خبرگزاری تسنیم |
2 ماه پیش

فرماندار همدان: با 800 میلیون تومان نمی توان برای جوانی جمعیت کاری کرد تسنیم


فرماندار همدان: با 800 میلیون تومان نمی‌توان برای جوانی جمعیت کاری کرد

فرماندار همدان گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل فرهنگی بحث جوانی جمعیت استو باید به آن توجه کرد ولی فقط ۸۰۰ میلیون تومان بودجه به آن اختصاص یافته است که با این ۸۰۰ میلیون هیچ اتفاق مهمی را نمی‌توان در سطح استان رقم زد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز همدان،مسلم مخفی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی در حال مسئله محور پیش رفتن است بیان کرد: از تصمیمات و اتفاقات خوبی که در شورای فرهنگ عمومی استان در حال اجرا می باشد ،موضوع سند قرآنی و سند فرهنگی است. و شاهد این هستیم که فرهنگ تربیت کودک به درستی در آن ورود کرده است که از نکات مهمی است که در این روند اتفاق افتاده است.

فرماندار همدان ضمن اشاره به دغدغه مندی نسبت به مسائل فرهنگی در ادامه افزود: ما در بحث اعتبارات بودجه از وضعیت خوبی برخوردار نیستیم و استان در وضعیت خوبی قرار ندارد و باید به این نکته هم اشاره کنیم که ما در تصمیم گیری قوی هستیم ولی زمانی که کار به اجرای آن میرسد دچار ضعف میشویم و باید بگوییم که متاسفانه در مرحله اجرا کارها خیلی خوب پیش نمی رود.

‌امام جمعه همدان: گاهی دولتمردان از مسئله مهم فرهنگ غافل می‌شوند

مسلم مخفی با بیان اینکه کل بودجه استان همدان در بحث جوانی جمعیت فقط 800میلیون تومان بودجه است، گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل فرهنگی بحث جوانی جمعیت استو باید به آن توجه کرد ولی فقط 800 میلیون تومان بودجه به آن اختصاص یافته است که با این 800 میلیون هیچ اتفاق مهمی را نمی‌توان در سطح استان رقم زد.

فرماندار همدان ضمن قدردانی از استاندار بابت توجه ویژه ایشان به مسئله فرهنگی افزود:ما در روستاها با بحران فرهنگی مواجه هستیم و باید سعی ما بر این باشد که مساجد و کتابخانه های فعالی را در سطح روستاهای استان فعال کنیم تا بتوانیم این بحران را نیز حل کنیم.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: ۱۱۵ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که ماهیانه ۱۴۴ میلیارد تومان مستمری به حساب این خانواده‌ها واریز می‌شود.

یک ربع پیش

یکی از مقامات ارشد حماس گفت که اگر رژیم صهیونیستی خواسته‌های فلسطین را در مذاکرات جاری بپذیرد، آتش‌بس در غزه ممکن است «طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت» آینده برقرار شود.

یک ربع پیش

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی کردستان گفت: طرح کتابخانه‌گردی ۱۴ اسفند ماه امسال در ۱۰ کتابخانه عمومی استان اجرا می‌شود.

یک ربع پیش

فرماندار تبریز گفت: تبریزی ها در این دوره از انتخابات مشارکت ۲۸.۳۸ درصدی داشتند که این رقم در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو ۲۹.۱۷ درصد است.

یک ربع پیش

یکی از دادستان‌های محلی بورکینافاسو امروز (یکشنبه) گفت، در جریان حملاتی به روستاهایی در شمال این کشور که اخیرا انجام شده، حدود ۱۷۰ نفر اعدام شدند.

یک ربع پیش

طبق اعلام گمرک، گمرک فرودگاه پیام به گمرکات تخصصی ترخیص خودرو اضافه شد.

یک ربع پیش

کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال را اعلام کرد.

یک ربع پیش

دانشگاه سانفرانسیسکو قرار است اولین بانک بافت جهان را با نمونه‌های اهدایی بیماران مبتلا به کووید-۱۹ راه‌اندازی کند. این اقدام به دنبال تحقیقاتی انجام می‌شود که نشان می‌دهد این ویروس می‌تواند همچنان در سراسر بدن باقی بماند و حتی راهکار علت این اختلال ناتوان‌کننده را برملا کند.

یک ربع پیش

یکی از مقام‌های ارشد ارمنستان با بیان اینکه ایروان مایل است تا در روند عادی سازی روابط با ترکیه پیشرفت کند، گفت: ارمنستان آماده توافق صلح با جمهوری آذربایجان است اگر که باکو خواسته سیاسی خود را نشان بدهد.

یک ربع پیش

بیشتر...