم شاهد بودیم.

یک ربع پیش

تعدادی از مواد طرح اصلاح قانون نظام صنفی برای بررسی بیشتر به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.

یک ربع پیش

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد ملت فلسطین از موضع یمن در این برهه تاریخی قدردانی می‌کند.

یک ربع پیش

بیشتر...