خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

جوانان مستعد مازندرانی فرصت مناسبی برای توسعه هستند ایسنا

جوانان مستعد مازندرانی فرصت مناسبی برای توسعه هستند

ایسنا/مازندرانمدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: جوانان مستعد مازندرانی فرصت مناسبی برای توسعه هستند.

علی رجبی امروز همزمان با ولادت حضرت علی‌اکبر(ع) در جشن روز جوان در سالن شهید باغبانی حوزه هنری مازندران با تبریک روز جوان اظهار کرد: هر کشوری بر اساس نیروی انسانی خویش شناخته می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت بسیار مناسب نیروی انسانی و نخبه استان مازندران تصریح کرد: نیروی انسانی جوان و با دانش استان فرصت مناسبی برای توسعه دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به پتانسیل مناسب جوانان در توسعه ورزش و موفقیت‌های که کسب کردند، افزود: کسب ۳۰۰ مدال، جهانی، المپیکی و آسیایی از افتخارات ورزشی جوانان مازندرانی است.

رجبی با اشاره به انتخاب امیرحسین زارع به عنوان فنی‌ترین کشتی‌گیر جهانی گفت: این جوان غیور علاوه بر توانایی فنی داری منش پهلوانی است که باید تلاش کنیم منش پهلوانی جوانان لایق مانند امیرحسین زارع را در بین اقشار مختلف جوانان گسترش دهیم.

جوانان مستعد مازندرانی فرصت مناسبی برای توسعه هستند

وی در ادامه با اشاره به جمعیت ۵۵۰ هزار نفره دانش آموزی استان مازندران خاطرنشان کرد: مازندران از حیثت جمعیت جوان غنی است و هر دانش آموز می‌تواند پشتوانه قوی برای استان باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان ادامه داد: از ظرفیت جوانان برای توسعه استان مازندران باید به خوبی استفاده کرد.

رجبی در ارتباط با مهاجرت برخی از نخبگان که برخی مواقع در محافل مطرح می‌شود، گفت: در علم امروز نخبه به کسی گفته می‌شود که مشکلات پیرامونی خویش را رفع کرده و نسبت به چالش‌های اطرافیان بی‌تفاوت نباشد و روی نزدیکان خودش اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: این کشور نیاز به افراد تاثیرگذار دارد و باید از فرصت جوانانی برای توسعه کشور استفاده کنیم.

رجبی یادآور شد: مازندران پتانسیل مناسبی برای توسعه دارد و باید تلاش کنیم که از ظرفیت جوانان به خوبی استفاده کنیم.

جوانان مستعد مازندرانی فرصت مناسبی برای توسعه هستند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به در پیش بودن انتخابات، گفت: جوانان با حضور پرشور خویش پای صندوق‌های رای فرصت عرض اندام را از دشمنان کشور بگیرند و این موضوع بارها ثابت شده است.

رجبی در پایان افزود: کشور برای جوانان است و باید در ایام انتخابات در تعیین سرنوشت خویش موثر عمل کنند.

قابل ذکر است در این همایش از جوانان نخبه مازندرانی تجلیل شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با تغییرات بازار تلفن هوشمند، اندروید در سال ۲۰۲۴، رشد قابل توجهی خواهد داشت که دو برابر روند iOS اپل خواهد بود.

2 ساعت پیش

«صنم مطلق‌زاده» دانشمند ایرانی «دانشگاه هلسینکی»، مدل‌های هواشناسی را برای نظارت بر حرکات ماهواره‌های حاضر در مدار زمین به کار می‌گیرد تا جابه‌جا شدن آنها را نشان دهد و بررسی‌های صورت‌گرفته با آنها را اصلاح کند.

2 ساعت پیش

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس به صهیونیست ها درباره تجاوز زمینی به رفح هشدار داد و گفت: اگر دشمن تصمیم بگیرد به رفح حمله کند، مردم ما پرچم سفید را بالا نخواهند برد و مقاومت آماده دفاع از خود است.

1 ساعت پیش

تا به امروز در کتاب‌های زیست‌شناسی به این نکته اشاره می‌شد که فقط باکتری‌ها این توانایی را دارند که نیتروژن را از جو گرفته و آن را برای زندگی قابل استفاده کنند. برخی گیاهان مانند حبوبات که قابلیت تثبیت نیتروژن را دارند، این کار را با نگهداری باکتری‌های همزیست در گره‌های ریشه‌هایشان انجام می‌دهند. اما کشف اخیر دانشمندان، از داستان دیگری حکایت دارد.

1 ساعت پیش

قهوه به شما کمک می‌کند تا هوشیاری بیشتری داشته باشید و بدون اتلاف انرژی، تمرکز خود را بالا ببرید و این یک علامت خوب از خوردن قهوه است.

1 ساعت پیش

چهره ملی پوشان اوران ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد آمریکا در المپیک پاریس مشخص شد.

1 ساعت پیش

شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم از وضعیت معابر خاکی بلوار شهید پناهپوری شهر دوگنبدان گلایه کرد.

1 ساعت پیش

در پی جنایت صهیونیست ها در یورش به اردوگاه نور شمس در طولکرم و به شهادت رساندن 14 فلسطینی جنبش حماس خواستار اعتصاب عمومی در روز یکشنبه در کرانه باختری شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...