خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

عصبانیت رییس فدراسیون کشتی روسیه از IOC مامیاشویلی: تصمیم می گیریم در المپیک حاضر شویم یا خیر ایسنا

عصبانیت رییس فدراسیون کشتی روسیه از IOC/ مامیاشویلی: تصمیم می‌گیریم در المپیک حاضر شویم یا خیر

رییس فدراسیون کشتی روسیه با انتقاد شدید از تصمیم IOC در ندادن مجوز حضور عبدالرشید سعدالله یف در مسابقات کسب سهمیه المپیک، گفت: ما برای حضور در المپیک با بررسی همه جوانب تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا،‌ میخاییل مامیاشویلی با عصبانیت از تصمیم کمیته بین المللی المپیک مبنی بر جلوگیری از حضور تعدادی از ورزشکاران روس برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک که در راس آن ها عبدالرشید سعدالله یف دارنده ۷ طلای جهان و المپیک کشتی آزاد قراردارد، گفت: متاسفانه تاکنون دو مرتبه از حضور کاپیتان روسیه در مسابقات جلوگیری شده است. این تصمیم شرم آور توسط کمیته‌بین‌المللی المپیک اتخاذ شده و اتحادیه جهانی کشتی برای رفع این مشکل هر کاری که توانست انجام داد اما به نتیجه نرسید.

رییس فدراسیون کشتی روسیه، گفت: متاسفانه IOC در بررسی مشکوک خود تصمیم گرفت از حضور سعدالله یف در مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا جلوگیری کند.

وی خاطرنشان کرد: ما همه جوانب مثبت و منفی را در نظر می گیریم و در نهایت تصمیم می‌گیریم در المپیک پاریس حاضر شویم یا خیر.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در خبر زیر عکسی عاشقانه از الیکا عبدالرزاقی در کنارهمسرش امین زندگانی را مشاهده خواهید کرد.

نیم ساعت پیش

وزارت خزانه داری آمریکا در راستای اقدام‌های ضد ایرانی واشنگتن، امروز سه‌شنبه از اعمال تحریم‌های جدید مرتبط با ایران خبر داد.

نیم ساعت پیش

جایزه مقام اول بیستمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های معلولین We Care هند به مستند ایرانی «احمد» ساخته اعظم مرادی اهدا شد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مصوبات مهم سفر رئیس‌جممهور به این استان اجرایی نشده‌است، تأکید کرد: ویژه‌دیدن لرستان محقق نشده‌است.

نیم ساعت پیش

هواداران آلومینیوم اراک و پرسپولیس می‌توانند دیدار این دو تیم را از نزدیک تماشا کنند.

نیم ساعت پیش

کاهش قیمت دلار بر قیمت خودروهای داخلی اثر گذاشته است که در خبر زیر به بررسی آن پرداخته‌ایم.

نیم ساعت پیش

بعد از تصویب قانون اخراج پناهندگان به رواندا در پارلمان انگلیس سازمان ملل و شورای اروپایی انتقاد شدیدی به آن وارد کرده واین کشور را به نقض حقوق بشر متهم کردند.

نیم ساعت پیش

مستند «عشق و فلسفه»، پرتره‌ای درباره «نادیا مفتونی» استاد فلسفه دانشگاه تهران است که پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت 19:00 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

نیم ساعت پیش

وزیر بهداشت با بیان اینکه در طرح فروش اینترنتی دارو، سکوهای اینترنتی فقط حمل دارو را عهده‌دار خواهند شد، گفت: این کار به صورت آزمایشی آغاز می‌شود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...