عصر ایران |
۴ هفته پیش

پرلایک ترین توئیت های روز دوشنبه مهر: همه باید در این میدان حرکت کنیم

آیت الله خامنه‌ای: امروز در فضای مجازی می‌توانید افکار درست و صحیح را منتشر کنید و به مسائل پاسخ دهید و می‌توانید به معنای واقعی کلمه جهاد کنید.

عصر ایران -پرلایک‌ترین 20 توئیت‌ فارسی در روز دوشنبه 5 مهر ماه 1400 علاوه بر موضع کنکور و درگذشت علامه حسن‌زاده آملی راجع به مسائل روزمره بودند و چنان شسته و رفته که نیاز به حذف هیچ یک نبود.

تصاویر پرلایک‌ترین توئیت‌های روز دوشنبه 5 مهر ماه 1400

پرلایک‌ترین توئیت روز دوشنبه توئیتر فارسی مربوط به کاربری به نام نسیم توکلی، -رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی عرش‌گستر- است که در توئیتی با 28456 لایک نوشته است:
وقتی با سعید عروسی کردم،به من گفت مثل خودش نذرزندگیمان کنم و یک دختریتیم را به عنوان فرزند معنوی قبول کنم،امروزان دختر۶ ساله ام، ۱۸ ساله است،در خانه ۴۰ متری درنازی اباد، یک خانواده دستفروش با ۵کلاس سواد و ضد سواد، همه زورم را برای فرهنگش و‌درسش گذاشتم،دخترم امروز دندانپزشکی قبول شد
 پرلایک‌ترین توئیت روز دوشنبه توئیتر فارسی مربوط به کاربری به نام نسیم توکلی، -رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی عرش‌گستر- است که در توئیتی با 28456 لایک نوشته است:<br>وقتی با سعید عروسی کردم،به من گفت مثل خودش نذرزندگیمان کنم و یک دختریتیم را به عنوان فرزند معنوی قبول کنم،امروزان دختر۶ ساله ام، ۱۸ ساله است،در خانه ۴۰ متری درنازی اباد، یک خانواده دستفروش با ۵کلاس سواد و ضد سواد، همه زورم را برای فرهنگش و‌درسش گذاشتم،دخترم امروز دندانپزشکی قبول شد
«جلاتوئیان» در توئیتی با 7994 لایک، ضمن انتشار اسکرین‌شات یک چت، نوشته است:
ببخشید ارباب.
«جلاتوئیان» در توئیتی با 7994 لایک، ضمن انتشار اسکرین‌شات یک چت، نوشته است:<br>ببخشید ارباب.
«Hamed» در توئیتی با 7512 لایک، تصویری از پرش یک بز کوهی منتشر کرده و نوشته است:
ثبت لحظه ی پرش بز کوهی در زاگرس، توسط فرزاد دهقانی farzad.dehghani1360
«Hamed» در توئیتی با 7512 لایک، تصویری از پرش یک بز کوهی منتشر کرده و نوشته است:<br>ثبت لحظه ی  پرش بز کوهی در زاگرس، توسط فرزاد دهقانی farzad.dehghani1360
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای در توئیتی با 6855 لایک در خصوص فضای مجازی، نوشته است:
شما امروز در فضای مجازی می‌توانید افکار درست و صحیح را منتشر کنید و به مسائل پاسخ دهید و می‌توانید به معنای واقعی کلمه جهاد کنید.
البته اصل قطعی در این باب پیروی از شیوه اخلاقی است...
امروز همه باید در این میدان حرکت کنیم.
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای در توئیتی با 6855 لایک در خصوص فضای مجازی، نوشته است:<br>شما امروز در فضای مجازی می‌توانید افکار درست و صحیح را منتشر کنید و به مسائل پاسخ دهید و می‌توانید به معنای واقعی کلمه جهاد کنید.<br>البته اصل قطعی در این باب پیروی از شیوه اخلاقی است...<br>امروز همه باید در این میدان حرکت کنیم.
«لی لی الی» در توئیتی با 6781 لایک ضمن انتشار این تصویر، نوشته است:
چجوری با یه کیلو آرایش و موهای شینیون شده انقدر کتاب میخونین تا خوابتون ببره؟
«لی لی الی» در توئیتی با 6781 لایک ضمن انتشار این تصویر، نوشته است:<br>چجوری با یه کیلو آرایش و موهای شینیون شده انقدر کتاب میخونین تا خوابتون ببره؟
«خلافکار» در توئیتی با 6655 لایک نوشته است:
یه بشقاب از جهیزیه مامانم رو شکستم بلیط گرفتم رفتم یه شهر دیگه چالش کردم،
الان هشت ساله دارم با مامانم دنبالش میگردیم .
«خلافکار» در توئیتی با 6655 لایک نوشته است:<br>یه بشقاب از جهیزیه مامانم رو شکستم بلیط گرفتم رفتم یه شهر دیگه چالش کردم،<br>الان هشت ساله دارم با مامانم دنبالش میگردیم .
«پانته عا» در توئیتی با 5940 لایک که ابتدای یک رشته توئیت بوده، نوشته است:
بچه‌ها من اونی‌ام که تحت خشونت خانگی بوده. در ١۶ سالگی بالاخره از بابام شکایت کردیم و رفتیم پیگیری
نگم که از سرباز دم در کلانتری تا سرهنگ کله گنده اون‌جا هرکاری کردن تا مارو منصرف کنن و به من عذاب وجدان دادن که تو چه دختری هستی از بابات شکایت کردی!
ولی مامانم کوتاه نیومد.
«پانته عا» در توئیتی با 5940 لایک که ابتدای یک رشته توئیت بوده، نوشته است:<br>بچه‌ها من اونی‌ام که تحت خشونت خانگی بوده. در ١۶ سالگی بالاخره از بابام شکایت کردیم و رفتیم پیگیری<br>نگم که از سرباز دم در کلانتری تا سرهنگ کله گنده اون‌جا هرکاری کردن تا مارو منصرف کنن و به من عذاب وجدان دادن که تو چه دختری هستی از بابات شکایت کردی!<br>ولی مامانم کوتاه نیومد.
«Mahraz» در توئیتی با 5818 لایک نوشته است:
