شهرآرانیوز |
1 سال پیش

Ghost of Tsushima دومین بازی محبوب PS4 در بین بازی های جهان باز شهرآرانیوز

Ghost of Tsushima دومین بازی محبوب PS4 در بین بازی‌های جهان‌باز
به‌تازگی آمار و ارقام جدیدی از بازی‌های جهان باز پلی استیشن ۴ منتشر شده که خبر از موفقیت جدید بازی Ghost of Tsushima می‌دهد.
به گزارش شهرآرانیوز -Ghost of Tsushima را می‌توان یکی از انحصاری‌های محبوب کاربرانپلی استیشن ۴در نسل هشتم دانست و بازخورد‌های بسیار خوبی را هم از سوی منتقدان کسب کرد. دراین‌میان، سایت Ungeek به‌تازگی آمار و ارقامی را منتشر کرده که خبر از موفقیت جدید گوست آو سوشیما می‌دهد.

به‌عبارتی این سایت متوجه شده که ۵۰.۲ درصد از بازیکنانGhost of Tsushima، تروفی Mono No Aware را کسب کرده‌اند. این گفته بدین معنا است که تقریبا نیمی از بازیکنان Ghost of Tsushima این بازی را تمام کرده‌اند. باتوجه به فروش پنج میلیون نسخه‌ای Ghost of Tsushima، اتمام بازی توسط ۵۰ درصد از بازیکنان رقم بدی نیست. درواقع Ghost of Tsushima دومین بازی جهان باز پلی استیشن ۴ که توسط کاربران به اتمام رسیده است.

رتبه اول در اختیار بازی Marvel's Spider-Man است که ۵۰.۸ درصد از کاربران بازی مرد عنکبوتی ساخته اینسامنیاک، آن را کامل کرده‌اند. 

بازی Marvel’s Spider-Man با ۵۰.۸ درصد
بازی Ghost of Tsushima با ۵۰.۲ درصد
بازی Assassin’s Creed Origins با ۳۸.۲ درصد
بازی Far Cry ۵ با ۳۶.۷ درصد
بازی Days Gone با ۳۴.۷ درصد
بازی Horizon Zero Dawn با ۳۴.۱ درصد
بازی Assassin’s Creed Odyssey با ۳۰ درصد
بازی The Witcher ۳ با ۲۹.۸%
بازی Death Stranding با ۲۸.۶%
بازی Red Dead Redemption II با ۲۸.۲ درصد
بازی Watch Dogs ۲ با ۲۴.۹%
بازی Assassin’s Creed Valhalla با ۱۹.۸ درصد
 
 
منبع: زومجی
 


#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کرج- وزیر آموزش و پرورش گفت: احکام رتبه‌بندی معلمانی که مدارک خود در سامانه رتبه‌بندی را به صورت کامل بارگذاری کرده‌اند در مهر ماه جاری صادر می‌شود.

8 ساعت پیش

بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در پنج ماهه امسال ۲۰.۶ درصد متقاضیان تسهیلات رونق تولید و ۱۰ درصد متقاضیان تسهیلات برنامه تولید و اشتغال دریافت کردند.

8 ساعت پیش

تهران-مرحله نهایی دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مشکات با حضور مجازی قاریانی از ۷۳ کشور به صورت مجازی در فرهنگسرای قرآن آغاز شد.

8 ساعت پیش

تهران- حزب موتلفه اسلامی با محکوم کردن فتنه اخیر در کشور و سایر توطئه‌ها و همچنین قدردانی از حضور پرشور و دشمن شکن مردم و آرزوی علو درجات برای شهدا و جان باختگان این حوادث، ۱۰ انتظار عملی از مسئولان کشور را ارائه کرد.

8 ساعت پیش

تهران- حسین ماهینی بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس ساعتی پیش با حکم قضایی دستگیر شد.

8 ساعت پیش

اگر کسی قتل نفس مرتکب شده و یا عمل منافی عفت انجام داده باشد، با خواندن چند رکعت نماز یا انفاق به فقرا نمی‌تواند، گناه را جبران کند.

8 ساعت پیش

یک تحلیلگر بازار سرمایه به بررسی وضعیت این بازار پرداخت و شروط لازم برای صعودی شدن این بازار را تشریح کرد.

8 ساعت پیش

اراک -رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: جشنواره آوا‌های آسمانی نمونه‌ای از تحقق عدالت فرهنگی در کشور است.

8 ساعت پیش

بیشتر...