اکونا پرس |
۴ هفته پیش

پیشرفت روزافزون شرکت گاز استان مرکزی درگرو تعامل همکاری هدفمند نظام یافته با مراکزعلمی پژوهشی است

پیشرفت روزافزون شرکت گاز استان مرکزی درگرو تعامل و همکاری هدفمند و نظام یافته با مراکزعلمی و پژوهشی است

مدیرعامل شرکت گازاستان مرکزی گفت:همکاری هدفمند و نظام یافته این شرکت بامراکزعلمی وپژوهشی موجب پیشرفت روزافزون خواهد شد وتبادل اطلاعات و ارتباطات تنگاتنگ با این مجموعه،به روزشدن درهمه عرصه ها را به دنبال خواهد داشت.

پیشرفت روزافزون شرکت گاز استان مرکزی درگرو تعامل و همکاری هدفمند و نظام یافته با مراکزعلمی و پژوهشی است
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیشرکت گازاستان مرکزی محمدرضاسمیعی با اشاره به اینکه پذیرش و بررسی نظرات واستفاده از کلیه  تجربیات و علوم نوین دانشگاهی از اولویتهای این شرکت می باشد افزود: پذیرش پیشنهاد و انتقاد موجب بالابردنبهره وریمی شود و به همین منظور به همت واحد پژوهش این شرکت درسال 1400تاکنون تعداد 134پیشنهاد ارسالی ازسوی کارکنان  درکمیته های تخصصی موردبررسی قرارگرفته که دومورد ازآنها موردتایید قرارگرفته است و این خود نشانگر عملکرد صحیح و پیشرفت کاردرامرپژوهش میباشد.

وی تصریح  کرد که  پروژه های  پژوهشی  براساس اولویت  بندی  نیازهای علمی  و دانشگاهی روز می باشد وهریک از مسایل ومشکلاتمطروحه هم جنبه داخلی و نظرسنجی با کارشناسان مرتبط،وهم جنبه  تعامل و مشورت و نظرخواهی با مراکز دانشگاهی وپژوهشی مطرح گردیده است.

 

 

همزمان با سیزدهم شهریور ماه سالجاری،در راستای گسترش مسئولیت اجتماعی وترویج فرهنگ اهدای خون همچنین فراخوان حوزه مقاومت…

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: بازنشستگان، عزیزانی هستندکه بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت به مردم گذراندند…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گروه خودروسازی سایپا شرایط طرح جدید فروش فوری محصولات خود را اعلام کرد.

-1 دقیقه پیش

محمد حسن کلهری اعلام کرد :ازمجموع 88 مورد تخلف اعلامی ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای درقم ، 87 مورد احراز و نسبت به تعلیق یکماهه 12 فقره کارت هوشمند رانندگان و ناوگان ، جریمه نقدی 27 شرکت حمل ونقلی ، حکم صادر شد

9 دقیقه پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

10 دقیقه پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

11 دقیقه پیش

دوره آموزشی آشنایی با اصول اولیه ایمنی، بهداشت و محیط زیست توسط مسئول پژوهش و توسعه ایمنی منطقه به میزبانی شرکت آبفای قم برگزار شد.

11 دقیقه پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

11 دقیقه پیش

تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار با پیروزی در برابر حریفان به لیگ برتر کشور صعود کرد.

یک ربع پیش

سرویس جست‌وجوگر «شادبین» از هفته گذشته به صورت آزمایشی در شبکه شاد ارائه شده است.

یک ربع پیش

سیدرضا فاطمی امین با بیان اینکه قیمت خودرو به تدریج تا پایان سال کاهش خواهد یافت، گفت: قیمت‌های کنونی بازار خودرو غیر منطقی است و باید کاهش یابد.

یک ربع پیش

ترکیه طرح رژیم صهیونیستی برای ساخت واحدهای مسکونی جدید در کرانه باختری را محکوم کرد.

یک ربع پیش

رییس کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید افزایش حقوق کارمندان دولت متناسب با تورم باشد، گفت: نظر دولت افزایش ۱۰ درصدی و پلکانی حقوق کارمندان در سال آینده است که ممکن است در زمان بررسی بودجه ۱۴۰۱ در مجلس تایید شده یا اینکه بر اساس شرایط تغییر کند.

یک ربع پیش

حذف دلار از اقتصاد ایران طرحی است که هفته گذشته توسط وزیر صمت مطرح شده که عملی شدن آن نیز مشروط بوده است و باید بررسی شود که در صورت عملی شدن چه تاثیراتی بر اقتصاد ایران خواهد داشت.

یک ربع پیش

امشب فوتبال اروپا شاهد برگزاری مهم‌ترین رقابت‌های سال خواهد بود.

یک ربع پیش

میهمانان کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی تا ساعاتی دیگر در محل حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.

نیم ساعت پیش

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس با شاره به اینکه در فاز اول بازگشایی حدود ۳۱ درصد دانش آموزان مناطق روستایی و عشایری و دانش‌آموزان شاخه مهارتی فقط در دروس مهارتی تحت پوشش آموزش حضوری قرار گرفتند، درباره بازگشایی مدارس در فاز دوم که از ابتدای آبان آغاز می شود توضیحاتی ارائه کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...