فوتبالی |
۱ هفته پیش

پرسپولیس صفر النصر دو زور پرسپولیس، نرسید نصر سه امتیازی برای النصر در آزادی فوتبالی

پرسپولیس صفر - النصر دو/ زور پرسپولیس، نرسید!/ نصر سه امتیازی برای النصر در آزادی

پرسپولیس صفر - النصر دو/ زور پرسپولیس، نرسید!/ نصر سه امتیازی برای النصر در آزادی

پایگاه خبری فوتبالی- النصر عربستان توانست در ورزشگاه آزادی مقابلپرسپولیسایران به پیروزی برسد.

به گزارش فوتبالی، حساس ترین بازی هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:30 امشب بین دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان آغاز شد. در این دیدار که بدون حضور هواداران برگزار شد تیم النصر توانست به پیروزی دو بر صفر دست پیدا کند.

نیمه اول بازی در شرایطی بدون گل تمام شد که النصر تیم برتر میدان بود اما نتوانست از موقعیت‌های خود استفاده لازم را داشته باشد. مصدومیت زودهنگاممهدی ترابیمهمترین اتفاق این نیمه بود. در نیمه دوم پرسپولیس شروع بهتری داشت اما اخراجمیلاد سرلکدر دقیقه 52 باعث 10 نفره شدن قرمزها شد و کار را برای این تیم سخت کرد. در ادامه النصری‌ها تیم برتر میدان بودند و دو مرتبه هم گلزنی کردند و به یک برد خارج از خانه دست پیدا کردند.

مهمترین اتفاقات و حواشی این بازی را در ادامه مرور کنید ..

ترکیب پرسپولیس ایران:علیرضا بیرانوند،مرتضی پورعلی گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان،دانیال اسماعیلی‌فر،علی نعمتی(امید عالیشاه73)،مسعود ریگی، میلاد سرلک، مهدی ترابی (شهاب زاهدی6 -یاسین سلمانی87)،سعید صادقی(سینا اسدبیگی87)،محمد عمری(سروش رفیعی73)،وحید امیری

ترکیب النصر عربستان:نواف عقیدی، سلطان الغنام (بوشال 85)، عبدالله العمری، آیمریک لاپورت، محمد قاسم، عبدالله الخیبری، اتاویو،مارسلوبروزوویچ (سامی الناجی 80)، عبدالرحمان غریب،سادیو مانه(خلید الغنام 85) و کریستیانو رونالدو.

کارت زرد:میلاد سرلک (18 و 52)، بروزوویچ (2+45)، مسعود ریگی (55)

کارت قرمز:میلاد سرلک (52)

گلزنان بازی:عبدالرحمان غریب (62)، محمد قاسم (72)

نیمه اول:

دقیقه 6: وحید امیری پرتاب اوت بلندی به درون محوطه جریمه النصر انجام داد اما توپ توسط مدافعان برگشت داده شد.

دقیقه 10: سانتر خطرناک به دهانه دروازه پرسپولیس فرستاده شد اما سادیو مانه نتوانست با دقت لازم به توپ ضربه بزند و این فرصت خطرناک برای النصر از دست رفت.

دقیقه 20: مدافع پرسپولیس قصد دفع توپ را داشت اما توپ برگشتی او به مانه رسید. مانه با ضربه سر توپ را برای رونالدو فرستاد و ضربه سر خطرناک این بازیکن دقیقا به جایی زده شد که بیرانوند حضور داشت و توانست آن را مهار کند.

دقیقه 24: ضربه فنی سلطان الغنام در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس بود که در آخرین لحظه با واکنش بیرانوند توپ به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 27: ارسال خطرناک سادیو مانه از روی سر همه بازیکنان عبور کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 35: شهاب زاهدی در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما قصد داشت با پاس رو به بیرون بازیکنان هم‌دسته را صاحب توپ کند اما هیچ بازیکنی از پرسپولیس حضور نداشت تا از این توپ استفاده کند.

دقیقه 38:اوتاویوبرای تیم النصر گل زد اما به دلیل حضور رونالدو در منطقه آفساید مردود اعلام شد.

اینترنت نیم‌بها
گل آفساید النصر به پرسپولیس

دقیقه 41: بروزوویچ از میانه زمین پا به توپ حرکت کرد و قبل از ورود به محوطه جریمه پرسپولیس توپ را مانه رساند، مانه هم به شکلی خطرناک توپ را به دهانه دروازه فرستاد اما رونالدو نتوانست به موقع توپ را بزند.

