خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

مناسبت های ملی مذهبی باید محترم شمرده شوند رضوی

معاون سیاسی، امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد
مناسبت های ملی و مذهبی باید محترم شمرده شوند
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضویاز یاسوج، «سید جواد هاشمی» امروز در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم که در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس مشارکت کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان خواست بخشی از اعتبارات فرهنگی خود را به اجرای برنامه‌های حوزه دفاع مقدس اختصاص دهند.
هاشمی مهر با انتقاد از عملکرد ادارات استان در مناسبت‌های ملی و مذهبی، گفت: معلوم نیست اعتبارات فرهنگی کجا هزینه می‌شود که برخی ادارات حتی در ماه محرم بنر تسلیت هم نصب نمی‌کنند.
وی از دستگاه‌های اجرایی خواست به مناسبت‌های مذهبی توجه بیشتری نشان دهند و متذکر شد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نیز تکلیف اعتبارات فرهنگی را مشخص کند تا در مناسبت‌های مختلف جای نگرانی وجود نداشته باشد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زاهدان- استواریکم امیر حسین خالص خمر که مردادماه در مرز نگور سیستان و بلوچستان حین پایش مرز بر اثر واژگونی خودرو مجروح شده بود به خیل شهدا پیوست.

6 ساعت پیش

ماجرای ممنوع الخروج شدن علی دایی در پی ضبط گذرنامه اش در فرودگاه به یکی از داغ ترین موضوعات بحث در اینستاگرام تبدیل شده است.

8 ساعت پیش

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه به هم پیمانی با ایران و سایر جبهه های محور مقاومت ادامه می دهیم و به آن افتخار می کنیم، تأکید کرد: مبارزه تا سرنگونی طرح صهیونیستی ادامه دارد.

7 ساعت پیش

فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح با صدور پیامی مشترک، ضمن قدردانی و تشکر بابت حمایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، با ایشان تجدید عهد و بیعت کردند.

7 ساعت پیش

تیم ملی ایران بهترین جایگاه خود را در رنکینگ فیفا قبل از جام جهانی تجربه می‌کند.

8 ساعت پیش

مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده بود که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.

8 ساعت پیش

نمایندگان خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر رو در روی حریفان خود قرار می گیرند.

7 ساعت پیش

سوگل طهماسبی از بازیگرای مشهور و خوش فیس کشورمونه که عکسای زیادی منتشر میکنه اما اینبار تریپ خانوم خانوما مورد توجه قرار گرفت.

8 ساعت پیش

قرچک- فرمانده مرزبانی فراجا عصر پنجشنبه ضمن حضور در قرچک با خانواده شهید«احمد توکلی»در این شهرستان دیدار کرد.

7 ساعت پیش

بیشتر...