۱ هفته پیش
2 بازدید

اسکوچیچ خیلی زود با بچه‌ها اُخت شد | ایران آنلاین

محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در گفت و گو با «ایران»:
اسکوچیچ خیلی زود با بچه‌ها اُخت شد
محمد محمدی سدهی

هفته گذشته برنامه آماده‌سازی تیم ملی فوتبال برای حضور در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر برگزار شد و ملی‌پوشان کشورمان با برگزاری اردوی تاشکند مقابل ازبکستان به برتری 2-1 دست یافتند.

 شاگردان اسکوچیچ پس از تاشکند راهی ترکیه شدند اما بازی این تیم با مالی به دلیل ابتلای چند بازیکن حریف به کرونا لغو شد و 2 اردوی در نظر گرفته برای تیم ملی با برگزاری تنها یک بازی به پایان رسید.تیم ملیدر حال حاضر در مسابقات انتخابی جام جهانی با حضور در جایگاه سوم پس از تیم‌های عراق و بحرین شرایط مناسبی ندارد و باید در 4 بازی دور برگشت امتیازات لازم را کسب کند.

محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم ملی فوتبال درخصوص بازی تدارکاتی مقابل ازبکستان به خبرنگار«ایران» گفت: «ملی‌پوشان پرسپولیسبه دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا، خیلی دیر به اردوی تیم ملی اضافه شدند ولی با وجود این 2 اردوی خوب در ازبکستان و ترکیه برگزار کردیم. مهمترین موضوع در اردوجمع شدن بازیکنان پس از چند ماه کنار همبود. به نظر من همین موضوعبهترین دستاورد تیم ملی در اردوی ازبکستان و ترکیهبود. در اردوی اول به تاشکند رفتیم و با ازبکستان بازی کردیم. نمایش خوبی مقابل این تیم داشتیم و توانستیم تیم خوب ازبکستان را شکست دهیم اما متأسفانه بازی دوم ما در اردوی ترکیه با تیم ملی مالی لغو شد.بازی با مالیمی‌توانست به آماده‌سازی تیم ملی کمک زیادی کند.»

او در ادامه به کار کردن با دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی اشاره کرد:«اسکوچیچخیلی زود با بچه‌ها اُخت شد و از کار کردن در کنار اسکوچیچ لذت می‌بریم. او مربی بسیار خوبی است و برای تیم ملی زمان زیادی می‌گذارد. اسکوچیچبرای آنالیز حریفانساعت‌ها زمان می‌گذارد و تا ساعت دو سه بامداد تیم‌ها را آنالیز می‌کند. علاوه بر این اسکوچیچشناخت بسیار خوبی از بازیکناندارد و اینفاکتورهای مثبتمی‌تواند دلیلی برموفقیت تیم ملیدر بازی‌های آینده باشد.»

کنعانی‌زادگانشانس صعود تیم ملی به جام جهانی 2022 قطر را بالا می‌داند: «هیچ کدام از بازی‌ها در گروهمان آسان نیست وتیم‌های سرسختی همچون عراق و بحرینتمام تلاش‌شان را می‌کنند تا بهترین نتیجه را مقابل تیم ملی ایران بگیرند. همان گونه که در دور رفت مسابقات شاهد این موضوع بودیم و توانستند تیم ملی را شکست دهند. با وجود این تلاش می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. صد درصد بهجام جهانیصعود می‌کنیم چرا که لایق هستیم.»

مدافع ملی‌پوش پرسپولیسدر خصوص سؤالی مبنی بر اینکه چه زمانی به تمرینات سرخپوشان اضافه می‌شود؟ چنین پاسخ داد: «در حال حاضر استراحت می‌کنم و منتظر تماس مسئولان باشگاه هستم تا در تمرینات حاضر شوم. متأسفانه پس از بازگشتمان از قطر یک سری اتفاقات برای پرسپولیس افتاد که موجبرنجش هوادارانشد. پرسپولیس یک فرصت تاریخی دارد و هواداران دوست ندارند این فرصت تاریخی از دست برود و با دست خالی در فینال لیگ قهرمانان حاضر شود. علاوه بر این خودمان هم دوست نداریم اینفرصت ایده‌آل برای قهرمانیرا از دست بدهیم. هیچ چیزیجز قهرمانیهواداران را خوشحال نمی‌کند.»

مدافع شماره 6 پرسپولیساظهار داشت: «ما بازیکنان خوشحالیم کهبهترین هواداران آسیارا داریم و از این نظر به خودمان می‌بالیم. منتظریم ببینیم در چند روز آینده چه اتفاقاتی می‌افتد. امسال هم همانند سال‌های گذشته باید با قدرت در لیگ قهرمانان، لیگ برتر و جام حذفی حاضر شویم و بهترین نتایج را در این سه جام بگیریم. برای کسب نتیجه در مسابقات پیش رو مصمم هستیم و تنها نیاز به آرامش داریم.پرسپولیسفینالیست آسیاست و این موضوع باعث شده که کاملاً طبیعی است. حقیقتاً همه پیشنهاد دارند اما هیچ جا مثل پرسپولیس نمی‌شود و این را همه بچه‌ها می‌دانند. بچه‌ها یک سریمشکلاتدارند که باشگاه باید کمک کند برطرف شود تا بدون استرس و با خیال راحت تنها به بازی کردن فکر کنند.»

