خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

رییس کل دادگستری استان: مشکل امنیتی قضایی در انتخابات کرمانشاه نداشته ایم ایسنا

رییس کل دادگستری استان: مشکل امنیتی و قضایی در انتخابات کرمانشاه نداشته‌ایم

ایسنا/کرمانشاهرییس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان این‌که برگزاری انتخابات در کمال سلامت و امنیت در جریان است، گفت: تاکنون مشکل قضایی و امنیتی در سطح حوزه های انتخابیه و شعب اخذ رای گزارش نشده است.

شهرام کرمی در جمع خبرنگاران حاضر در محل ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به حضور قابل قبول مردم در این دوره انتخابات گفت: خوشبختانه در بازدید میدانی از سطح شهر و اخبار واصله از سطح شهرستانها، تاکنون مشکل خاصی در جریان برگزاری انتخابات نداشته ایم.

وی با بیان اینکه انتخابات در کمال سلامت و امنیت در حال برگزاری است، گفت: تاکنون مشکل قضایی و امنیتی در سطح حوزه های انتخابیه و شعب اخذ رای گزارش نشده است.

کرمی خاطرنشان کرد: در برخی شهرستانها از جمله اسلام آبادغرب گزارش هایی از درگیری میان طرفداران کاندیداها گزارش شده و تعدادی نیز دستگیر شده اند.

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه تعدادی هم در زمینه تخلفات انتخاباتی دستگیر شده اند، گفت: برخی از افراد به اتهام خرید و فروش رای دستگیر شده‌اند، اما برای اثبات جرم این افراد مستنداتی لازم است که ضابطین ما درحال بررسی آن هستند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک با قبول ۲ شکست پیاپی مقابل پدیده کشتی آمریکا، ناباورانه حضور در المپیک پاریس را از دست داد تا با خاطره ای تلخ از المپیک خداحافظی کند.

1 ساعت پیش

حمله پهپادی مقاومت عراق به جولان اشغالی، فراخوان حماس برای اعتصاب عمومی در کرانه باختری و حمله به رفح  و شهادت 8 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار بامدادی فلسطین اشغالی است.

1 ساعت پیش

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه بررسی نرخ تعرفه‌های خدمات پرستاری ابلاغ شده بیانگر این است که ارزش این خدمات به میزان قابل توجهی رشد داشته است، گفت: به طور قطع، اجرای تعرفه‌های ترجیحی در مناطق محروم می‌تواند بر ماندگاری پرستاران در این مناطق و افزایش کیفیت خدمات پرستاری اثرگذار باشد.

1 ساعت پیش

به باور دانشمندان اگر بشر در همین مسیر گام بردارد، وقوع ششمین انقراض جمعی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود و عصر حاضر، بخشی از این دوره زمین‌شناسی خواهد شد.

1 ساعت پیش

پنتاگون گزارش هایی جدیدی را منتشر کرده و در آن بیشتر به موضوعاتی مانند مواد ضد جاذبه، پروژه هارب و ابعاد اضافی اشاره شده که تنها این موارد را می‌توان در فیلم‌های عملی تخیلی دید.

13 دقیقه پیش

یک رسانه آمریکایی با اشاره به کاربرد تسلیحات پیشرفته در جنگ‌های مدرن، از جمله به‌کارگیری پهپادهای کوچک برای نابودی تانک‌ها در جنگ اوکراین، آینده عملیات‌های زمینی را با توجه به نقش این جنگ‌افزار مهم در میدان بررسی کرد.

1 ساعت پیش

خاک جزیره خان در خلیج فارس تلالو خاصی دارد و در نور آفتاب برق می‌زند.

13 دقیقه پیش

سخنگوی دولت روحانی، در کانال تلگرامی خود نوشت: واقعا من درک نمی‌کنم چگونه است که تا مردم ایران به رغم روایت سازیهای مختلف در مقابله با رژیم اسرائیل، حس خوب و غرورآمیزی پیدا می‌کنند ناگهان جریانی جامعه را به تقابل می‌کشاند.

1 ساعت پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که اسرائیل اقدامی خواهد داشت، اما اقدامی که برای دنیا نمایشی در برابر از بین رفتن اعتبار تاریخی خود داده باشند.

1 ساعت پیش

بیشتر...