خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

ساخت ساز غیرمجاز در اطراف کاشان دردسرساز شده است اخبار کاشان اخبار استانها تسنیم Tasnim


ساخت و ساز غیرمجاز در اطراف کاشان دردسرساز شده است

گروه استان‌ها- فرماندار کاشان با اشاره به معضلات اجتماعی از جمله آثار سوء ساخت‌ و سازها غیرمجاز گفت: ساخت و ساز غیرمجاز در اطراف کاشان سبب بروز مشکلات شده شده است.

- اخبار استانها -

محمدشریف زارعی در حاشیه بازدید از منطقه خیابان کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درکاشان  اظهار داشت: مناطق حاشیه شهر به دلیل فاصله با مرکز گاهی مورد بی توجهی قرار می‌گیرند که ضرورت دارد خدمات دستگاه‌های خدماتی به صورت عادلانه در تمام نقاط شهر ارائه شود.

وی با قدردانی از خدمات شهرداری در خدمت‌رسانی به مناطق مختلف شهری افزود: در دولت سیزدهم یکی از برنامه‌ها توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است و بر همین اساس در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها به ساماندهی و توجه ویژه به این نقاط به منظور خدمت‌رسانی عادلانه و تقویت مباحث فرهنگی و اجتماعی برای کاهش معضلات در دستور کار فرمانداری است.

سرپرست فرمانداری ویژه و رئیس شورای تامین شهرستان کاشان تصریح کرد: از جمله درخواست‌ها و نیازهای مردم این منطقه در خصوص ساماندهی وضعیت بوستان بهاران از لحاظ امکانات رفاهی و بهسازی فضای آن و تکمیل فضای بازی کودکان است که ضرورت دارد شهرداری این منطقه اقدامات لازم را اجرایی کند.

زارعی در ادامه به ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه شهر اشاره کرد و افزود: ساخت و سازهای غیرمجاز در اطراف شهر از یک سو خدمت‌رسانی به شهروندان را دچار مشکل می‌کند و از طرفی دیگر معضلات اجتماعی را افزایش می دهد که برخی افراد با احداث ساختمان در محدوده حاشیه شهر و به صورت غیر‌‎مجاز مشکلات عدیده‌ای را برای خود و خانواده‌ و همچنین مردم و دستگاه های حاکمیتی ایجاد می‌کنند.

برنامه‌های روز اصفهان با نگاه ملی برگزار شود/ساخت و سازهای بلند و زمخت آفت "نصف جهان" است
برنامه‌های روز اصفهان با نگاه ملی برگزار شود/ساخت و سازهای بلند و زمخت آفت "نصف جهان" است
100 دستور قضایی قلع و قمع ساخت و ساز ها‌ی غیرمجاز در حریم تالاب قوریگل صادر شد

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در ادامه به برخی دیگر از مشکلات این محدوده اشاره کرد و گفت: بازسازی برخی مدارس، آسفالت و بهسازی معابر، آزاد سازی اطراف پل و تکمیل پروژه عمرانی، ایجاد پارکینگ مناسب برای بازار مهستان، معضل حیوانات ولگرد و غیره در برخی محدوده‌ها از جمله مشکلاتی است که بر اساس اولویت‌بندی باید در دستور کار قرار بگیرد.

انتهای پیام/801/ن

 


#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-فیلم/ روایت شاهد عینی از ترور شهید صیاد خدایی : :

5 ساعت پیش

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۳۰ هزار و ۷۵۶ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

5 ساعت پیش

میزان واردات کالاهای اساسی به کشور از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران طی دو ماه ابتدایی سال جاری به یک میلیون و ۶۸۰ هزار تن رسید.

5 ساعت پیش

ایران آنلاین-رئیس جمهور با مسئولان ارشد اقتصادی و تجار عمانی دیدار کرد : :

5 ساعت پیش

اهواز- معاون اقتصادی رئیس جمهور ضمن ابراز تاسف و تسلیت به حادثه دیدگان ریزش ساختمان (متروپل) در شهرستان آبادان گفت: به استاندار خوزستان دستور دادم در صحنه حادثه حاضر و با خاطیان برخورد جدی شود.

5 ساعت پیش

وزیر کشور به‌دنبال حادثه ریزش ساختمان متروپل در شهرستان آبادان، در تماس تلفنی با استاندار خوزستان خواستار به کارگیری همه امکانات برای رسیدگی فوری به حادثه‌دیدگان و نجات محبوسان احتمالی زیر آوار شد.

5 ساعت پیش

ایران آنلاین-دیدار آیت‌الله رئیسی با نخست وزیر عمان در کاخ العلم : :

5 ساعت پیش

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صدور بیش از ۷۵ هزار مجوز کسب و کار و افزایش ٢٠٠ درصدی تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.

5 ساعت پیش

فرمانده مرکز آموزش شهدای مهندسی بروجرد گفت: آزاد سازی و فتح خرمشهر تجلی قدرت خداوند و روز ایثار و مقاومت ایران اسلامی است.

5 ساعت پیش

بیشتر...