پیش دانشگاهی یه معلم ریاضی داشتیم {بهترین معلم ریاضی عمرم} که پسرش سال بالایی ما بود و به شدت درس‌خون و نقره‌ی المپیاد ریاضی. فردای اعلام نتایج کنکور سر کلاس پرسیدیم پسرش چی‌کار کرد؟ یه آه عمیقی کشید، گفت “آرش خراب کرد”. بعدا فهمیدیم رتبه‌اش شده هشت.
«Mahraz» در توئیتی با 5818 لایک نوشته است:<br>پیش دانشگاهی یه معلم ریاضی داشتیم {بهترین معلم ریاضی عمرم} که پسرش سال بالایی ما بود و به شدت درس‌خون و نقره‌ی المپیاد ریاضی. فردای اعلام نتایج کنکور سر کلاس پرسیدیم پسرش چی‌کار کرد؟ یه آه عمیقی کشید، گفت “آرش خراب کرد”. بعدا فهمیدیم رتبه‌اش شده هشت.
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای در توئیتی با 5341 لایک، تصویر نماز ایشان بر پیکر آیت الله حسن‌زاده‌ی آملی را منتشر کرده است:
اقامه نماز بر پیکر عالم ربّانی و سالک توحیدی، آیت‌الله آقای حسن‌زاده‌ی آملی رحمةالله‌علیه
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای در توئیتی با 5341 لایک، تصویر نماز ایشان بر پیکر آیت الله حسن‌زاده‌ی آملی را منتشر کرده است:<br>اقامه نماز بر پیکر عالم ربّانی و سالک توحیدی، آیت‌الله آقای حسن‌زاده‌ی آملی رحمةالله‌علیه
علی اکبر رائفی‌پور در توئیتی با 7220 لایک، تصویری از مراسم اربعین را منتشر کرده و نوشته است:
صِراطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ
غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ
وَلاَ الضَّآلِّینَ
علی اکبر رائفی‌پور در توئیتی با 7220 لایک، تصویری از مراسم اربعین را منتشر کرده و نوشته است:<br>صِراطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ<br>غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ<br>وَلاَ الضَّآلِّینَ<br>
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای، در توئیت دیگری با 4671 لایک، نوشته است:
خیلی از حقایق هست که باید تبیین شود و در ابهام نگهداشتن افکار مردم در قبال آن مسئله، گمراه‌کننده است. این حرکت تبیین، خنثی کننده آن است.
هرکدام از شما دانشجویان به عنوان یک وظیفه مثل یک چراغ دور خود را روشن کنید.
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای، در توئیت دیگری با 4671 لایک، نوشته است:<br>خیلی از حقایق هست که باید تبیین شود و در ابهام نگهداشتن افکار مردم در قبال آن مسئله، گمراه‌کننده است. این حرکت تبیین، خنثی کننده آن است.<br>هرکدام از شما دانشجویان به عنوان یک وظیفه مثل یک چراغ دور خود را روشن کنید.
«آرمَندا» با انتشار تصاویری از شکلات، در توئیتی با 4635 لایک نوشته است:
ما از نسل این شکلاتاییم نه شکلاتای 16 تومنی اسنیکرز...
«آرمَندا» با انتشار تصاویری از شکلات، در توئیتی با 4635 لایک نوشته است:<br>ما از نسل این شکلاتاییم نه شکلاتای 16 تومنی اسنیکرز...
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای در بامداد روز گذشته همچنین پیام تسلیت ایشان به مناسب درگذشته آیت‌الله حسن‌زاده‌ی آملی را منتشر کرده و در توئیتی با 4284 لایک نوشته است:
با تأسف خبر درگذشت عالم ربانی و سالک توحیدی، آیةالله آقای حسن‌زاده آملی ره را دریافت کردم. این روحانی دانشمند و ذوفنون از جمله چهره‌های نادر و فاخری بود که نمونه‌های معدودی از آنان در هر دوره، چشم و دل آشنایان را مینوازد و توأماً دانش و معرفت و عقل و دل آنان را بهره‌مند میسازد.
اکانت توئیتری آیت الله خامنه‌ای در بامداد روز گذشته همچنین پیام تسلیت ایشان به مناسب درگذشته آیت‌الله حسن‌زاده‌ی آملی را منتشر کرده و در توئیتی با 4284 لایک نوشته است:<br>با تأسف خبر درگذشت عالم ربانی و سالک توحیدی، آیةالله آقای حسن‌زاده آملی ره را دریافت کردم. این روحانی دانشمند و ذوفنون از جمله چهره‌های نادر و فاخری بود که نمونه‌های معدودی از آنان در هر دوره، چشم و دل آشنایان را مینوازد و توأماً دانش و معرفت و عقل و دل آنان را بهره‌مند میسازد.
«ॐ» در توئیتی با 4252 لایک نوشته است:
من هم دوست پسر دارم هم ندارم بستگی داره کی بپرسه
 «ॐ» در توئیتی با 4252 لایک نوشته است:<br>من هم دوست پسر دارم هم ندارم بستگی داره کی بپرسه
«سودابه» با انتشار ریتوئیتی در مورد شناسنامه‌های منقضی نوشته و در ابتدای این توئیت که 4133 لایک گرفته، آورده است:
در پاییز ۱۳۸۴،"نجف شکری" در حال رفتن به محل کار در سطل زباله‌ای نزدیک خانه‌اش به یک کشف جالب رسید.‌سطل زباله، نزدیک شعبه‌ای از سازمان ثبت‌احوال از شناسنامه‌های قدیمی منقضی که همه‌ی آنها در سال ۱۳۲۱ صادر شده بود پر بود
 «سودابه» با انتشار ریتوئیتی در مورد شناسنامه‌های منقضی نوشته و در ابتدای این توئیت که 4133 لایک گرفته، آورده است:<br>در پاییز ۱۳۸۴،
«Armihossein» در توئیتی با 4183 لایک نوشته است:
بابام وقتی پزشکی قبول شدم، بعد از ۲۰ و اندی سال کارمندیِ نامربوط به پزشکی، هوس تخصص کرد. نشست خوند و دو سال بعدش روانپزشکی قبول شد. سنندج.
تو همه‌ی سالها جزء بهترینا بود.

