افزایش تا درجه ای دمای هوای گیلان all tv logo

افزایش ۲ تا ۵ درجه ای دمای هوای گیلان
گیلانرشت

محمد دادرس با اشاره به اینکه دمای هوای گیلان فردا بین ۲ تا ۵ درجه افزایش می‌یابد گفت: وزش باد گرم به ویژه در مناطق کوهستانی تا عصر روز پنجشنبه در گیلان ادامه دارد و دمای هوا به تناوب افزایش می‌یابد.

مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه سرد و بارشی از عصر پنجشنبه در استان افزود: با شمالی شدن شرایط آب و هوایی دمای هوا از عصر پنجشنبه به تدریج ۱۵ تا ۲۰ درجه‌ای کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به شرایط جوی رشت مرکز استان گفت: دمای هوای شهر رشت امروز ۱۵ درجه سلسیوس و رطوبت هوای این شهر ۴۰ درصد است.

مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به شرایط دریای خزر اضافه کرد: دریا امروز و فردا با ارتفاع موج بین ۱۰ تا ۴۰ سانتی متر برای فعالیت‌های دریانوردی و صیادی مناسب است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته آستارا با ۴ درجه سلسیوس سردترین و رودبار با ۲۶ درجه گرم‌ترین مناطق گیلان بوده است.

باشگاه خبرنگاران جوانگیلانرشت#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس فیفا به مناسبت سالروز سفرش به ایران، پستی در صفحه‌ شخصی‌اش منتشر کرد.

نیم ساعت پیش

دستیار وزیر امور خارجه ایران گفت: همجواری ایران با افغانستان یک فرصت طلایی برای کشور ایران به شمار می رود.

نیم ساعت پیش

رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر ایتالیا گفت: در روز‌های آینده، ما به دوستان خود در اردن و دیگران در تأمین مواد غذایی و ارسال کمک هوایی به اوکراین می‌پیوندیم و به‌دنبال بازکردن راه‌های دیگر به اوکراین از جمله امکان ایجاد یک کریدور دریایی برای ارسال مقادیر زیاد کمک‌های بشردوستانه هستیم.

8 دقیقه پیش

کاله آمل و آورتای ساری در هفته بیستم لیگ برتر بسکتبال، فردا به مصاف حریفان می‌روند.

نیم ساعت پیش

در این بازی که 5 هزار نفر از کارکنان شرکت در آن شرکت کردند، بسته‌های بزرگی از پول نقد روی میزها قرار گرفتند، و کارکنان آنها را جمع کردند. آنها می‌توانستند در صورت شمارش درست پول ها را به خانه ببرند.

نیم ساعت پیش

«محمد مصطفی» که انتظار می‌رود نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین شود، یکی از چهره‌های پیشرو اقتصادی فلسطین و متحد محمود عباس است.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو نحوه ساخت سفره هفت سین به شکل فرشته را خواهیم دید.

یک ربع پیش

وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی ساختمان در ساعت ۱۱:۱۰ ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه را به همراه نردبام هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در تهرانپارس خیابان رشید تقاطع خیابان ۱۶۰ اعزام کرد.

7 دقیقه پیش

بیشتر...