خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

شروع فرصت تبلیغات کاندیداهای مجلس دوازدهم از اسفند ایسنا

آغاز فرصت تبلیغات کاندیداهای مجلس دوازدهم از ۳ اسفند

رئیس ستاد انتخابات کشور از آغاز فرصت تبلیغات کاندیداهای مجلس دوازدهم از ۳ اسفند خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید محمد تقی شاهچراغی معاون سیاسی وزیر کشور دربارهانتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نزدیک به ۱۵ هزار نفر تایید صلاحیت شدند و شرایطشان برای نامزدی در انتخابات فراهم شده است. این افراد آماده باشند که از روز سوم اسفند تا پایان روز نهم اسفند می‌توانند برای تبلیغات اقدام کنند.

وی افزود: برای انتخابات در ۱۱ اسفند به لحاظ اجرا همه شرایط فراهم است. در استان‌ها، فرمانداری‌ها و بخش‌ها همه شعب تعیین تکلیف شده و اعضای شعب مشخص و نامشان در سامانه بارگذاری شده است. همچنین تعرفه‌ها چاپ و دستگاه‌های احراز و صندوق‌ها آماده و تحویل استان‌ها شده است.

رئیس ستاد انتخابات کشور درباره مشارکت در انتخابات گفت: آنچه که کنش‌های مردم در حوزه سیاسی و اجتماعی نشان می‌دهد این است که انتخابات پرشوری خواهیم داشت. نشانه اولش هم ۲۲ بهمن امسال است. اینقدر که دشمن تلاش کرد تا ایجاد یاس و ناامیدی کند اما با وجود همه مشکلاتی که مردم دارند حضور مردم برای مشارکت حتما شگفت‌انگیز خواهد بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدیران شعب اخذ رای توجه دارند که هرکس با یکی از پنج مدرک هویتی به شعبه مراجعه کرد می‌توان رأی وی را اخذ کرد.

1 ساعت پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: جریمه ۲۰ درصدی اخذ مالیات از بانک‌های متخلف و کاهش اعتبارات در پرداخت تسهیلات در دستور کار قرار گیرد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: افرادی را انتخاب کنیم که توان تحول آفرینی داشته باشند و بتوانند مجلس قوی تشکیل دهند و به دنبال خدمت به نظام اسلامی و مردم باشند.

1 ساعت پیش

سوءقصد به امام جمعه موقت شهرستان میبد با دخالت نمازگزاران نافرجام ماند.

نیم ساعت پیش

نوید محمدزاده در فیلم «شب داخلی دیوار» یکی از سخت‌ترین نقش‌های دوران بازیگری خود را به درخشان‌ترین شکل ممکن به سرانجام رسانده است.

1 ساعت پیش

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ۲ هزار و ۱۹۶ مدرسه در این استان، به عنوان شعبه اخذ رای در انتخابات یازدهم اسفند فعال هستند.

نیم ساعت پیش

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

1 ساعت پیش

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

1 ساعت پیش

رأی‌گیری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 08:00 امروز در استان کردستان آغاز شده و در حال جریان است.

1 ساعت پیش

بیشتر...