خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

توضیحات ایری درباره رایزنی های رئیسی علی اف اخبار مجلس دولت ایران اخبار سیاسی تسنیم Tasnim


توضیحات ایری درباره رایزنی‌های رئیسی و علی‌اف

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در دیدار روسای جمهور ایران و آذربایجان درخصوص بازسازی و احداث زیرساخت‌های قره باغ و همکاری برای توسعه کریدور شمال به جنوب رایزنی صورت گرفت.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه پارلمانیخبرگزاری تسنیم، عبدالجلال ایری سخنگوی کمیسیون عمران به‌عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان به منظور شرکت در ششمین اجلاس سران کشورهای حاشیه خزر به ترکمنستان سفر کرده بود.

عبدالجلال ایری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در توضیح دیدار رئیس‌جمهور کشورمان با همتای آذربایجانی خود گفت: در این سفر آقای رئیسی با الهام علی‌اف رئیس‌جمهور آذربایجان دیدار و گفت و کرد. در این دیدار برای صدور خدمات فنی و مهندسی جهت بازسازی و احداث زیرساخت‌های مورد نیاز در قره باغ رایزنی‌هایی صورت گرفت و کشور آذربایجان نیز آمادگی خود را جهت احداث زیرساخت‌های لازم برای توسعه کریدور شمال به جنوب از طریق آذربایجان با توجه به شرایطی که کشور روسیه با آن مواجه است، اعلام کرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خانه ملت ادامه داد: همچنین درخصوص همکاری برای توسعه میدان مشترک نفتی  البرز بحث و گفت و گو صورت گرفت و طرفین بر توسعه این میدان تاکید کردند.

به گزارش تسنیم، آقای رئیسی روز گذشته در سفری یک‌روزه به‌منظور شرکت در ششمین اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر به ترکمنستان رفت و با روسای جمهور روسیه، ترکمنستان و آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کرد.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

4 ساعت پیش

برخی از افراد کاملاً سمی هستند وگاهی اوقات نشانه های آنها خیلی نامحسوس است .

4 ساعت پیش

معاون اول رییس دولت یازدهم و دوازدهم در یادداشتی نوشت که موفقیت دولت در حل مشکلات مردم به ویژه سیاست خارجی و احیای برجام و رفع تحریم‌ها، موفقیت کشور قلمداد شود. آن را جناحی تعریف و تقسیم نکنیم.

5 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

4 ساعت پیش

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه جلسه اعضای دولت و هیات رئیسه و روسای کمیسیون‌های مجلس هفته آینده برگزار می‌شود؛ گفت: فردا رئیس‌جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت به کرمان سفر می‌کنند.

5 ساعت پیش

اخیرا در رابطه با بنزین، طرحی مبنی بر تخصیص سهمیه به افراد به جای هر خودرو بطور آزمایشی و در یک بازه ۵ماهه، از اوایل اسفند سال ۱۴۰۰ تا اواخر تیرماه سال جاری در جزیره کیش اجرا شد.

4 ساعت پیش

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه اعطای تسهیلات به استعدادهای برتر منوط به حفظ پویایی تحصیلی آنها است، گفت: ما در این حمایت‌ها به دنبال ادامه تحصیل این افراد در رشته‌هایی هستیم که در آن برگزیده شدند، چرا که این افراد موفق‌تر عمل می‌کنند.

4 ساعت پیش

نمایندگان کانون های بازنشستگی فرهنگیان به رییس جمهور نامه نوشتند و در این نامه درخواست های خود را مطرح کردند.

5 ساعت پیش

فرماندار دشت آزادگان از تردد 6 هزار و 150 زائر ایرانی و عراقی در 12 روز بازگشایی مرز بین المللی چذابه خبر داد.

5 ساعت پیش

بیشتر...