اکونا پرس |
5 روز پیش

رکورد جدید تولید «رزین اپوکسی» پتروشیمی‌خوزستان به ثبت رسید

رکورد جدید تولید «رزین اپوکسی» پتروشیمی‌خوزستان به ثبت رسید

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان با اشاره به ثبت رکورد جدید تولید «رزین اپوکسی» در ۹ ماهه نخست سال جهش تولید از بهره برداری خط تولید محصول جدید «رزین اپوکسی جامد پودری» در نیمه نخست سال 1400 با هدف بی نیازی کشور از واردات محصولات مشابه خبر داد.

رکورد جدید تولید «رزین اپوکسی» پتروشیمی‌خوزستان به ثبت رسید
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی خوزستان، جمعی از مدیران عامل شرکت‌های مصرف کننده محصول رزین اپوکسی پتر‌وشیمی خوزستان و همچنین رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایعپتروشیمیاز این شرکت بازدید کردند.

در این بازدید که در راستای سیاست پتروشیمی‌ خوزستان مبنی بر ارتباط مستقیم و دوسویه با مشتریان برای تامین نظر آنها در کیفیت محصولات و همچنین تولید گریدهای جدید مورد نیاز آنها صورت گرفت، «رضا صالح احمدی» با اشاره به سیاست های ابلاغی شرکت صنایع پتروشیمیخلیج فارس؛مبنی بر تولید بازارمحور و مشتری مدار شرکت های پتروشیمی تابعه ، از ثبت رکوردهای جدید تولید در پتروشیمی خوزستان در سال جهش تولید خبر داد و گفت: 9 ماهه نخست امسال با تحقق صد درصدی برنامه های تولید «رزین اپوکسی»، کل برنامه سال محقق شده است. 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان با اعلام اینکه همزمان با ثبت رکورد جدید تولید با هدف تامین نیاز مشتریان، تولید گرید جدید «رزین اپوکسی جامد پودری» در این شرکت پتروشیمی آغاز شده است، تصریح کرد: این محصول جدید به دنبال برگزاری نشست های متعدد با مشتریان و نیاز آنها از سوی پتروشیمی خوزستان تولید و عرضه شده است.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال نیازسنجی انجام شده از سوی پتروشیمی خوزستان، به طور متوسط سالانه بازار داخلی به تولید و عرضه حدود دو هزار و 500 تن از این محصول نیاز دارد، اظهار داشت: بر این اساس، با اعمال تغییرات فنی در واحدهای فرآیندی و خطوط تولید، عرضه این محصول در پتروشیمی خوزستان آغاز شده است.

صالح احمدی با بیان اینکه گفتگوهای دائم و مستمر با مشتریان برای کسب اطلاع از نیاز بازار و با هدف عرضه محصولات و گریدهای جدید به صورت پیوسته ادامه دارد، تاکید کرد: در این راستا، پس از بررسی شرایط بازار، برنامه ریزی برای ساخت و راه اندازی خط تولید جدید «رزین اپوکسی جامد پودری» در پتروشیمی خوزستان آغاز شده و پیش بینی می شود مطابق با برنامه زمان بندی این واحد جدید نیمه نخست سال 1400 در مدار بهره برداری قرار بگیرد.

این مقام مسئول ظرفیت تولید واحد جدید را حدود سه هزار تن در سال عنوان کرد و افزود: این واحد با دانش و لایسنس ایرانی مراحل ساخت خود را پشت سر می گذارد و سعی شده از امکانات، تجهیزات و ظرفیت های موجود در کارخانه برای تکمیل و بهره برداری از آن استفاده شود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان با بیان اینکه «رزین اپوکسی جامد پودری» در تولید محصولات مختلف از جمله مواد اولیه ساخت انواع قوطی کنسرو دارای کاربرد است، خاطرنشان کرد: با ساخت واحد جدیدصنعتپتروشیمی ازوارداتاین محصول استراتژیک پتروشیمی بی نیاز می‌شود.

در این دیدار همچنین  رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی پتروشیمی ارتباط دوسویه پتروشیمی‌خوزستان با مشتریان را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: این ارتباط موجب پیشرفت صنعت است و البته پتروشیمی خوزستان و سایر پتروشیمی‌ها با ارتقای روزافزون کیفیت محصولات خود موجب خواهند شد تا واردات بسیاری از محصولات به کشور قطع شود و البته این مستلزم کیفیت برتر محصولات داخلی است.

