خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

ادیانی با اشاره به حمله تروریستی کرمان: خواب راحت را از دیکتاتورها سلب می کنیم ایسنا

ادیانی با اشاره به حمله تروریستی کرمان: خواب راحت را از دیکتاتورها سلب می‌کنیم

ایسنا/کرمانرئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا با اشاره به جنایت تروریستی ۱۳ دی ماه کرمان گفت: دستان خون آشام جنایتکاران که همیشه دست آمریکا و اذناب او در چنین حوادثی آشکار است را کوتاه خواهیم کرد و به راه مبارزه با کفر، ستم و شرک ادامه داده و خواب راحت را از دیکتاتورها سلب می‌کنیم.

حجت‌الاسلام سیدعلیرضا ادیانی عصر امروز ۲۴ بهمن ماه در یادواره شهدای انتظامی حمله تروریستی مسیر گلزار شهدای کرمان با اشاره به سخن شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر اینکه "تا شهید نباشی شهید نمی‌شوی، اظهار کرد: شهید کسی است که قبل از شهادت بوی شهید از او استشمام می‌شود.

وی بیان کرد: خون شهدا برای انتظام جامعه مومنان، اعتلای کلمه توحید، حرکت جدید جامعه و تزریق خون به پیکر بی‌رمق جامعه است که درخت اسلام با این خون‌ها تناور و پرثمر می‌شود.

ادیانی افزود: راه دیگری جزء ایستادگی و جهاد در راه خدا که شهادت هم دارد، برای اهتزاز پرچم لااله‌الاالله بر قله‌های رفیع جهان نداریم.

وی گفت: شهادت موجب دردمند شدن می‌شود اما پویایی، حرکت و تزریق خون به پیکره نیروهای مسلح و انقلابی جمهوری اسلامی است و هر شهید در هر کوی و برزن علامت و ستاره‌ای برای نشان دادن راه است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا اظهار کرد: ما مصمم هستیم پرچم لا اله الا الله را بر قله‌های رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم و ابرقدرت‌ها و نوکران آنها مطمئن باشند دستان خون آشام جنایتکاران که همیشه دست آمریکا و اذناب او در چنین حوادثی آشکار است را کوتاه خواهیم کرد و به راه مبارزه با کفر، ستم و شرک ادامه داده و به یاری خداوند در کنار بسیجیان جهان اسلام خواب راحت را از دیکتاتورها سلب می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه به طور مسلم خون شهدا اسلام و انقلاب را بیمه کرده و راه و رسم شهدا کورشدنی نیست، افزود: از فاجعه کرمان تا امروز فراجا ۱۰ شهید داده است.

همچنین سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این مراسم گفت: همه شهدا کاری کردند ماندنی و همیشه در اذهان هستند و ما به عنوان سرباز ولایت باید تلاش کنیم تا شرمنده شهدا نباشیم.

وی در پایان با بیان اینکه تقدیم جان به عنوان موهبت الهی کار ارزشمندی است که شهدا انجام دادند، گفت: تنها سازمانی که بیشترین ارتباط و حضور مقابل دیدگان مردم را دارد، پلیس است که در همه ماموریت‌ها در جهت خدمت به مردم قدم برمی‌دارند.

به گزارش ایسنا، شهیدان محمدعلی ضیاءالدینی، رضا مداح، محمد پورشیخعلی، علی محمدی و مهدی علوی از نیروهای فراجا در استان کرمان بودند که در حمله تروریستی مسیر گلزار شهدای کرمان به شهادت رسیدند.

ادیانی با اشاره به حمله تروریستی کرمان: خواب راحت را از دیکتاتورها سلب می‌کنیم

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل گفت: دانش‌آموزان منتخب دختر مقطع متوسطه مازندران به اردوهای راهیان پیشرفت درمناطق جنوب، شمال غرب و مرکز کشور اعزام شدند.

8 دقیقه پیش

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست کمیسیون مستندسازی و تغییر بهره برداری املاک دولتی که در سازمان ثبت برگزار شد، گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آمادگی کامل برای تثبیت اراضی دولتی دارد و عدم همکاری برخی ارگان‌های دولتی در مستندسازی به نوعی ترک فعل محسوب می‌شود.

نیم ساعت پیش

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم بدون دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران کار سختی مقابل ذوب‌آهن اصفهان دارد، اما سرخپوشان می‌توانند بر این مشکل غلبه کنند.

9 دقیقه پیش

رشد شهر‌ها در جهان طی ۱۰۰ سال آنقدر سریع بوده که باورکردنی نیست.

نیم ساعت پیش

سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس به جای خالی تماشاگران در بازی امروز این تیم مقابل تراکتور اشاره و ابراز امیدواری کرد، در بازی آتی آنها سرخپوشان را همراهی کنند.

9 دقیقه پیش

دو موتورسیکلت در هند با یکدیگر تصادف کردند.

یک ربع پیش

رقابت نفس‌‌گیر 253 کاندیدای مجلس شورای اسلامی برای کسب هفت کرسی نمایندگی استان اردبیل از فردا آغاز می‌شود.

9 دقیقه پیش

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از پاسخ دادن به خبرهای روزهای اخیر درباره حضور در لیگ ژاپن خودداری کرد.

8 دقیقه پیش

کوروش کمپانی و یک ماجرای تکراری! ماجرایی که از وعده‌های فریبنده برای خرید گوشی با نشان «سیبِ گازخورده» آغاز شد، با تبلیغاتِ چند سلبریتی «فریب‌خورده» ادامه یافت و در پایان به یک سیب کرم‌خورده رسید! امروز هزاران مالباخته که دست‌شان از نشانِ سیب خالی مانده است، سلبریتی‌ها را با اشاره دست به یکدیگر نشان می‌دهند و آنها را در این فریب شریک می‌دانند؛ از طرفی، کارشناسان و رسانه‌ها در حال تحلیل ابعاد حقوقی، اقتصادی و اجتماعی این ماجرای تکراری هستند تا به زعم خود بتوانند از اتفاقات مشابه جلوگیری کنند یا دست‌کم همچنان درباره احتمال تکرار این اتفاقات هشدار دهند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...