خودروتک |
۱ هفته پیش

امتیاز از استقلال کسر می شود

6 امتیاز از استقلال کسر می شود!

حجت کریمی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: متاسفانه شرایط تیم اصلاً خوب نیست و با ادامه همین روند ممکن است با حکم فیفا ۶ امتیاز از استقلال کسر شود.

حجت کریمی، عضو هیات مدیرهباشگاه استقلالدر گفتگو با خبرورزشی، درباره جلسه امروزهیئت مدیرهباشگاه اظهار داشت: دلیل تشکیل این جلسه اوضاع وخیم مالی باشگاه بود که مقرر شد هر یک از اعضا به هر طریقی که می توانند برای جمع آوریپولتلاش کنند تا بتوانیم طلب استراماچونی را بدهیم که البته می‌دانیم این کار خیلی سخت است.

وی افزود: در این جلسه عنوان شد که اعضا موظفند از این پس به جای هر کاری اعم از حضور در برنامه‌های تلویزیونی یا سفرهای بی‌مورد بیش از هر چیز همه هم و غم خودشان را رویِ گرفتنِ کمک‌های نقدی و مالی از نهادهایی که با آنها ارتباط دارند معطوف کنند.

این عضو اقتصادی هیئت مدیره باشگاهاستقلالخاطرنشان کرد: بنده دو ماه پیش در ارتباط با رسیدن به چنین روزهایی هشدار دادم و به باشگاه پیشنهاد کردم برای رفع این مشکل وام بگیریم که البته با آن موافقت نشد. آن زمان قیمتدلارویوروارزان تر بود و می شد با هزینه کمتری دلار خرید و برای این کار اقدام کرد اما حالا شرایط به مراتب سخت تر شده و گرفتن وام هم دشوارتر شده است اما حالا هم به دنبال همین کار هستیم. گرچه خیلی سخت تر شده است.

کریمی در این باره که کدامیک از اعضا بیشتر در این زمینه موظف به تامینمنابع مالیهستند توضیح داد: هیچ فرقی نمی کند. همه اعضا باید هر کاری می توانند انجام بدهند تا خیال هواداران و البته کادر فنی تیم استقلال راحت شود. چون این بار دیگر تهدیدفیفاکاملاً جدی است.

استراماچونی

وی تاکید کرد: اگر نتوانیم تا موعد مقرر شده بدهی استراماچونی را پرداخت کنیم ۶ امتیاز از امتیازات تیم درجدولرده بندی کسر می‌شود. فیفا با کسی شوخی ندارد و این لطمه بزرگی برای مجموعه تیمی استقلال و باشگاه خواهد بود. به همین خاطر اصلاً نباید فرصت را از دست داد.

این عضو هیئت مدیره استقلال درباره اینکه آیا باشگاه برای پرداختحقوقوعیدیاعضا و پرسنل باشگاه و بازیکنان هم مشکل دارد یا نه گفت: قطعاً مشکل داریم چون هیچ پولی در باشگاه استقلال نیست که بخواهیم روی آن حساب کنیم! فقط باید تلاش کنیم در این مدت از هر منبعی که می توانیم پول به باشگاه تزریق کنیم. متاسفانه وضعیت به شکلی رقم خورده که اوضاع اصلا خوب نیست. گرچه هر چقدر هم ما بگویمی باز هم قطعاً نمی‌توانیم وخامت اوضاع را تشریح کنیم.

یادآور می‌شود؛ طبق اعلام قبلی معاونت حقوقی باشگاه استقلال این مجموعه حداکثر تا یازدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۲ فرصت دارند بدهی آندره آ استراماچونی را پرداخت کند. در غیر این صورت جرایم سنگینی شامل حال تیم و باشگاه استقلال خواهد شد.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

7 دقیقه پیش

فرمان خودرو ازجمله بخش‌هایی است که راننده به‌صورت مداوم با آن سروکار دارد. بنابراین توجه به آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و عملکرد مناسب فرمان خودرو علاوه بر راحتی راننده موجب حس امنیت و عملکرد دقیق خودرو می‌شود.

10 دقیقه پیش

بهروز اتونی ادیب و اسطوره شناس به ابیاتی از عطار نیشابوری پرداخت.

1 ساعت پیش

بهروز وثوقی بعد از جدایی از گوگوش با همسر زیبایش به نام کاترین اشنا شد و ازدواج آنها تا به امروز ادامه دار بوده است.

10 دقیقه پیش

چهره شاخص موتورسواری بانوان در ایران، با بیان این که عده‌ای از افراد با پول خرج کردن به جای قهرمانان مجوز واردات موتور گرفته‌اند، گفت: من با ۱۸ سال سابقه فعالیت در این رشته هنوز هم نتوانسته‌ام حتی یک موتورسیکت وارد کنم!

9 دقیقه پیش

مشخصات فنی خودرو ریرا ایران خودرو قرار است بر دو گونه باشد.

12 دقیقه پیش

رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیگیری موضوع معوقات فرهنگیان با جدیت ادامه دارد و نتایج آن به فرهنگیان اعلام می‌شود.

8 دقیقه پیش

شرایط تبدیل حواله های خودرو پژو پارس ELX به دیگر محصولات ویژه تیرماه ۱۴۰۳ را اعلام شد.

11 دقیقه پیش

با بررسی آمار تولید از سوی خودروسازان بزرگ، مشخص شده است که تولید خودروهای سواری (و وانت سایپا) در اولین ماه از سال جدید، توسط ایران‌خودرو و سایپا، نسبت به مدت مشابه در سال قبل، ۲۱ درصد کاهش داشته است.

7 دقیقه پیش

بیشتر...