* چهار دقیقه وقت تلف شده برای نیمه اول لحاظ شد.

دقیقه 1+45: کریستیانو رونالدو درون محوطه پرسپولیس سرنگون شد و معتقد بود اسماعیلی‌فر روی او مرتکب خطای پنالتی شده اما داور چنین اعتقادی نداشت.

نیمه دوم:

شوت بازیکن النصر به اسماعیلی فر برخورد کرد و بعد از آنکه شدت توپ کم شد مدافعان پرسپولیس توپ را دور کردند.

دقیقه 51: ارسال محمد عمری به راحتی در اختیار نواف عقیدی قرار گرفت.

دقیقه 61: ارسال ضربه ایستگاهی خطرناک پرسپولیسی‌ها روی دروازه النصر با ضربه سر دیدنی شهاب زاهدی همراه شد اما توپ با اختلاف اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

(گل اول النصر)دقیقه 62: رونالدو به خوبی توپ را به درون محوطه پرسپولیس برای بروزوویچ فرستاد و او با پاس رو به عقب عبدالرحمان غریب را صاحب توپ کرد. ضربه غریب بعد از برخورد به علی نعمتی و وحید امیری تغییر مسیر داد و وارد دروازه بیرانوند شد.

اینترنت نیم‌بها
گل اول النصر به پرسپولیس

دقیقه 65: ضربه عبدالرحمان غریب از پشت محوطه پرسپولیس در دو مرحله توسط بیرانوند دفع شد.

(گل دوم النصر)دقیقه 72 : کار تیمی النصری‌ها دفاع پرسپولیس را باز کرد و محمد قاسم با حرکت از پشت مدافعان پرسپولیس از زاویه بسته ضربه‌ای دیدنی زد که تبدیل به دومین گل بازی شد.

اینترنت نیم‌بها
گل دوم النصر به پرسپولیس

دقیقه 78: در شرایطی که بیرانوند برای مهار توپ از مقابل پای اوتاویا از دروازه خارج شده بود، این مهاجم النصر نتوانست به توپ ضربه بزند و فرصت برای سومین گل بازی از دست رفت.

دقیقه 79: رونالدو با پاس عرضی قصد داشت مانه را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما بیرانوند به خوبی توپ را مهار کرد.

دقیقه 81: شوت رونالدو از پشت محوطه پرسپولیس بعد از برخورد با مسعود ریگی تغییر مسیر داد و راهی کرنر شد.

دقیقه 88: حمله بازیکنان النصر به شکلی خطرناک این تیم را در آستانه گل سوم قرار داد اما واکنش خوب از بیرانوند چنین اجازه‌ای به آنها نداد.

دقیقه 89: یاسین سلمانی درون محوطه جریمه النصر با خطای لاپورت متوقف شد اما داور خطای پنالتی نگرفت و اعلام آفساید کرد.

* شش دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم در نظر گرفته شد.

دقیقه 6+90: ارسال خطرناک سامی النواف با شیرجه دیدنی علیرضا بیرانوند دفع و از منطقه خطر دور شد.


حواشی:

* علیرضا بیرانوند که گفته می‌شد شاید به دلیل مصدومیت در این بازی غایب باشد، نامش در ترکیب اصلی قرمزها آمده است.

* رونالدو بعد از انجام مراتب ابتدای مسابقه، بدون دست دادن با وحید امیری و تیم داوری به سمت بازیکنان النصر برگشت.

* مهدی ترابی که در چهارمین دقیقه بازی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد، نتوانست به بازی ادامه دهد تا گل‌محمدی مجبور به انجام تعویض شود.

* در دقیقه 30 اوتاویو به شکل عجیبی با خطا روی مسعود ریگی جلوی حمله پرسپولیس را گرفت اما داور ترجیح داد بازیکن خاطی را با کارت زرد جریمه نکند.

* در دقیقه 40 بازی داور بابت اتلاف وقت توسط بیرانوند به او تذکر جدی داد.

* میلاد سرلک در دقیقه 52 با خطای عجیب روی رونالدو کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد تا پرسپولیس 10 نفره شود.

اینترنت نیم‌بها
اخراج میلاد سرلک

* در دقیقه 68 درگیری شهاب زاهدی و بازیکن النصر برای لحظاتی بازی را متوقف کرد.

