خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

آیت الله کعبی: مردم در مقابله با دشمن هیچ گاه میدان را خالی نکنند اخبار خوزستان اخبار استانها تسنیم Tasnim


آیت‌الله کعبی: مردم در مقابله با دشمن هیچ‌گاه میدان را خالی نکنند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، بااشاره به اتفاقات اخیر گفت:مردم تمام کننده هستند، راه حل پایان اغتشاشات در کشور حضور مردم در میدان است.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز اهواز، آیت الله کعبی امروز در جمع بسیجیان ناحیه امام حسین اهواز با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار داشت: مردم تمام کننده هستند، راه حل پایان اغتشاشات در کشور حضور مردم در میدان است.

وی یکی از پایه‌های امنیت، امنیت مردم پایه، محله محور، مسجد محور است، افزود: اگر بتوانیم محلات را به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطر شهدا فعال کنیم و همچنین بسیج محلات را فعال کرده، و نیز موکب‌های حسینی در هر محله راه اندازی کنیم و محله به محله پایش کنیم و حضور فعال میدانی داشتیم بساط این فتنه گرا و اغتشاشات جمع آوری می‌شود.

کعبی بر حضور مردم در میدان تا بساط اغتشاشگران جمع بشود تاکید کرد، گفت: امروز همانند هشت سال دفاع مقدس که نیروهای باید در مقابل دشمن اعزام بشوند، امروز جبهه در کف خیابان‌ها است، امروز باید با کسانی که دست اندازی می‌کنند با امنیت ملت، مقابله کرد.

کعبی بیان کرد: جبهه‌های امروز ما پایگاه بسیج ما هستند، که تشکیل شده‌اند از نیروهای انقلابی و مومن،حاضر در میان هستند.این نیروها باید سازماندهی،فعال و شبکه‌سازی بشوند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه امروز بی‌تفاوتی، سهل انگاری و بی‌عملی در این شرایط خاص حرم شرعی است گفت: هر جا که مردم فعال شدند آنها عقب نشینی کردند.

وی با بیان اینکه در اتفاقات اخیر خوزستان سربلند بود گفت: خوزستان در اتفاقات اخیر میدان داری کرد، در خوزستان اتفاق خاصی نیفتد بجز اتفاقات اخیر حادثه تروریستی برنامه ریزی شده ایذه که هدفشان متشنج کردن خوزستان بود.

کعبی گفت: اغتشاشات یک فاز جنگ جهانی شیطانی نظام استکبار جهانی در منطقه برعلیه اسلام، قرآن، مکتب اهل البیت، ایران و ارزش‌های انسانی است.

انتهای پیام/735/ن#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«خلوصی آکار» وزیر دفاع ترکیه امروز پنجشنبه در سخنانی در یک نشست خبری در آنکارا گفت: به کشورهای متحد هشدار دادیم که به هر دلیلی از گروهک تروریستی پ ک. ک / ی. پ. گ حمایت نکنند. آنها نباید از پرچم ها و لباس‌ های خود به گونه‌ ای استفاده کنند که تشخیص آنها از تروریست‌ ها دشوار باشد.

1 ساعت پیش

آخرین باری که یک اسپانیایی موفق شده بود در هر سه بازی مرحله گروهی جام جهانی برای اسپانیا گلزنی کند به جام جهانی ۱۹۵۰ برمی‌گردد؛ زمانی که تلمو زارا موفق شد برای لاروخا در هر بازی مرحله گروهی یک گل به ثمر برساند.

9 ساعت پیش

سخنگوی دولت به تشریح برخی مصوبات دولت پرداخت و گفت: دولت برای نخستین بار با افزایش ۵۰درصدی یارانه مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان موافقت کرد.

7 ساعت پیش

جام جهانی قطر - پس از استرالیا، ژاپن دومین نماینده قاره آسیا بود که خودش را به جمع 16 تیم پایانی جام جهانی رساند.

8 ساعت پیش

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز نظام سلطه و رسانه های دروغگو که سخنگوی جبهه استکبار هستند و نیز فریب خوردگان از پیشرفت کشور ناراحت هستند.

7 ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی وعده پاداش داده بودند که شب دیدار مقابل آمریکا، این قول(مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی) عملی شد تا بازیکنان روحیه مضاعفی برای این مسابقه پیدا کنند.

9 ساعت پیش

نیروهای ارتش سومالی امروز پنجشنبه ۴۰ نفر از عناصر گروهک تروریستی الشباب را در این کشور به هلاکت رساند.

8 ساعت پیش

فرمانده انتظامی فارس گفت:۶۷۱ کیلوگرم تریاک در بیابان‌های لارستان کشف و ضبط شد.

7 ساعت پیش

سرمربی تیم والیبال ایفاسرام گفت: اینکه اول لیگ برتر را تعطیل کنند و بعد به سراغ نظرخواهی بروند به درد کسی نمی‌خورد.

8 ساعت پیش

بیشتر...