ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

یک مورد عجیب: فرانسوی ها نفهمیدند به تونس باختند ورزش سه

کد خبر : 1856725 |10 آذر 1401 ساعت 15:55 |43.3K بازدید |2دیدگاه

یک مورد عجیب: فرانسوی‌ها نفهمیدند به تونس باختند!

پخش تبلیغ پیش از پایان بازی باعث شد بینندگان یک شبکه تلویزیونی در فرانسه متوجه این شکست نشوند.

یک مورد عجیب: فرانسوی‌ها نفهمیدند به تونس باختند!

به گزارش "ورزش سه" روز گذشته تیم فوتبال فرانسه در بازی آخر خود در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تونس رفت و به این حریف از قاره افریقا باخت.

اما این شکست در شرایطی رقم خورد که شاگردان دشان در آخرین دقیقه وقت‌های اضافی موفق به باز کردن دروازه داهمن شدند اما بعد از دو دقیقه، داور مسابقه گل آنتوان گریزمان را به دلیل حضور در منطقه آفساید مردود اعلام کرد.

این موضوع اما بسیاری از بینندگان بازی در فرانسه را سردرگم کرد. ماجرا از این قرار است که بعد از به ثمر رسیدن گل و در حالی که هنوز بازی به جریان نیفتاده بود، کانال TF1 فرانسه به گمان پایان بازی، پخش بازی را به اتمام رساند و آگهی تبلیغاتی پخش کرد!

اتفاقی که باعث شد بسیاری از بینندگان این شبکه به خیال پایان بازی با نتیجه یک بر یک مساوی، به سراغ سایر کارهای خود بروند. موضوعی که عذرخواهی رسمی این کانال در شبکه‌های اجتماعی را در پی داشت.

گفتنی است بینندگانی که این مسابقات را از پلتفرم اشتراکی شبکه بین اسپرت می‌دیدند، بدون وقفه تبلیغاتی در جریان بازی قرار گرفته بودند.

تیم ملی فرانسه
تیم ملی تونس
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی فرانسهتیم ملی فرانسه

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی فرانسه، بازی بعدی تیم ملی فرانسه و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی فرانسه#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...