دیشب نتایج بورد اومد. تنها کسی که تو سنندج بورد قبول شده بابام بود. دستاش می‌لرزید.

He is incredible! [او شگفت انگیزه]
«Armihossein» در توئیتی با 4183 لایک نوشته است:<br>بابام وقتی پزشکی قبول شدم، بعد از ۲۰ و اندی سال کارمندیِ نامربوط به پزشکی، هوس تخصص کرد. نشست خوند و دو سال بعدش روانپزشکی قبول شد. سنندج.<br>تو همه‌ی سالها جزء بهترینا بود.<br><br>دیشب نتایج بورد اومد. تنها کسی که تو سنندج بورد قبول شده بابام بود. دستاش می‌لرزید.<br><br>He is incredible! [او شگفت انگیزه]
«کینگ کونگ» با کنایه به کسانی که خبر از قبولی در کنکور داده‌اند، نوشته است:
شما که همه مهاجرت کرده بودین، چرا همه پزشکی تهران قبول شدین؟
«کینگ کونگ» با کنایه به کسانی که خبر از قبولی در کنکور داده‌اند، نوشته است:<br>شما که همه مهاجرت کرده بودین، چرا همه پزشکی تهران قبول شدین؟
«قاسم سی جی» با انتشار تصویر این گل، در توئیتی با 3732 لایک نوشته است:
پسرم ، همه کسم رفت
خیلی سخته ک با دستای خودت جگرگوشتو گُل بزنی ..
کاش من میمردم
«قاسم سی جی» با انتشار تصویر این گل، در توئیتی با 3732 لایک نوشته است:<br>پسرم ، همه کسم رفت<br>خیلی سخته ک با دستای خودت جگرگوشتو گُل بزنی .. <br>کاش من میمردم
«پریسازه» در توئیتی با 3778 لایک، نوشته است:
بچه م امروز موقع خوردن لقمه زبونشو گاز گرفت. خیلی دردش گرفته بود. با بغض اومد پیشم، فتم میخوای بغلت کنم؟ گفت آره بعد تو بغلم یه کوچولو گریه کرد و رفت
نیم ساعت بعد گفت مامان ممنونم که منو نجات دادی، خیلی گریه داشتم، تو بغلم کردی من نجات پیدا کردم
 «پریسازه» در توئیتی با 3778 لایک، نوشته است:<br>بچه م امروز موقع خوردن لقمه زبونشو گاز گرفت. خیلی دردش گرفته بود. با بغض اومد پیشم، فتم میخوای بغلت کنم؟ گفت آره بعد تو بغلم یه کوچولو گریه کرد و رفت<br>نیم ساعت بعد گفت مامان ممنونم که منو نجات دادی، خیلی گریه داشتم، تو بغلم کردی من نجات پیدا کردم
«Rock a chock» در توئیتی با 3776 لایک، ضمن انتشار این تصویر نوشته است:
این عالی بود
«Rock a chock» در توئیتی با 3776 لایک، ضمن انتشار این تصویر نوشته است:<br>این عالی بود

