خودروتک |
۱ هفته پیش

سرمربی تیم ملی از تکنیک سرمربی پرسپولیس کپی کرد

سرمربی تیم ملی از تکنیک سرمربی پرسپولیس کپی کرد

وحید امیری یکی از چهره‌های برتر تیم ملی ایران در دیدار با هنگ کنگ بود که در نهایت با برتری تیم کشورمان به پایان رسید.

به گزارش خبرورزشی - شماره ۱۱تیم ملیکه درپرسپولیسپیراهن ۱۹ می‌پوشد در دیدار با هنگ کنگبازیدر ۳ پست مختلف را تجربه کرد. وحید امیری در ترکیب اصلی به عنوان یک دفاع چپ قرار گرفت و ۵۸ دقیقه برایتیم ملی ایرانبازی کرد و اتفاقا با فرارهای تند و تیز خود یک خطر دائمی برای خط دفاع حریف بود.

در دقیقه ۵۸ دراگان اسکوچیچ تصمیم گرفت علیرضا جهانبخش کاپیتان خود را تعویض و میلاد محمدی را جایگزین او کند؛ محمدی مدافع ۲۸ ساله کشورمان که در تیم خنتبلژیکبازی می‌کند، بهزمینرفت و دفاع چپ شد تا وحید امیری یک خط جلوتر برود.

امیری که با خروج علیرضا جهانبخش بازوبند کاپیتانی تیم ملی را هم بر بازو بسته بود در سمت چپ خط میانی با فراغ بال بیشتری جلو کشید و در دقیقه ۶۱ با شوتی زیبا دروازه هنگ کنگ را باز کرد. او که در این دیدار در دو پست بازی کرده بود با تعویض مهدی طارمی نقش جدیدتر هم برعهده گرفت و مکمل کاوه رضایی مهاجم تعویضی تیم ملی شد تا بازی در ۳ پست را برابر هنگ کنگ تجربه کند! 

شاید ندانید اما آن اوایل کهیحیی گل محمدیبه اجبار و به خاطر محرومیت سعید آقایی از وحید امیری در سمت چپ خط دفاعی استفاده می‌کرد، این بازیکن خیلی راضی نبود. درلیگ قهرمانان آسیانیز سعید آقایی کرونا گرفت و از نگاه یحییگل محمدیبهترین گزینه برای جانشینی او وحید امیری بود.ملی پوشبا تجربه ای که دوست داشت در خط میانی بازی کند.

شاید وحید امیری تصور می‌کرد با بازی در پست غیرتخصصی و دفاع چپ جایگاه او در تیم ملیایرانخراب شده یا از دست برود غافل از آن که... دراگان اسکوچیچ نه تنها مسابقاتمرحله گروهی لیگ قهرمانانآسیا در گوای هند و وحید امیری را به تماشا نشست بلکهدربیو دیدار پرسپولیس و سپاهاناصفهانرا نیز به خوبی نگاه کرد.

مرد کروات حالا یک مدافع چپ رونده و با تجربه پیدا کرده بود که می‌توانست در ادامه مسابقات انتخابیجام جهانیدربحریننیز به تیمش کمک کند. شاید خود وحید امیری هم تصور نمی‌کردسرمربی تیم ملیایران بخواهد از فرمول یحیی گل محمدی استفاده و او را دردفاع چپ بگمارد اما این اتفاق افتاد...

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...