بیتوته |
1 ماه پیش

بیوگرافی آرش آصفی بازیگر سینمابیوگرافی و عکس های آرش آصفی بازیگر سینما

آرش آصفیبازیگر سینما در سال ۱۳۵۷ در ساوه به دنیا آمد. او فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۳ با فیلم مواجهه شروع نمود. وی بازی در سریال‌های مدینه و روزهای به یادماندنی را در کارنامه دارد.

چکیده ای بیوگرافی آرش آصفی

نام: آرش آصفی

تاریخ تولد: ۱۳۵۷

محل تولد: ساوه

حرفه: بازیگر

بیوگرافی آرش آصفی

آرش آصفی بازیگر ایرانی در سال ۱۳۵۷ در ساوهبه دنیا آمد. از زندگی شخصی او اطلاعی در دست نیست. او فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۳ با فیلم مواجهه شروع نمود. او بازی در سریال‌ های مدینه و روزهای به یادماندنی را در کارنامه دارد.

فعالیت هنری آرش آصفی

آرش آصفی که نخست در فیلم رستاخیز و با نقش بکیر بن حر به چشم آمد و استایل او نوید از یک بازیگر خوش آتیه می‌ داد. در اکران‌ های کمی که در رستاخیز داشت، بازی آرشآصفی مورد پسند منتقدان و سخت‌ پسندها قرار گرفت. ولی این فیلم مهر توقیف خورد و فرصت مهمی برای آرش آصفی از دست رفت.

توقیف رستاخیز مسیر بازیگری آصفی را عوض کرد و در ادامه اتفاقی که پیش‌ بینی می‌ شد، برایش اتفاق نیفتاد. دو نقش فرعی در سریال مدینه و فیلم امکان مینا نتیجه ای برای آرش آصفی به دنبال نداشت.

از این بازیگر سال ۹۷ فیلم مواجهه روی پرده رفت؛ فیلمی که سال ۸۳ بازی کرده بود. مواجهه ظرفیت درخشش برای آصفی نداشت. وی در فیلم گیتی همسر علیرضا هم بازی کرده که هنوز اکران عمومی نشده است.

آرش آصفی با این کارنامه به خانه امن رسیده است. او در این سریال نقشی منفی برعهده دارد. و یکی از عوامل باند قاچاق و پولشویی است. این نقش به رغم کوتاه بودن، فرصتی برای درخشش دوباره آصفی ایجاد نموده است. گریم و نقش متفاوت، این امکان، را در اختیار او قرار داد تا یک بار دیگر توانایی‌ اش را نشان دهد.

وی در سال ۱۳۹۲ در فیلم رستاخیز احمدرضا درویش در کنار هنرمندانی چون حسن پورشیرازی، فرهاد قائمیان، پوریا پورسرخ و بابک حمیدیان حضور داشته است.

در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر در قسمت سودای سیمرغ برای جایزه سیمرغ بلورین نقش اول مرد نامزد جایزه فجر برای بازی در رستاخیز شد.

شهرت برایم جذابیت ندارد

هیچ وقت شهرت برای من موضوع جذابی نبوده است.البته نمی گویم که شهرت چیز بدی است به هر حال یک موقع هایی وقتی دچار مشکل می شویم می تواند چاره ساز باشداما در مواردی دیگر دردسرساز است و من این بخش قضیه را دوست ندارم به خاطر همین ترجیح می دهم کمتر دچار حاشیه شوم.

من در بوئین زهرای قزوین زندگی می کنم و در همین مدتی که کم کار شده ام به کار مزرعه داری و باغداری پرداخته ام.

ازدواج آرش آصفی

از ازدواج وی اطلاعی در دسترس نیست.

کارهای هنری آرش آصفی

- سریال سرجوخه

- فیلم سینمایی رستاخیز

- سریال وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شده

- فیلم مواجهه

- سریال مدینه

- سریال خانه امن

تصاویرآرش آصفی

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته
#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...