مرضیه طهماسبی خاطر نشان کرد: متاسفانه شاهد هستیم که برخی ناهماهنگی‌ها در بین دستگاه‌های دولتی بعضاً موجب ‌بروز برخی مشکلات برای تولیدکنندگان می‌شود. باید با ارتباط بیشتر تولیدکنندگان با دستگاه‌های دولتی برای انتقالمشکلاتو همچنین تسهیل بروکراسی در داخلدولتاین موانع را که موجب بعضاً سرگردانی تولیدکنندگان بین ادارات مختلف می‌شود؛ از سر راه آنها برداشته شود.

 

مدیرعامل سازمان قطار شهری شهرداری اصفهان از اختصاص دو رام قطار (10 واگن) به متروی شهر اصفهان خبر داد و گفت: با افزوده…

شهردار اصفهان گفت: توسعه دیپلماسی شهری اصفهان می‌طلبد که پا را فراتر از دیپلماسی شهری گذاشته و تعامل شهروند با شهروند…#‌اخبار
منبع: اکونا پرس


تبلیغات

مطالب مرتبط

طبق نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه بارفروشان، خیار رسمی با افزایش ۴ هزار تومانی بیشترین رشد قیمتی را در بین اقلام پرمصرف به خود اختصاص داد.

لحظاتی پیش

فرمانده هنگ مرزی اترک از مهار کاروان احشام به تعداد ۳۰۰ راس در حوزه استحفاظی پاسگاه نارلی این یگان خبر داد.

3 دقیقه پیش

رژیم صهیونیستی درخواست سازمان جهانی بهداشت جهت تأمین واکسن بیماری کرونا برای کادر درمان فلسطین را رد کرد.

7 دقیقه پیش

مجلس نمایندگان آمریکا طرح استیضاح مجدد رئیس‌جمهور این کشور را تصویب کرد تا او به اولین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا تبدیل شود که در دوره حضورش در کاخ سفید، دو بار استیضاح می‌شود.

یک ربع پیش

باشگاه رئال‌مادرید همچنان برای تمدید یک ساله قرارداد سرخیو راموس اصرار دارد، در حالی که او راضی به قرارداد کمتر از ۲ سال نیست.

یک ربع پیش

اتحادیه تولیدکنندگان خودروی چین در گزارش جدید خود اعلام کرد صادرات خودروی این کشور در سال ۲۰۲۰ تحت تأثیر پاندمی کرونا ۲.۹ درصد سقوط کرده است.

یک ربع پیش

بوژیدار رادوشوویچ با ارسال نامه دوم به باشگاه پرسپولیس خواستار پرداخت مطالباتش شده است.

نیم ساعت پیش

در روزهای اخیر شایعه دوپینگ بازیکن استقلال منتشر شده اما مسئولی در این باره صحبت نمی کند و حتی هیچ شخصی به تکذیب آن هم اقدام نمی کند.

نیم ساعت پیش

براساس اسناد جدید، فاش شده که رژیم صهیونیستی با شرکت واکسن سازی فایزر قراردادی امضا کرده تا در ازای واکسن کرونا، اطلاعات افراد واکسینه شده را در اختیار شرکت قرار دهد.

نیم ساعت پیش

آنتورپ با درخشش علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ایرانی‌اش موفق شد خنت را شکست دهد.

نیم ساعت پیش

قیمت محصولات ایران خودرو امروز (دوشنبه 29 دی 99) در بازار را در دیلی اکسچنج دنبال کنید.

نیم ساعت پیش

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به دلیل افزایش قیمت ارز و انس جهانی شاهد رشد قیمت‌ها در بازار طلا و سکه هستیم.

نیم ساعت پیش

رییس پلیس پایتخت از رصد تهران به وسیله ۱۵۰۰ دوربین خبر داد و با خاموشی‌های شبانه نیز مخالفت کرد.

نیم ساعت پیش

مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۲ باب مکان کسب توسط کارشناسان واحد سلامت محیط و کار ایرانشهر خبر داد.

نیم ساعت پیش

مدارس به هیچ وجه به صورت اجباری برگزار نمی‌شود و برای پایه‌های اول و دوم دانش آموزان به صورت اختیاری می‌توانند در مدارس حضور یابند.

نیم ساعت پیش