روز خلیج فارس یک افتخار معنوی است all tv logo

روز خلیج فارس یک افتخار معنوی است
خوزستاناهواز

فریدون بندری فرماندار شهرستان ماهشهر گفت: پاسداشت دهم اردیبهشت روز ملی خلیج فارس از افتخارات معنوی، فرهنگی و سیاسی ماست.

او می‌گوید: برنامه های متنوعی در سایر حوزه های فرهنگی، آموزشی، اقتصادی و نظامی با استفاده از ظرفیت های نظامی، دریایی، بندری و هلدینگ خلیج فارس خواهیم داشت.

بندری در خصوص برنامه‌های راویان پیشرفت گفت: با همکاری و هماهنگی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه بندر ماهشهر، اداره کل بنادر و آموزش و پرورش های منطقه ،ویژه برنامه راویان پیشرفت دانش آموزی در سواحل خلیج فارس انجام خواهد شد .

بندری ادامه داد: از ظرفیت انجمن ها با رویکرد مردمی در پاکسازی سواحل استفاده شود و کاشت حدود ده میلیون نهال حرا در خوریات خلیج فارس در سنوات گذشته و سال جاری توسط صنایع پتروشیمی اقدام تحسین برانگیزی است که انشاءالله در راستای افزایش پوشش گیاهی خلیج همیشه فارس، این اقدام با قدرت و قوت بیشتری ادامه خواهد یافت .

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرماهشهر گفت : ان‌شاءالله از ۸ اردیبهشت ماه برنامه های شهرستان را با آمادگی کامل اجرا خواهیم نمود.

باشگاه خبرنگاران جوانخوزستاناهواز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

یک ربع پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

یک ربع پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

یک ربع پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

1 ساعت پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

یک ربع پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

یک ربع پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

یک ربع پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

یک ربع پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

یک ربع پیش

بیشتر...