راهبرد معاصر |
5 روز پیش

وقت خرید طلاست یا نه راهبرد معاصر

اخیرا یک مقام اتحادیه طلا و جواهر گفته است که مردم از خرید طلا می‌ترسند. تجارت‌نیوز نیز در گزارشی به چرایی این مساله و پیش‌بینی آینده طلا پرداخت که نظرات قابل توجهی از سمت شما مخاطبان داشت.
به گزارش راهبرد معاصر، نادر بذرافشان، دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا گفته است: نوسان مدام قیمت‌ها بسیاری از مردم را از معاملات طلا ترسانده است و به همین دلیل دیگر طلا نمی‌خرند.

تجارت‌نیوز نیز در گزارشی به چرایی این مساله و پیش‌بینی آینده طلا پرداخت که نظرات قابل توجهی از سمت شما مخاطبان داشت. متن کامل آن گزارش را در لینک خرید طلا تیر ۱۴۰۰ بخوانید. اما مخاطبان چه نظری دارند؟
نظرات مثبت نسبت به خرید طلا

«دوستان گرامی سلام وعرض ادب

من توصیه‌ای به جوانان گرامی دارم جوانان منتطر ارزانی نباشید که طلا ارزان بشود ازدواج کنید»

«اتفاقابهترین زمان خریدطلا سال۱۴۰۰است، چون باآغازکاردولت جدیدقیمت طلادوبرابرخواهدشد.»

«یه روز میخوابه بعد پا میشی میبینی همه چیز گرون شده»

«سلام همیشه از این خبر‌های خوب داشته باشید. از بس خبر بد شنیدیم. افسردگی. گرفتیم. خدایا
شکرت بلاخره. قیمت‌ها شکسته بشود. مردم زیر بار گرانی
واقعا رنج میکشند»

«طلا هیج موقع قیمت صد تومان نمی‌یاد یاحداقل پانصد تومان ما که تا حالا ندیدیم قیمت‌ها این طور بشکنه نهایت پنجاه تومان یا کمتر بیاد پایین»

«کاشکی ارزون بشع من برم بخرم»
نظرات منفی نسبت به خرید طلا

«پیشبینی‌شده که کلیه چیز‌ها چه از طلا دلار ولوازم نصفه قیمت بشه عزیزان چیزی نخرید که باز بعدا پشیمان شوید»
«طلا گران کنید تا ما بتوانیم بفروشیم»

«آخه بدبخت بیچاره کدوم شکست قیمت کدوم ارزونی روز به روز دریغ از دیروز برادر من»

«هر وقت قیمت‌ها واقعا اومد پایین و برگشت به قیمت‌های قبل اونموقع جای خوشحالی هست»

«طلا پیش کش، با این بدلیجات رنگ ثابت کپی طلا دیگه کی طلا میخره؟
کاش میشد یه چیزی جایگزین خورد و خوراک هم میشد که ارزون در بیاد
خدا کنه قحطی نون و شلوغی نانوایی و قطعی برق تموم بشه، طلا چیه؟ طلا به رویا‌ها پیوست»

«به نظر من مردم ما با این همه مشکل به تنها چیزی که فکر نمیکنن دیگه طلاست حالا میخواد هر قیمتی باشه»

«چه فایده که طلا بیاد پایین. جنس باید ارزون بشه که نمیشه»

«طلا چه بیاد پایین چه بره بالا منفعتی نداره همه جنسا گرون شدن مردم دیگه قدرت خرید آنچنانی ندارن»

«واقعاً دیگه هیچ چیز نمیشه خرید شاید باور نکنید برای عروسی دخترم طلاهندی خریدم با دستمزد کارگری روزی۸۰تومن نمیشه کاری کرد»/تجارت نیوز


#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

3 روز پیش

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

3 روز پیش

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

3 روز پیش

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

3 روز پیش

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

3 روز پیش

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

3 روز پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

3 روز پیش

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

3 روز پیش

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

3 روز پیش

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

3 روز پیش

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

3 روز پیش

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

3 روز پیش

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

3 روز پیش

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

3 روز پیش

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

3 روز پیش

بیشتر...