خودروتک |
6 ماه پیش

شروع فروش نقدی وانت کارا تک کابین دوکابین

آغاز فروش نقدی وانت کارا تک کابین و دوکابین

فروش وانت کارا شرکت بهمن موتور به صورت نقدی تا ساعت 16 روز سه شنبه 28 دی ماه یا تکمیل ظرفیت ادامه دارد و متقاضیان می توانند نسبت به خرید اقدام کنند.

به گزارشخودروتکبه نقل از عصر ایران، شرکت بهمن موتور برای متقاضیان خودروی تجاری سبک، از روز شنبه 25دی ماهبه مدت چهار روز وانت کارا خود را به صورت نقدی به فروش می رساند.

بهمن موتور از ساعت 10 صبح شنبه 25 دی به مدت چهار روز به صورت نقدی و با قیمت قطعی دو محصول خود شامل وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 4 را به فروش می رساند.

گفتنی است فروش وانت کارا شرکت بهمن موتور به صورت نقدی تا ساعت 16 روز سه شنبه 28 دی ماه یا تکمیل ظرفیت ادامه دارد و متقاضیان می توانند نسبت به خرید اقدام کنند.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

لازم به ذکر است متقاضیان محترم می توانند از طریق وبسایت (bahman.iranecar.com) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

جدول فروش به شرح زیر است:

طرح جدید فروش فوری وانت کارا تک کابین و دوکابین بهمن موتور (+قیمت و جدول فروش)

 

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برجام، سرمایه‌های مردم را روانه کدام بازار می‌کند؟ کدام بازار رشد می‌کند؟

نیم ساعت پیش

وزارت دفاع بلاروس از قصد این کشور برای برگزاری رزمایش مشترک هوایی و پدافندی با روسیه در خاک دو کشور خبر داده است.

نیم ساعت پیش

کاخ سفید اعلام کرد که رئیس‌جمهور آمریکا از تصمیم دفتر تحقیقات قدرال برای بازرسی اقامتگاه «دونالد ترامپ» اطلاعی نداشته است.

نیم ساعت پیش

رضا میرزایی گزینه جانشینی صالح حردانی در بازی مقابل سپاهان است.

نیم ساعت پیش

به گفته شهردار منطقه ۳ مشهد قرار است پروژه تعریض پل دهرود توسط شهرداری مشهد انجام شود.

نیم ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان با بدر البوسعیدی وزیر امور خارجه سلطنت عمان در خصوص مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی مورد علاقه طرفین به‌صورت تلفنی گفتگو کرد.

نیم ساعت پیش

یکی از دلایلی که ممکن است برخی از خوردن برخی میوه‌ها اجتناب کنند این است که می‌ترسند قند موجود در میوه بر سلامت آنان تاثیر منفی بگذارد.

نیم ساعت پیش

موضوع واردات خودرو به کشور از مسائلی بود که در ماه‌های گذشته بحث آن در مجلس، دولت و محافل عمومی داغ بود تا اینکه بالاخره تیرماه سال جاری سخنگوی دولت و وزیر صمت، رسما خبر آزادسازی واردات خودرو را اعلام کردند و قرار شد آیین نامه آن تدوین شود که البته از آن زمان تا امروز خبری از نهایی شدن آئین نامه نیست.

نیم ساعت پیش

باشگاه لایپزیش با قراردادی ۴ ساله بار دیگر با تیمو ورنر قرارداد بست.

نیم ساعت پیش

بیشتر...