خبرگزاری تسنیم |
12 ماه پیش

آیت الله کعبی: مردم در مقابله با دشمن هیچ گاه میدان را خالی نکنند اخبار خوزستان اخبار استانها تسنیم Tasnim


آیت‌الله کعبی: مردم در مقابله با دشمن هیچ‌گاه میدان را خالی نکنند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، بااشاره به اتفاقات اخیر گفت:مردم تمام کننده هستند، راه حل پایان اغتشاشات در کشور حضور مردم در میدان است.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز اهواز، آیت الله کعبی امروز در جمع بسیجیان ناحیه امام حسین اهواز با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار داشت: مردم تمام کننده هستند، راه حل پایان اغتشاشات در کشور حضور مردم در میدان است.

وی یکی از پایه‌های امنیت، امنیت مردم پایه، محله محور، مسجد محور است، افزود: اگر بتوانیم محلات را به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطر شهدا فعال کنیم و همچنین بسیج محلات را فعال کرده، و نیز موکب‌های حسینی در هر محله راه اندازی کنیم و محله به محله پایش کنیم و حضور فعال میدانی داشتیم بساط این فتنه گرا و اغتشاشات جمع آوری می‌شود.

کعبی بر حضور مردم در میدان تا بساط اغتشاشگران جمع بشود تاکید کرد، گفت: امروز همانند هشت سال دفاع مقدس که نیروهای باید در مقابل دشمن اعزام بشوند، امروز جبهه در کف خیابان‌ها است، امروز باید با کسانی که دست اندازی می‌کنند با امنیت ملت، مقابله کرد.

کعبی بیان کرد: جبهه‌های امروز ما پایگاه بسیج ما هستند، که تشکیل شده‌اند از نیروهای انقلابی و مومن،حاضر در میان هستند.این نیروها باید سازماندهی،فعال و شبکه‌سازی بشوند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه امروز بی‌تفاوتی، سهل انگاری و بی‌عملی در این شرایط خاص حرم شرعی است گفت: هر جا که مردم فعال شدند آنها عقب نشینی کردند.

وی با بیان اینکه در اتفاقات اخیر خوزستان سربلند بود گفت: خوزستان در اتفاقات اخیر میدان داری کرد، در خوزستان اتفاق خاصی نیفتد بجز اتفاقات اخیر حادثه تروریستی برنامه ریزی شده ایذه که هدفشان متشنج کردن خوزستان بود.

کعبی گفت: اغتشاشات یک فاز جنگ جهانی شیطانی نظام استکبار جهانی در منطقه برعلیه اسلام، قرآن، مکتب اهل البیت، ایران و ارزش‌های انسانی است.

انتهای پیام/735/ن#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یارو الاغشو برای فروش به بازار مال‌فروش‌ها برده بود. ناگهان چرتش گرفت و هنگامی که چشمش را باز کرد، دید افسار به گردنش است و الاغش داره پول می‌شمره‌!

14 دقیقه پیش

یوونتوس موفق شد در آخرین لحظات مقابل مونتسا به ۳ امتیاز برسد و صدرنشین سری‌آ ایتالیا شود. یووه برای این صدرنشینی سختی‌های زیادی را متحمل شد.

یک ربع پیش

علیرضا بیرانوند می‌گوید بازی مقابل الدحیل برای این تیم حکم مرگ و زندگی را دارد و روی هواداران پرسپولیس حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

یک ربع پیش

انقلابیون یمن بر دریای عمان، باب‌المندب و دریای سرخ که محل عبور کشتی‌های تجاری و نفتکش‌ها از غرب آسیا به دریای مدیترانه و از آنجا به قاره اروپا و آمریکاست اشراف کامل دارند.

یک ربع پیش

رسانه‌های رسمی سوریه بامداد شنبه از شنیده شدن صدای چند انفجار در حومه دمشق خبر دادند.

10 دقیقه پیش

نخست‌وزیر فرانسه به کابینه خود و کارکنان دولت دستور داد به‌جای واتس‌اپ و سیگنال از پیام‌رسان داخلی استفاده کنند.

نیم ساعت پیش

اسرائیل به پشتوانه آمریکا کشتار زنان و کودان غزه را از سر گرفت، لبخند پرند، بازی تل‌آویو با آتش و خون، هوش سیاه مکر و جنایت، راویان مظلوم فلسطین و... تیتر برخی روزنامه‌های شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ است.

یک ربع پیش

یوونتوس در حالی که در آستانه از دست دادن برد مقابل مونتسا بود، در لحظات آخر گل زد و به صدر جدول سری‌آ رفت.

یک ربع پیش

رئیس جمهور اوکراین اعتراف کرد پاتک تابستانی کی‌یف علیه مواضع مسکو در کسب نتایج مطلوب شکست خورد.

یک ربع پیش

بیشتر...