خبرورزشی |
1 ماه پیش

خبرنگاری که با سرمربی جوان وارد رابطه عاطفی شد واکنش باشگاه نشریه معروف به رابطه جنجالی

رسانه‌ها از رابطه عاطفی جدید یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن مونیخ گزارش داده‌اند.

خبرنگاری که با سرمربی جوان وارد رابطه عاطفی شد/ واکنش باشگاه و نشریه معروف به رابطه جنجالی

روزنامه آلمانی بیلد یک خبرنگار را از پوشش اخبار بایرن مونیخ برکنار کرد چرا که معلوم شد که او با سرمربی بایرن رابطه عاطفی برقرار کرده است.

ناگلزمن ۳۴ ساله، سرمربی بایرن، پس از ۱۵ سال زندگی مشترک و در سال ۲۰۱۸ از همسرش ورنا جدا شده است. بیلد قبل از تایید اینکه گزارشگر خود با ناگلزمن در ارتباط است، در مورد این جدایی گزارش‌هایی منتشر کرده بود.

با انجام این کار، آنها اعلام کردند که لنا وورزنبرگر با قید فوریت از وظایف پوشش خبری مرتبط با بایرن کنار گذاشته خواهد شد. ناگلزمن تابستان امسال با خانم وورزنبرگر تعطیلات خود را سپری کرده و در سواحل ایبیزا همراه او بوده است. این خانم خبرنگار ۳۰ ساله در دو سال گذشته اخبار حوزه بایرن مونیخ، قهرمان همیشگی بوندسلیگا را پوشش می‌داد و قبل از آن خبرنگار مرتبط با تیم وردربرمن بود. وورزنبرگر موقعیت خود را قربانی کرده است تا از تضاد منافع جلوگیری کند، در واقع او خودش هم تمایل داشته که از پوشش اخبار بایرن دور باشد تا حرفه خبرنگاری‌اش تحت تاثیر قرار نگیرد.

خبرنگاری که با سرمربی جوان وارد رابطه عاطفی شد/ واکنش باشگاه و نشریه معروف به رابطه جنجالی

او نزد بازیکنان بایرن به خوبی شناخته شده است و حتی اخیراً با سادیو مانه بازیکن جدید این باشگاه مصاحبه کرده است.

ناگلزمن مصمم است پس از جدایی از ورنا همسر سابق، این رابطه را خصوصی نگه دارد. این مربی جوان آلمانی آلمانی دو فرزند از ورنا دارد، اما اکنون با لنا در یک رابطه جدی است. این زوج علاوه بر اطلاع‌رسانی به بیلد، بایرن مونیخ را نیز از این رابطه آگاه کردند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جذب بازیکن در روزهایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

1 ساعت پیش

احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر هیچ کس پوشیده نیست که ما بدون استفاده از توان مردمی و ظرفیت تشکل های مردم نهاد توان رویارویی با بحران ها را نداریم لذا باید هر چه بیشتر جایگاه این تشکل ها را در اسناد با لادستی تبیین کنیم و مشکلات و موانع را از سر راه آنان برداریم‌‌.

1 ساعت پیش

دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی فردا به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای عالی کار در سیرجان آغاز می شود.

1 ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت طالبان با بیان اینکه طالبان با 16 کشور روابط رسمی دارد، گفت: «به دنبال روابط حسنه با واشنگتن هستیم و از آمریکا می‌خواهیم که ذخایر ارزی بانک مرکزی افغانستان را آزاد کرده و حقوق مردم افغانستان را به رسمیت بشناسد.»

3 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

1 ساعت پیش

صادق ستاری فرد درباره رتبه بندی معلمان گفت: پیش بینی می شود مدت زمان بررسی رتبه بندی تا اعمال حکم یک ماه تا یک ماه و نیم زمان نیاز داشته باشد.

2 ساعت پیش

معاون گمرک از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شیشه که به صورت ماهرانه‌ای در سقف کابین راننده کامیون جاساز شده بود خبر داد.

2 ساعت پیش

عکس های جدید بهاره رهنما خبرساز شد.

1 ساعت پیش

 التهاب بخش مهمی از روند بهبودی بدن است. اما هنگامی که ادامه یابد، می‌تواند به طیف گسترده‌ای از بیماری‌های پیچیده از جمله دیابت نوع ۲، بیماری قلبی و بیماری‌های خودایمنی منجر شود.

2 ساعت پیش

بیشتر...