خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

رئیس ستاد انتخابات: با آمادگی کامل به پیشواز انتخابات 11 اسفند می رویم تسنیم


رئیس ستاد انتخابات: با آمادگی کامل به پیشواز انتخابات 11 اسفند می‌رویم

شاهچراغی گفت: برخلاف خواست دشمن که تمام تلاش خود را برای ایجاد فشار روحی و روانی بر مردم به کارگرفته است، با آمادگی کامل به پیشواز انتخابات ۱۱ اسفند می‌رویم.

- اخبار سیاسی -

به گزارش حوزه دولتخبرگزاری تسنیم، سید محمدتقی شاهچراغی رئیس ستاد انتخابات کشور روز سه شنبه در دوره آموزشی ویژه رؤسا و دبیران هیئت‌های بازرسی انتخابات اظهار کرد: در انتخابات 11 اسفند در بیش از 90 هزار نقطه از کشور شعب ثابت و سیار اخذ رای مستقر خواهد بود.

اسامی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری برای حوزه تهران منتشر شد
وی گفت: برخلاف خواست دشمن که تمام تلاش خود را برای ایجاد فشار روحی و روانی بر مردم به کارگرفته است، با آمادگی کامل به پیشواز انتخابات 11 اسفند می‌رویم.

رئیس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر اهمیت جایگاه نظارت و بازرسی در همه سطوح به ویژه در عرصه انتخابات، بر ویژگی‌های اخلاقی و فردی بازرسان تاکید کرد و افزود: مختصات خاص شرایط انتخابات، بر حساسیت‌های مقوله نظارت و بازرسی افزوده است.

شاهچراغی ادامه داد: در وصف حساسیت‌های شرایط حاضر و انتخابات پیش رو می توان به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد که از ابتدای سال جاری راهبردهای انتخابات را گوشزد کردند و نقشه راه را معین فرموده­اند.

وی با قدردانی از همه دست‌اندرکاران انتخابات اظهار کرد: با فضل و توفیق الهی طبق زمان‌بندی‌های مراحل انتخابات، حرکت کرده‌ایم که این امر با تلاش‌های همه افراد فعال در این حوزه حاصل شده است.

رئیس ستاد انتخابات کشور بر لزوم هوشیاری نسبت به برخی شایعات و فضاسازی‌ها تاکید کرد و گفت: تمامی احتمالات برای انتخابات 11 اسفند پیش بینی شده است اما در انجام این کار قطعاً همراهی، هماهنگی و همدلی مجموعه‌های اجرایی و نظارتی موثر خواهد بود.

شاهچراغی خاطرنشان کرد: باور داشته باشیم که انتخابات یک تکلیف دینی، ملی و قانونی است که در این صورت، بی شک با عنایت و لطف الهی در برگزاری انتخابات، موفق خواهیم بود.

وی ابراز امیدواری کرد انتخابات 11 اسفندماه امسال هم همچون انتخابات غرورآفرین نظام جمهوری اسلامی در سال‌های گذشته، به شکل مطلوبی برگزار شود.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیش از ۳۵۰ خبرنگار از ۱۶۰ رسانه و ۲۰ کشور جهان، دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری را از ایران گزارش می‌کنند.

یک ربع پیش

در حالی که رژیم صهیونیستی با گسترش دایره حملات خود به جنوب لبنان تلاش داشت ساکنین این مناطق را وادار به ترک خانه و کاشانه خود نماید، مقاومت و ایستادگی اهالی جنوب لبنان سبب شده تا این مسئله به فشار مضاعفی بر ارتش اسرائیل مبدل شود.

یک ربع پیش

آمریکا از صدور بیانیه‌‌ای علیه اسرائیل که به دنبال محکوم کردن رژیم صهیونیستی بخاطر شلیک به سمت فلسطینی‌ها در اطراف یک کاروان امدادرسان در شمال غزه بود جلوگیری کرد.

یک ربع پیش

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

یک ربع پیش

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: افرادی را انتخاب کنیم که توان تحول آفرینی داشته باشند و بتوانند مجلس قوی تشکیل دهند و به دنبال خدمت به نظام اسلامی و مردم باشند.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان از مشارکت 20 درصدی مردم این شهرستان تا به این لحظه در انتخابات خبر داد.

یک ربع پیش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور با بیان اینکه ملت ایران درصدد خلق یک حماسه بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی هستند، گفت: انتخابات تامین کننده امنیت پایدار ملت ایران است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدیران شعب اخذ رای توجه دارند که هرکس با یکی از پنج مدرک هویتی به شعبه مراجعه کرد می‌توان رأی وی را اخذ کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...