خبرگزاری میزان |
۱ هفته پیش

وزیر کشور: محسن منصوری مدیری جوان توانمند است resize

خبرگزاری میزان -احمد وحیدیظهر امروز در مراسم معارفه استاندار جدید استان تهران گفت: امروز اگر از سنگرگاه ایران بزرگ در برابر دشمن قدار صحبت می‌کنیم، تهران در مرکز این سنگرگاه قرار دارد.

وزیر کشور بیان کرد: تهرانی که به عطر ولایت آغشته است؛ منور و مزین به حضور شخصیت‌های دینی، معنوی و علمی بزرگی همچون حضرت عبدالظیم حسنی و امامزاده صالح علیه السلام است که چتر محبت ان‌ها بر سر تهران بزرگ برقرار بوده و هست.

وی عنوان کرد: امیدواریم با همکاری مردم و مدیریت جدید استان، تهرانی بدون فقر، بدون محکومیت و تهرانی با کمترین آسیب اجتماعی داشته باشیم.

وحیدی گفت: اگر می‌خواهیم تهرانی داشته باشیم که به نورافشانی فرهنگی بدرخشد و به‌عنوان استانی صنعتی الگو باشد، باید بتواند همه الگو‌های خوب صنعتی را ارایه کرده و در بهره وری نیز پیشرو باشد.

وزیر کشور با اشاره به استان تهران که با ظرفیت‌هایش استحقاق دارد در حوزه‌های مختلف اول باشد، افزود: تهران امروز ۱۴ میلیون شهروند عزیز را در خود جای داده است و باید زندگی راحت‌تر، اسان‌تر و بانشاط تری برای شهروندانش بسازد و همه این‌ها با مدیریت مردمی، عقلانی و تحول افرین امکانپذیر است.

وی با تاکید براینکه می‌توان تهران را ساخت، گفت: با هر تغییری نفس نویی دمیده می‌شود و این فرصت، تحولی برای فرصت افرینی‌های نو است.

وحیدی گفت: بسیار خوشحال هستم که می‌بینم، امانت مدیریت استان تهران به فرد شایسته‌ای منتقل می‌شود. گفته می‌شد در ایران انقطاع نسلی پیش آمده است و دل انقلابیون‌ را خالی می‌کردند، اما می‌بینیم کار‌ها و مدیریت‌ها به‌درستی و خوبی در دولت جدید منتقل می‌شود.

وزیر کشور با بیان اینکه در تغییر مدیران، جوانانی با افکار خوب و توانمند، شایسته و کارآمد در صحنه هستند، عنوان‌کرد: امروز کار به آقای محسن منصوری سپرده شد که مدیری جوان و توانمند است.

وی تصریح کرد: در مدیریت‌های جدید باید چند اتفاق بیفتد و آنهم اینکه اگر خدایی ناکرده سرمایه اجتماعی دچار خلل شده، برگردد و اگر نقصانی هست با وجود و هدایت مدیر جوان و توانمند رفع شود و به سمت افق‌های بلند به سرعت از مشکلات بلند عبور کنیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه هدف اصلی محسن منصوری در بنیاد علوی نیز محرومیت زدایی بود، عنوان کرد: امیدواریم که در کنار شهردار محترم آقای زاکانی برای تهران کار کنند تا کاستی‌هایی که در تهران وجود دارد، با سرعت بیشتری برطرف شده و حرکت‌های بلندی اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های استان تهران بزرگ است، بیان کرد: استان تهران در کنار ظرفیت‌های معنوی بزرگی‌که دارد، ظرفیت‌های مادی گسترده‌ای نیز دارد و از جمله آن ظرفیت نیروی انسانی است که کم و بی نظیر بوده و در جای خود قابل اهمیت است.

وحیدی با اشاره به اینکه استفاده از اقتصاد دانش بنیان و دیجیتالی باید در استان تهران موج بزند، گفت: بنا بر سیاست‌های کلی امسال در اقتصاد دانش بنیان ۵۰ درصد پیشرفت، پیش بینی شده است.

وی گفت: امیدواریم استاندار جدید نمونه‌مدیریت یکپارچه استانی را پیش بکشد و انشالله این یکپارچگی تفکرات مدیران استانداری و شهرداری به خوبی و بزودی اتفاق بیفتد و انشالله با الگو‌های حکمرانی جدید مشکلات خود را حل کنیم.

 

  • بیشتر بخوانید: 
  • وزیر کشور: کارکنان اصناف تا آخر مهر فرصت انجام واکسیناسیون دارند/ درخشش واکسن‌های تولید داخل در ارزیابی‌ها

 

انتهای پیام/#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ویزیت و درمان رایگان مددجویان بهزیستی در موسسه خیریه حامیان کرامت مهریار؛ توسط پزشکان نیکوکار در قالب طرح جهادی در تبریز

1 ساعت پیش

برای رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محدودۀ شادمهر به سرمایه ۳۰۰ میلیون تومانی نیاز است.

2 ساعت پیش

رئیس جمهور با اشاره به اراده جدی مسئولان عالی‌رتبه ایران و ترکمنستان به منظور گسترش هر چه بیشتر سطح روابط دوجانبه‌، منطقه‌ای و بین‌المللی، گفت: تقویت مناسبات دوجانبه می‌تواند به همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی سازنده‌ دو کشور در راستای صلح و ثبات در منطقه بینجامد.

5 ساعت پیش

با شکایت دهها زن از پزشک متخصص زنان دکتر ۷۵ ساله دستگیر شد.

6 ساعت پیش

علت فوت خانم وکیل جوان مشهدی هنوز مشخص نیست و اخبار رسمی قتل او را تائید یا تکذیب نکرده اند.

6 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

6 ساعت پیش

رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده، یادآور شد: خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می‌شود. این بدان معناست که خزانه هیچوقت خالی نمی‌شود.

6 ساعت پیش

جدول تغیرات نرخ سود بین بانکی نشان می‌دهد که نرخ سود در این بازار از ۱۹.۱ درصد در اوایل مهرماه سالجاری به ۱۹.۸۶ درصد در اواخر این ماه رسیده است.

6 ساعت پیش

طرح فروش فوق‌‌العاده محصولات سایپا از دیروز سوم آبان‌ماه آغاز شده و متقاضیان امروز را نیز فرصت دارند اقدام به ثبت‌نام کنند.

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

بیشتر...