کنعانی‌زادگانبا اشاره به اینکه امیدواریم مشکلات هر چه زودتر تمام شود و آرامش به پرسپولیس بازگردد، گفت: «دوست داشتیمفینالدر تهران برگزار شود اما این اتفاق نیفتاد و . قطری‌ها امکانات خوبی دارند و برای برگزاری مسابقاتلیگ قهرمانان آسیازحمات زیادی کشیدند. وقتی آنها اینقدر زحمت کشیدند، مسلماً حقشان این است که فینال را در کشور خودشان برگزار کنند. در هر حالهدف ما قهرمانیدر آسیاست و برایمان فرقی نمی‌کند که فینال در کجا برگزار شود. ما در دوحهبرای نام بزرگ پرسپولیسمی‌جنگیم و ا‌‌ن‌شاءالله جام را به خانه می‌آوریم. پرسپولیس امسال در لیگ قهرمانان بهترین نتایج را کسب کرد و لایق قهرمانی هستیم. امیدوارم قهرمان شویم و جام را به هواداران پرشورمان هدیه دهیم.»

---

بیشتر بخوانید:

 

 #‌اخبار
منبع: ایران آنلاین


مطالب پیشنهادی

میرسلیم: چرا برخی هنوز شاهنشاهی فکر می‌کنند و فخر می‌فروشند

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه و نماینده منتخب تهران در مجلس یازدهم با تاکید براینکه بازسازی اعتماد عمومی نیازمند تعامل بین عقلای سیاست است، می‌گوید:«وای به حال جامعه ای که عقلا و علما و نخبگان سیاسی آن به جای تعامل برای کشف مسائل و چاره جویی مشکلات و کوشش برای دستیابی به کمال، هرکدام به انزوا بخزند»

مجلس یازدهم به تصرف اصولگرایان درآمد/ سهم ناچیز اصلاح‌طلبان

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم بصورت رسمی نشان داد اصولگرایان در این ماراتن پیشتاز رقابت شدند و اکثریت مجلس یازدهم را در دست گرفتند.

ماجرای توئیت جنجالی میرسلیم

فارس نوشت: دفتر سیدمصطفی میرسلیم منتخب دوم مردم تهران در مجلس یازدهم درباره یک توییت توضیحاتی ارائه کرد.

روایت میرسلیم از اختلاف نظرها بین آیت‌الله خامنه‌ای و میرحسین موسوی درباره نحوه اداره کشور

میرسلیم می گوید بین آیت الله خامنه ای که رئیس جمهور بودند و میرحسین موسوی که نخست وزیر بود درباره نحوه اداره کشور توسط دولت و توجه به بخش خصوصی اتفاق نظر وجود نداشت.

عباس عبدی به اصلاح‌طلبان: اصرار نکنید به هر قیمتی در قدرت باشید

عباس عبدی درباره ادعای اصولگرایان درباره جذب آرای خاکستری در انتخابات گفت: آخر در تهران با حدود ۲۲ درصد مشارکت چه چیزی را باید پیروزی نامید؟ اصولگرایان شکست فاحشی را در این انتخابات خوردند، نه فقط اصولگرایان، چون در این شکست مهم نیستند، که ساختار دچار خسران شد.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

کف کردن روغن | دلایل و از بین بردن کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو

کف کردن روغن و رفع کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو و نکات استفاده از روغن سرخ کردنی و نکات روغن سالم را در پرشین وی بخوانید

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

سلیمی‌نمین:هوچی‌گری،هم در جریان اصولگرا هست هم اصلاح‌طلب

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.

پایداری‌ها همچنان بلای جان قالیباف /شورای ائتلاف حکمیت خواهد کرد؟

نشانه ها از این حکایت دارد که پایداری ها برای مانع تراشی بر سر راه ریاست قالیباف، از همین حالا و حتی پیش از این به تخریب شهردار پیشین روی آورده اند و در کنار آن درحال لابی با نمایندگان شهرهای کوچک برای جمع کردن رأی به نفع آقاتهرانی هستند.

کاندیدای انتخابات مجلس که رهبر انقلاب از اقدام ضدکرونایی او تقدیر کرد+عکس

فارس نوشت: رهبر معظم انقلاب صبح امروز در بیاناتشان به حرکت های مردمی و جهادی اشاره کردند.

جایگزین آب آهک در مربای کدو | جایگزین آب آهک در مربای کدو چیست

جایگزین آب آهک در مربای کدو و جایگزین آب آهک در مربای کدو چیست و خواص کدو حلوایی و مربای کدو حلوایی چگونه طبخ می شود را در پرشین وی بخوانید

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

سرنوشت دخل و خرج کشور در سال ۹۹ چه می‌شود؟

لایحه بودجه ۹۹ پس از ماه‌ها بررسی، امروز از سوی نمایندگان رد شد، اما باید دید که قوای مجریه و مقننه چه تصمیمی برای آن خواهند گرفت.

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

موارد مصرف سس سویا | موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا

موارد مصرف سس سویا و موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا و سس سویا چیست و فواید سس سویا چیست و خواص سس سویا را در پرشین وی بخوانید

تقدیر دستیار ویژه لاریجانی از کمک های چین به ایران در روزهای نشر کرونا

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل کمک‌های ⁧چین⁩ به ایران در مبارزه با ⁧کرونا را⁩ قابل تقدیر دانست.

وقتی پیام رهبر انقلاب مانع هجمه به یک شهید شد

تسنیم نوشت: اکبر نبوی به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی می‌گوید: «به شکل مشخص نوع کنش رهبری نسبت به شهادت مرتضی، کنش معناداری بود. حضور ایشان بر سر پیکر شهید و شرکت در تشییع ایشان و پیامی که دادند، به نظر من بسیار مهم و معنادار بود. »

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

مطالب مرتبط