ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

با بازگشت این بازیکن، آیا تاکتیک استقلال تغییر می کند ورزش سه

کد خبر : 1857518 |14 آذر 1401 ساعت 16:05 |2.3K بازدید |0دیدگاه

با بازگشت این بازیکن، آیا تاکتیک استقلال تغییر می‌کند؟

آرمان رمضانی که به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر، بازی های زیادی را در هفته های سپری شده از دست داد بار دیگر به تمرینات استقلال برگشته است.

با بازگشت این بازیکن، آیا تاکتیک استقلال تغییر می‌کند؟

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم بلند قامتاستقلالکه فصل گذشته زننده گل های حساسی برای استقلال و یکی از ارکان قهرمانی این تیم بود، این فصل هم مورد توجهریکاردو ساپینتوبود و مربی استقلال دوست داشت، زمانی که تیمش برای گل زنی به سانتر از کناره ها روی می آورد، این بازیکن درون زمین باشد، اما مصدومیت از ناحیه کمر این اجازه را به ریکاردو ساپینتو نداد.

تصاویر منتشر شده از تمرین امروز استقلال در کانال رسمی این باشگاه نشان می دهد، آرمان رمضانی برای حضور دوباره در ترکیب استقلال آماده است و در صورت صلاحدید ساپینتو می تواند، به تیم کمک کند. این در کنار بازگشت امیر ارسلان مطهری به روزهای خوب می تواند، خبر خوشحال‌کننده‌ای برای مربی پرتغالی باشد.

استقلال از نظر موقعیت سازی در هفته های سپری شده یکی از بهترین تیم ها بوده، حتی یکی از سایت های آنالیز امید به گل استقلال را در یازده هفته سپری شده بیشتر از همه تیم ها دانسته اما واقعیت این است که استقلال به اندازه ای که در خلق موقعیت خوب است در استفاده از موقعیت خوب نبوده و حالا بازگشت دوباره آرمان رمضانی به ترکیب تیم به این معنی است که ساپینتو در برخی از بازی ها و برخی از دقایق می تواند تغییر تاکتیک دهد و برای استفاده از توپ های هوایی آرمان رمضانی را به میدان بفرستد.

استقلال
آرمان رمضانی
ریکاردو ساپینتو
لیگ برتر ایران
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

استقلالاستقلال

مشاهده برنامه و نتایج استقلال، بازی بعدی استقلال و ویدئو خلاصه بازی های استقلال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...