مهار حریق مغازه لحاف دوزی در قزوین all tv logo

مهار حریق مغازه لحاف دوزی در قزوین
قزوینقزوین

حمیدرضا ململی سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: امروز صبح گزارشی از خارج شدن دود در زیرزمین یک مغازه لحاف دوزی در خیابان فلسطین غربی، بعد از چهار راه بنیاد شهید خبر داده شد.

ململی افزود: ستاد فرماندهی این سازمان آتش نشانان خود را بلافاصله، از ایستگاه‌های ۲ شهید بابایی، ۶ شهید نواب صفوی و ۷ شهید مفتح را به همراه ابوالفضل حاجی رئیس ایستگاه شماره ۲ شهید بابایی، را به محل حادثه اعزام کرد.

وی اضافه کرد: این حریق با توجه نوع کاربری پر مخاطره مغازه و مجاورت و امکان سرایت به طبقه‌ی بالا که ساختمانی مسکونی ومغازه‌های اطراف بود می‌توانست خسارت‌های جبران ناپذیری به بار آورد که با حضور به موقع و واکنش سریع اکیپ آتش نشانی اطفاء در کمترین زمان ممکن، از سرایت به دیگر نقاط جلوگیری به عمل آمد.

سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: این حریق خوشبختانه خسارت جانی نداشته و علت توسط کارشناسان پیشگیری از حریق این سازمان تحت بررسی است.

باشگاه خبرنگاران جوانقزوینقزوین#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جانباز بالای 70 درصد قطع نخاعی، شرکت در انتخابات را وظیفه دانست و گفت: اکنون شرایط حساسی است چرا که هجمه‌های دشمنان در عرصه‌های بین‌الملل و داخلی بسیار ‌پررنگ‌تر از گذشته شده است.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه استاندار یزد با حضور در شعبه اخذ رای، رای خود را به صندوق انداختند.

نیم ساعت پیش

علی‌رغم وجود سرمای هوا در شهرستان شیراز همچنان مردم ولایتمدار و شهیدپرور این خطه با اشتیاق برای حضور در انتخابات در شعب اخذ رای در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) حضور پررنگی دارند.

نیم ساعت پیش

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون هیچ گونه قطعی در سامانه انتخاباتی نداشته‌ایم و 39 گشت فیبرنوری در استان فعال است.

نیم ساعت پیش

یک نشریه آمریکایی در تحلیلی با اشاره به تأیید صلاحیت 1713 زن به عنوان نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نوشت که در دور فعلی نامزدی زنان رکورد زده است.

نیم ساعت پیش

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های منطقه‌ای داشت و اغلب سخنان رهبرمعظم انقلاب به خصوص آن بخش از سخنان ایشان "برای خوشحال کردن دوستداران انقلاب و ناکام کردن دشمنان را برجسته کردند. "

نیم ساعت پیش

وزیر ارتباطات گفت: مردم می‌توانند از طریق پیام‌رسان‌های ایرانی ویراستی، ایتا و گپ محل شعب اخذ رأی را در نزدیکی خود ببینند و به آن محل مراجعه کنند.

نیم ساعت پیش

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: آغاز زمان رای‌گیری ساعت 8 بوده و طبق قانون تا 10ساعت ادامه پیدا خواهد کرد. بعد از ساعت 18 بنا به تشخیص وزیر کشور تمدید می‌شود که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...