خبرورزشی |
۱ هفته پیش

دورتموند بایرلورکوزن زنبورها بازی بزرگ هفته را بردند سردار آزمون هم گره گشا نبود

در مهم‌ترین بازی از اولین هفته رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان، دورتموند موفق شد مقابل بایرلورکوزن با یک گل پیروز شد.

دورتموند ۱ - بایرلورکوزن ۰/ زنبورها بازی بزرگ هفته را بردند؛ سردار آزمون هم گره‌گشا نبود
  • جاباما

امشب در مهم‌ترین دیدار از هفته نخست رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان، تیم دورتموند در زیگنال‌ایدوناپارک میزبان بایرلورکوزن بود و با نتیجه ۱-۰ پیروز شد.

فشار زنبورها در دقایق ابتدایی با گلی که دقیقه ۱۰ زدند ثمربخش شد. ضربه آدیمی را هرادتسکی مهار کرد، اما توپ روی خط بود که رویس آن را به تور چسباند. لورکوزن برای بازگشت و به تساوی کشیدن بازی چند موقعیت خوب هم داشت، اما همگی آن‌ها را از دست داد.

دقیقه ۲+۹۰ هرادتسکی به دلیل این که توپ را بیرون محوطه جریمه با دست گرفته بود، کارت قرمز دریافت کرد. این صحنه با کمک VAR بررسی شد. در حالی که همه تعویض‌های لورکوزن انجام شده بود، تاپسوبا مدافع این تیم درون دروازه ایستاد و ضربه ایستگاهی را هم رویس به بیرون فرستاد.

سردار آزمون هم دقیقه ۶۶ به جای کِرِم دمیربای وارد میدان شد، اما او هم موفق نشد تیمش را به گل برساند. دقیقه ۸۰ سردار روی گل‌به‌خودی شلوتربک تأثیرگذار بود، اما آفسایدش اعلام شد و این گل را داور مردود کرد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

براساس تحقیقات جدید، ویتامین هایی مانند B۱۲ و فولات ممکن است بتوانند برخی از آسیب های کبد را معکوس کنند.

1 ساعت پیش

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از شروع دور دوم سفرهای استانی آیت‌الله رئیسی پس از ارزیابی سفرهای دور اول خبر داد.

1 ساعت پیش

رییس مرکز بهداشت خوزستان گفت: وضعیت عمومی بیمار مبتلا به آبله میمونی که در اهواز شناسایی شده مناسب است و مشکل خاصی ندارد.

1 ساعت پیش

تهدید روسیه در شمال آمریکا و آلاسکا فقط یک نمایش نیست و در واقع روسیه چیزی فراتر از یک پیام ارسال می‌کند.

1 ساعت پیش

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: حذف تدریجی قرعه‌کشی خودرو که یکی از سیاست‌های وزارتخانه و مورد تاکید وزیر صمت است، به‌تدریج در حال انجام است و تاکنون ۱۱ خودرو از شمول قرعه‌کشی خارج شده است.

1 ساعت پیش

کارشناس فوتبال با بیان اینکه استقلال نتوانست شروع خوبی در لیگ بیست و دوم داشته باشد گفت: باخت این تیم برابر سپاهان تجربه خوبی برای آبی پوشان خواهد شد.

1 ساعت پیش

قیمت سمند LX امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ به ۳۱۱ میلیون تومان و قیمت پراید ۱۳۱ به ۱۸۳ میلیون تومان رسید.

1 ساعت پیش

بیشتر...