خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

کانون های مساجد به فعالیت های تخصصی ابتکاری بپردازند ایسنا

کانون‌های مساجد به فعالیت‌های تخصصی و ابتکاری بپردازند

ایسنا/فارسمدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس از مدیران کانون‌های بانوان خواست تا علاوه بر اجرای برنامه‌های مناسبتی، به اجرای فعالیت‌های تخصصی و ابتکاری بپردازند.

حجت‌الاسلام حسین امیدی امروز، ۸ آذرماه در همایش آموزشی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران استان فارس با تأکید بر شناسایی و جذب نخبگان به مساجد، گفت: لازم است که مدیران خواهر کانون‌های مساجد علاوه بر برنامه‌هایی از قبیل برگزاری دوره‌های آموزشی و مراسم مذهبی و مناسبتی، به اجرای فعالیت‌های تخصصی و ابتکاری بپردازند و در این راه با امام جماعت و هیئت امنای مسجد نیز تعامل داشته باشند.

وی تصریح کرد: در سطح جامعه امروز ما فعالیت در حوزه بانوان و دختران این سرزمین مورد توجه جدی است و این توجه جدی به نسل نو و جدیدی که در عرصه‌های مختلف پیشرفت‌های متعدد داشته‌اند، نیازمند انسجام‌بخشی است.

امیدی بر استمرار برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مدیران خواهر کانون‌های مساجد تاکید کرد و گفت: فعالیت‌های خوب و با ارزشی از سوی بانوان در کانون‌های مساجد استان در حال برگزاری است که ضرورت دارد به آن توجه شود.

وی ارتباط مستمر با ستاد استان را یک دیگر از موارد مورد پیگیری از سوی مدیران کانون‌های تخصصی خواهران برشمرد و افزود: تلاش شود تا بیشتر برنامه‌های برای نونهالان و نوجوانان در سنین زیر ۱۴ سال برنامه‌ریزی و اجرا شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان فارس بیان کرد: در این همایش از شیراز و ۱۵ شهرستان استان خواهران با وجود مشقت راه شرکت کردند.

به گزارش ایسنا، در این همایش آموزشی سرفصل‌‎های تبیین نقش و جایگاه زن در تحقق تمدن نوین اسلامی، احیای گفتمان نظام زن و خانواده از منظر مقام معظم رهبری و نقش زن در مسئله‌یابی و حل مسائل و مشکلات و الزامات آن ارائه و مدیران حاضر در جلسه نیز به معرفی برنامه‌های مسجد خود پرداختند.

انتهای پیام



#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون فرماندار بابلسر از آمادگی حوزه انتخابی شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار برای برگزاری انتخابات خبر داد.

یک ربع پیش

سایت AFC انتقام ایران از ژاپن را در بین مهمترین لحظات جام ملت‌های آسیا قلمداد کرد.

نیم ساعت پیش

یک برقکار در حین انجام کار جان خود را از دست داد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال وام اشتغال به ۹۹۸ مددجو و نیازمند استان در ۱۰ ماهه امسال از محل اعتبارات تبصره ۱۸ پرداخت شد.

نیم ساعت پیش

رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران گفت: افزایش قیمتی در شیرینی ایام نوروز نخواهیم داشت.

یک ربع پیش

مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مقرر شد انجمن‌های علمی، اتحادیه‌های دانشجویی و کانون‌های فرهنگی، هنری از ظرفیت پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد استفاده کنند.

یک ربع پیش

یک خواننده کره‌ای با سفر به ایران از علاقه خود به کشورمان سخن گفت.

یک ربع پیش

انگلیس خودرو‌های 4x4 را که مرتبط با طرح اسقاط است برای مصارف بشردوستانه و پزشکی در اوکراین اهدا می‌کند.

نیم ساعت پیش

در حالی که طی چند روز گذشته سامانه حمایت با اختلال مواجه شده بود، رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان اعلام کرد این سامانه در دسترس قرار گرفته و سرپرستان خانوار می‌توانند با مراجعه به سایت حمایت به آدرس http://hemayat.mcls.gov.ir در صورت لزوم، اعتراض و درخواست بررسی مجدد اطلاعات‌شان را ثبت کنند.

یک ربع پیش

بیشتر...