بازدید استاندار کرمان از مناطق درخطر سیل جنوب کرمان all tv logo

بازدید استاندار کرمان از مناطق درخطر سیل جنوب کرمان
کرمانکرمان

در پی اعلام هشدار سطح قرمزهواشناسیو احتمال وقوع سیلاب در جنوب استان، استاندار کرمان به همراه فرماندار رودبار جنوب از چند دهنه پل در سطح شهر و رودخانه فصلی روستای نهضت‌آباد بازدید و دستورات لازم را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار باتوجه به اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی و احتمال وقوع سیلاب به جنوب استان سفر کرد.

شهرستان رودبار جنوب اولین مقصد استاندار کرمان بود که به همراه فرماندار این شهرستان از پل معلم واقع در ورودی شهر و چند پل دیگر در سطح شهر رودبار جنوب بازدید شد.

در ادامه استاندار کرمان از رودخانه ملنت واقع در روستای نهضت‌آباد شهرستان رودبار جنوب بازدید کرد و دستورات لازم را برای بازگشایی مسیر و پیشگیری از خسارت‌های ناشی ازسیلابصادر کرد.

این رودخانه به طول ۹ کیلومتر در حاشیه روستای نهضت‌آباد شهرستان رودبار جنوب قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

بیشتر...