* در دقیقه 90 صحنه مشکوک به خطای پنالتی روی یاسین سلمانی توسط کمک داور ویدئویی (وار) رد شد و داور اعلام پنالتی نکرد.

* در دقیقه 4+90 وحید امیری به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و چون تمام تعویض‌های پرسپولیس انجام شده بود، این تیم 9 نفره بازی را ادامه داد.

6442#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پایگاه خبری فوتبالی- ملی پوشان امید برای پیروزی هم‌ قسم شدند.به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال امید ایران در حالی آخرین تمرین پیش از بازی برابر هنگ کنگ را برگزار کرد که ملی پوشان با حلقه اتحاد، برای پیروزی و افتخارآفرینی هم‌قسم شدند.آخرین تمرین قبل از دید,تیم امید,بازی‌های آسیایی هانگژو

2 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- به گفته هربرت هاینر رئیس بایرن مونیخ، خرید هری کین کمتر از 104 میلیون پوند هزینه داشته است.به گزارش فوتبالی ، قهرمان فصل گذشته بوندس لیگا آلمان در تابستان گذشته برای جذب کین از تاتنهام موفق عمل کرد و این بازیکن به جمع بارورایی ها,بایرن مونیخ,هری کین,تاتنهام

1 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- فاینورد در هفته هفتم لیگ هلند و در روزی که فرصت بازی به هافبک ایرانی‌اش نرسید، برابر ایگلز به پیروزی رسید.فوتبالی، هفته هفتم لیگ اردیویسه هلند با برگزاری دیدار فاینورد و ایگلز از ساعت ۱۸ پیگیری شد.فاینورد در روزی که علیرضا جهانبخ,فاینورد,لیگ هلند,علیرضا جهانبخش

1 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- هفته هفتم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۷.۳۰ با برگزاری سه بازی مهم پیگیری شد.به گزارش فوتبالی، در یکی از مسابقات تیم صدرنشین منچستر سیتی در ورزشگاه مولینکس به مصاف میزبان خود ولوور همپتون رفت. در نیمه اول این دیدار روی حرکت دیدنی پدر,منچستریونایتد,منچسترسیتی,آرسنال

3 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- دلیل تلاش ناموفق چلسی برای خرید دوشان ولاهوویچ فاش شد.به گزارش فوتبالی ، آبی های لندن در تابستان گذشته پیشنهادی را به یوونتوس ارائه کردند تا ولاهوویچ را جذب کنند. حتی آنها روملو لوکاکو را به عنوان بخشی از این قرارداد به بانوی پیر,چلسی,دوشان ولاهوویچ,یوونتوس

1 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- حسین وفایی با شکست در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات اسنوکر آزاد بریتانیا از رسیدن به فینال و کسب عنوان قهرمانی بازماند.به گزارش فوتبالی، مسابقات اسنوکر آزاد بریتانیا (کازو) طی روزهای ۳ الی ۹ مهر در سالن سنتور شهر چلتنهام انگلیس برگزار,حسین وفایی,اسنوکر,منهای فوتبالی

1 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال امید ایران در حالی فردا یکشنبه به مصاف هنگ کنگ می‌رود که با پیروزی در این بازی بعد از یک دهه به جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها راه پیدا خواهد کرد.فوتبالی، شاگردان غلامرضا عنایتی در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات ف,تیم امید,بازی‌های آسیایی هانگژو

3 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- ورزشکاران ایران در روز هشتم بازی‌های آسیایی در ۱۰ رشته ورزشی رقابت می‌کنند.به گزارش فوتبالی، ‌در هشتمین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو ورزشکاران ایران در ۱۰ رشته از جمله دوومیدانی، تنیس روی میز، قایقرانی و فوتبال رقابت می‌کنند.نیم,بازی‌های آسیایی هانگژو,کاروان ایران

1 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- مربی تیم فوتبال الهلال عربستان در خصوص «نیمار» گفت: او در حالی برای دیدار با نساجی آماده می‌شود که بازی به بازی بهتر شده است.به گزارش فوتبالی، در حالیکه 2 روز به برگزاری مسابقه فوتبال بین الهلال عربستان و نساجی ایران در ورزشگاه آ,الهلال عربستان,نساجی,لیگ قهرمانان آسیا,خورخه ژسوس

1 ساعت پیش

بیشتر...