خبر 24 |
1 ماه پیش

تجلیل از سه هنرمند تئاتر در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک خبر24

تجلیل از سه هنرمند تئاتر در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک
به گزارشخبر24، مسعود ویژه امروز در گفت‌وگویی از استقبال گسترده مردم در تماشای نمایش‌های این دوره از جشنواره خبر داد و اظهار کرد: استقبال به گونه‌ای بود که در برخی از سانس‌های نمایش‌ تعدادی ایستاده برنامه را دنبال کردند.

وی بیان کرد: با توجه به عدم برگزاری دو ساله جشنواره، اشتیاق برای برنامه‌های این دوره از جشنواره بسیار بود و همین باعث شد چه نمایش‌های صحنه‌ای و چه خیابانی با حضور بچه‌ها و خانواده‌ها همراه باشد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان یکی از اتفاقات مهم جشنواره را گرامیداشت سه هنرمند تئاتر در اختتامیه این رویداد خبر داد و گفت: سعید باغبانی از هنرمندان تئاتر همدان و مرحوم کریم اکبری مبارکه بازیگر و کارگردان تئاتر و محمدرضا الوند نویسنده تئاتر که به علت کرونا درگذشتند، تجلیل می‌شوند.

وی در خصوص برخی بی‌نظمی‌ها در ورود به سالن‌های نمایش نیز عنوان کرد: در این زمینه یکی دو مورد به ما گزارش شد که افرادی بدون بلیت قبل از کسانی که بلیت داشتند، در سالن‌ها حاضر شده بودند که مسئول سالن برکنار شد.

ویژه تصریح کرد: اگر در ادامه جشنواره نیز تماشاگران با این موارد مواجه شدند، موارد را به مسئولان جشنواره اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

منبع : فارس


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اخیرا در رابطه با بنزین، طرحی مبنی بر تخصیص سهمیه به افراد به جای هر خودرو بطور آزمایشی و در یک بازه ۵ماهه، از اوایل اسفند سال ۱۴۰۰ تا اواخر تیرماه سال جاری در جزیره کیش اجرا شد.

3 ساعت پیش

نمایندگان کانون های بازنشستگی فرهنگیان به رییس جمهور نامه نوشتند و در این نامه درخواست های خود را مطرح کردند.

3 ساعت پیش

بازیکن تیم فوتبال استقلال از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال و بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

4 ساعت پیش

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

3 ساعت پیش

مفهوم رمزارزها در ابتدا با راه‌اندازی بیت‌کوین در سال ۲۰۰۹ شکل گرفت و با اینکه پس از آن آلت‌کوین‌های زیادی به وجود آمدند، برخی از فعالان و علاقه‌مندان به این بازار، همچنان فقط بیت‌کوین را قبول دارند.

3 ساعت پیش

هشت کشتی گیر و یک مربی از خوزستان به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.

4 ساعت پیش

طبق آخرین گزارش IPCC، تا سال 2030، ایجاد انرژی جهانی بدون کربن خالص به فوریت مورد نیاز است. برای تحقق این امر، به کاهش قابل توجهی در مصرف سوخت‌های فسیلی، برق رسانی گسترده، بهبود بهره وری انرژی و استفاده از سوخت‌های تجدیدپذیر جایگزین نیاز است. آیا بیت‌کوین می‌تواند در سرعت بخشیدن به تحقق این موضوع، مفید باشد؟

3 ساعت پیش

امام سجاد(ع) در محرّم سال 61 هـ.ق در جریان قیام و شهادت امام حسین (علیه السلام ) در کربلا حضور داشتند.

4 ساعت پیش

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه جلسه اعضای دولت و هیات رئیسه و روسای کمیسیون‌های مجلس هفته آینده برگزار می‌شود؛ گفت: فردا رئیس‌جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت به کرمان سفر می‌کنند.

4 ساعت پیش

بیشتر...