ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

پسر اسطوره فرانسوی به رئال پیشنهاد شد ورزش سه

خفرن به کار رئال می‌آید

پسر اسطوره فرانسوی به رئال پیشنهاد شد

خفرن تورام، فرزند کوچک لیلیان تورام، که برای نیس و تیم ملی فرانسه بازی می کند، گزینه‌ای مناسب برای رئال مادرید به نظر می رسد.

پسر اسطوره فرانسوی به رئال پیشنهاد شد

به گزارش "ورزش سه"، این حداقل ادعایی است که اسکار دامیانی، بازیکن سابق یووه و ایجنت خفرن، مطرح کرده است. او معتقد استخفرن تورامبهترین گزینه ممکن برای پست هافبک دفاعیرئالاست و این روزها که کاماوینگا و شوامنی مصدومند، او می توانست به کار رئال بیاید.

1956755

خفرن 22 ساله براینیسدر فصل جاری در 10 بازی 731 دقیقه در میدان بوده و قابلیت بازی در خط دفاعی را نیز دارد. او بازیکنی چند پسته است که بدون شک مورد توجه مربی‌ای چون کارلو آنچلوتی قرار خواهد گرفت.

خفرن فصل قبل در 30 بازی از 35 بازی لیگ نیس بازی کرد و دو گل نیز به ثمر رساند. مهمتر از همه اینکه او در مارس گذشته اولین بازی ملی خود را نیز برابر هلند انجام داد. با مصدومیت هفته گذشته کاماوینگا، این خفرن بود که به تیم ملی دعوت شد و جای او را گرفت. خفرن فرزند کوچک لیلیان تورام است و بردار بزرگ او مارکوس الان برای اینتر بازی می کند.

1894057

ارزش خفرن در بازار 41 میلیون یورو تخمین زده می شود و تا 2025 نیز با نیس قرارداد دارد. او که محصول آکادمی فوتبال موناکو است، در تابستان بعد با قیمتی معقول (چون یک سال از قراردادش مانده) در دسترسرئالخواهد بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ملی‌پوش اسنوکر ایران در مسابقات آزاد اسکاتلند شکست خورد.

1 ساعت پیش

امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان قهرمان جام جهانی، اعلام کرد که قبل از بازی یک‌چهارم نهایی مقابل هلند از ناحیه گردن دچار مصدومیت شدیدی شده است.

1 ساعت پیش

لوکاس واسکز، ستاره رئال مادرید، در نشست خبری بازی با یونیون برلین گفت رئال در ‏همه تورنمنت‌ها برای قهرمانی به میدان می‌رود، به خصوص در چمپیونزلیگ.

1 ساعت پیش

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، از بازیکنانش توقع دارد با سطح بالا در بازی با آیندهوون برنده شوند.

1 ساعت پیش

توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، در آستانه بازی با یونایتد می‌گوید تیمش این بازی را ‏تشریفاتی نمی‌داند و با احترام به یونایتد برای پیروزی وارد میدان خواهد شد.‏

1 ساعت پیش

ادواردو کاماوینگا و برادرش در اقدامی جالب قصد دارند لباس‌هایی را با ایده‌های دلخواه خودشان تولید کنند.

1 ساعت پیش

در تمام مسابقات بسکتبال غرب آسیا به یاد و احترام مرحوم محمود مشحون یک دقیقه سکوت اعلام شد.

1 ساعت پیش

داوران بین‌المللی در حالی از عربستان به ایران بازگشتند که در بیم و امید انتخاب برای بازی دربی هستند.

1 ساعت پیش

آرمین سهرابیان با آرنج به من ضربه زد و یک‌بار هم زمانی که به زمین خوردم، ضربه زد. برخی می‌گویند با صورت زمین خورده‌ای که آن اتفاق افتاده اما مگر چمن باعث شکافته‌شدن ابرو می‌شود؟

1 ساعت پیش

بیشتر...