 #‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور خارجه تاجیکستان که برای شرکت در نشست همسایگان افغانستان به تهران سفر کرده است، توسط وزیر امور خارجه کشورمان مورد استقبال قرار گرفت.

1 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

4 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

5 ساعت پیش

گردهمایی نمایندگان استان مازندران همزمان با میلاد باسعادت پیامبر اعظم(ص) با حضور مدیر عامل شرکت برگزار شد.

19 ساعت پیش

مجلس شورای اسلامی این روزها در کنار تلاش برای آزادسازی واردات خودرو، ظاهرا خصوصی‌سازی خودروسازان را هم دنبال می‌کند. به گزارش car.ir به نقل از خانه ملت، آن‌طور که رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی عنوان کرده، توافقاتی با وزیر صنعت، معدن و تجارت بر...

20 ساعت پیش

تانک ها، کشتی ها، زیردریایی ها و هواگردهای نظامی برای تکامل خود مسیری طولانی را طی کرده و در این مسیر همواره همه طراحی ها خوب و کارآمد نبوده اند.

21 ساعت پیش

مراسم معارفه حسن کاظمی‌قمی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور افغانستان برگزار شد.

دیروز

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

دیروز

کارمندان دولت افغانستان در زمان دولت سابق (اشرف غنی) 3 ماه حقوق نگرفتند و در دولت جدید هم 2 تا 3 ماه پرداخت حقوق آنها با مشکل روبه رو شده است.

دیروز

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این‌که بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، در نقشه راه ترسیم شده، به سمت داخلی‌سازی پلتفرم خودرو حرکت کرده‌ایم، گفت: محصول پروژه K125 در بهمن ماه 1401 روانه بازار داخلی و صادراتی خواهد شد. به گزارش car.ir به...

دیروز

استراتژی الکتریکی سازی رنو منجر به ارائه زمان‌بندی نسبتاً عجیبی برای عرضه محصولات شده است. مگان اسپورت تورر استیشن پیش از پایان سال ۲۰۲۰ به محصولی پلاگین هیبریدی تبدیل شده و تازه هشت ماه بعد برادر پرفروش‌تر یکی مگان هاچبک با همین قوای محرکه معرفی...

دیروز

به گزارش car.ir و به نقل از شرکت مدیران خودرو، از خودروی آریزو 5 جدید به زودی طی مراسمی رسما رونمایی خواهد شد. شرکت برای این محصول جدید خود قیمت قطعی و نهایی 680 میلیون تومان را تعیین کرده است . قیمت آریزو 5 در...

دیروز

برای بسیاری از ما پیش آمده است که حین ترمز گرفتن یک سری صداهای وحشتناک بشنویم که علت آن دقیقا برای ما مشخص نیست. اصولا زمانی که لنت ترمز خودرو  یا رو به اتمام بوده یا فرسوده شده است،  با فشار پدال ترمز صدای سوتی...

دیروز

شادترین روز زندگی عروس و دامادی در ترکیه با سرقت طلا و جواهرات آنان غمگین شد.

دیروز

رئیس کمیسیون بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی تهران می‌گوید شرایط برای تولید یک خودرو مشترک میان ایران، ترکیه و روسیه فراهم است. تعدادی از صادرکنندگان و فعالان اقتصادی روز ۲۹ مهر ماه به مناسبت روز ملی صادرات با ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران...

دیروز

بیشتر...